Петокласници - 2

  • 46 515
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Писали са и по-рано, и сега пишат. Понякога само името на предмета, понякога и оценката.
Не знам имат ли право или не, но не вярвам да го правят ако нямат.
Те така или иначе не ги подписват на доверие, та не ме притеснява.

Да попитам и аз: Има ли някакъв норматив или стандарт за броя и времето /кой месец/ на родителските срещи?

ПП Бях чела за три седмици време за входни. Вече в края на четвъртата, вероятно ще си ги спестят входните.

# 61
  • Мнения: 636
Да питам нещо -по домашен бит и икономика искат ли им учебна тетрадка?

# 62
  • Мнения: 1 159
Да, купувах учебна тетрадка по ДБИ, тя е комплектована с някакви помощни материали.
Макс има 6 на входното по английски и добър по български! Отделно по немски участвал активно и има 6. Има правописни грешки, не се замисля, затова е с по-ниска оценка.
Така бясно ли ще препускат през материала по математика до края? Всеки път нов урок? А упражнения и затвърждаване кога? В другия живот...

# 63
  • Мнения: 636
Ние сме с математика на издателство Архимед.Госпожата на род. среща съобщи,че няма да имат упражнения, много е материала и да се подготвят вкъщи.

# 64
  • Мнения: 116
Моята госпожица си е вкъщи с ангина от вторник.Изпусна материал,но според нея ще го навакса.Математиката ме притесняваше при болест,но в петък  се чувстваше добре и отиде за математиката само.Каза,че сравняването и събирането на дроби било  лесна работа,само да гледаш запетайките
Оценки в бележника и аз забелязах с нейния почерк и обяснението беше-"госпожата така каза"!явно е практика.

# 65
  • Мнения: 34
Относно прическата - ами не, не мисля, че е неприлична.

Престраших се да пиша покрай тази прическа и да попитам следното: имат ли това право да връщат децата от училище по една или друга причина? Все пак карайки го на училище аз знам , че го оставям там и очаквам да си го прибера от там . Кой носи отговорност за детето ми в този случай? И ако имат това право не е ли нормално да се свържат с родител, за да си го прибере?

# 66
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
....
Така бясно ли ще препускат през материала по математика до края? Всеки път нов урок? А упражнения и затвърждаване кога? В другия живот...

Да, такова е разпределението, че няма как.
И аз като го разбрах бях изненадана, чак писах тук.
Ще свикват.

Gelinda, връщат. И за униформи връщат. Главно гимназисти съм виждала миналата година де. Но стоят си учителите на вратата и връщат. Или децата се процеждат със закъснение след като е минала проверката на входа. Явно детето трябва да ти звъни. Освен ако не го броят провинение, изискващо разговор с родител. Но е важно във вашето училище как е, а не по принцип или някъде си.

# 67
  • у дома
  • Мнения: 7 166

Така бясно ли ще препускат през материала по математика до края? Всеки път нов урок? А упражнения и затвърждаване кога? В другия живот...
Не само сега,а и в 6 и 7 клас е така  Twisted Evil

Ние днес си направихме чудна семейна екскурзия до тук http://www.carimaligrad.com/

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Светле, чудесно местенце сте посетили!
При нас тепърва ще започнат тестове от новия материал. Все още не са им върнали някой тестове от входните нива.
Във вторник ще бъде род. среща, на която ще се запознаем с учителите.

# 69
  • Мнения: 4 204

Така бясно ли ще препускат през материала по математика до края? Всеки път нов урок? А упражнения и затвърждаване кога? В другия живот...
Не само сега,а и в 6 и 7 клас е така  Twisted Evil

Ние днес си направихме чудна семейна екскурзия до тук http://www.carimaligrad.com/

Светле, разкажи повече- как го намериха децата и особено Светли? Дали му хареса . От градината на Калата ще ги водят живот и здраве! Ние също искаме да отидем.

Поздравления за Иван и Мишето за блестящото представяне на състезанието в Габрово!

# 70
  • у дома
  • Мнения: 7 166

Така бясно ли ще препускат през материала по математика до края? Всеки път нов урок? А упражнения и затвърждаване кога? В другия живот...
Не само сега,а и в 6 и 7 клас е така  Twisted Evil

Ние днес си направихме чудна семейна екскурзия до тук http://www.carimaligrad.com/

Светле, разкажи повече- как го намериха децата и особено Светли? Дали му хареса . От градината на Калата ще ги водят живот и здраве! Ние също искаме да отидем.

Поздравления за Иван и Мишето за блестящото представяне на състезанието в Габрово!

И аз се присъединявам към поздравленията   bouquet   bouquet   bouquet Много съм щастлива,че лично познавам тези невероятни деца.... Поздравления и за всички,които участваха  Hug

gerka ,дребния се впечатли повече от  въжения мост  и атракциите на парка  Joy ,обаче е факт,че и двамата не искаха да тръгват от там...Обаче е голяма лудница,сигурно защото е близо до София или пък защото лятото е открито-не знам  newsm78 Виж снимките във фейса и ще добиеш представа...ние се отказахме да чакаме влакчето,защото ставаше бавно и имаше много народ и се качихме пеша,то и слязохме пеша де...

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Поздравления за Иван и Мишето от мен!

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 4 089
нри нас засега домашните са направо минимални, през уикенда за няколка часа научаваме и написваме всичко, за да може през седмицата да се ходи на футбол и на курс по английски, добре че, повечето часове са двойни и през седмицата са само веднъж, бях много притеснена как ще караме втората смяна, но засега върви добре

# 73
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Браво на децата!

ПП И още едно дете от темата видях малко след началото на класирането. Майка му да го похвали! Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 031
Благодаря ви, момичета!
Гери, какви големи червени букви си сложила, чак неудобно ми стана от такова внимание Embarassed Поздрави лично Иван като го видиш, майка му май вече не пише тук.
арт мама, похвали го ти, защото може да й е неудобно да се похвали сама Peace

И всъщност влязох в темата, за да поздравя Оги на Светлето - да е жив и здрав най-напред, и всичко най-най-хубаво му желаем - аз, Калина и Мишето!

Общи условия

Активация на акаунт