"Прилив и отлив"-Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 194.10

  • 41 052
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 735
Аз мисля , че е тъжен защото тка се иса от ролята му.Нали затов е добър артист за да прави каквото искат , ане какво му е вкъщи настроението


 newsm10 newsm10

Jane, О.К., разбрахме, че за теб дрехите, бижутата..... Мира, са е кичозни и грозни, Stop Mr. Green но нали знаеш за различните очи...... Whistling

# 46
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Добро утро,  Hug Hug Hug

хайде да пием кафе  Coffee и за да ни е по топло в студа :http://cagatayulusoymylove.tumblr.com/post/63111926740/yaman-yamamkoper-hop-dedik

# 47
# 48
  • Мнения: 16 938
Запис в новата тема.

# 49
  • София
  • Мнения: 30 272
Добро утро,


защо снощи рейтингът беше над 9, днес сме на 2-ро място. Не, че е лошо, ама разликата голяма  newsm78

И на мен бижутата на Мира не ми харесват изобщо, особено безумната обеца до рамото  ooooh! Виж на Ендер бижутата за хубави и в повечето случаи са добре комбинирани с дрехите  Peace

Дано уморената физиономия на Ча се дължи на героя му  Peace

# 50
  • Мнения: 34
Скрит текст:



















Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 13:06 от Zhana Georgieva

# 51
  • Мнения: 15 884
Добро утро,

Защо рейтинга снощи беше с голяма разлика от втория, а днес Medcezir е на второ място  newsm78

Цитат
бижутата на Ендер и Мира са страхотни-най вече обиците

 #Shocked

В момента когато говореше с Яман на тротоара, в синята рокля, имаше едно колие, все едно от битака купено, много неподходящо за облеклото, и обици по ушната мида, с висящо синджирче и разни други джунджурийки по ухото, такъв кич и претрупване от бижута, няма нищо общо с добрия стил, дори не е екстравагантно, направо кичозно, лично мнение. А за Ендер, видях вчера Надето беше поснала инфо, интересни са бижутата, но чак страхотни, още повече, че в
Турция много държат на класните бижута, но тука  ooooh!

Хубав ден на всички! Hug Hug Hug


на сери вси4ко и отива Peace
знам ли, на мен не ми се стори ки4озно, дори обратното,изглеждаше добре в моите о4и.
оба4е като 4уя за ки4, се сещам за това:
имаше и много интересен пръстен, комплект с обеците, но не можах да го извадя,  в комбинация с тоалета, става! Peace ама нали и тя ми любимка, та пак си ми е хубава Crazy

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 13:03 от miboce

# 52
  • София
  • Мнения: 30 272
Оооо, тя и Серка има подобен кич на ухото си (като гъсеница)  ooooh! Явно е някаква мода  Tired

Изобщо стилистите в повечето сериали са за трепане.

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 13:06 от missence

# 53
  • Мнения: 1 786
Жани, мерси за снимките на Ча!   bouquet

Момичета, предлагам когато се качват много или големи снимки да ги слагаме в скрит текст, за да не запълваме твърде бързо страниците на темата.  Peace

На мен не само бижутата, но и дрехите, и грима не ми харесват. Тук там има по някой хубав тоалет, но повечето са  Sick

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Снощи се изнервих с профилактиката на мама-та и не успях да споделя гледането на серията с вас, но пък по късни доби изгледах качената цяла серия и прегледах преводите на Неси - благодаря! Hug

Серията ми хареса въпреки че беше малко минорна, Ча ми беше някак апатичен- от ролята или заради нещо друго - незнам?! Thinking
Нооооо, няма спор...прегръща добре!  Mr. Green
Сери може би за първи път ми направи впечатление с играта си, игра добре, но има още много какво да се желае!
Стайлингът на по-възрастните актьори е много добър, но с по-младите залитат в разни крайности! Поне такова е моето мнение! Rolling Eyes

Вани, къде бродиш по другите теми?! Sunglasses

П.С. Чакайте да ви питам.....Абе нерде са сериите с превод......  Crazy Mr. Green  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 15 884
Оооо, тя и Серка има подобен кич на ухото си (като гъсеница)  ooooh! Явно е някаква мода  Tired
сигурно  newsm78
важно е 4е им отива и са си готини всякак Wink

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 359
Запис  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 30 272
Жани, мерси за снимките на Ча!   bouquet

Момичета, предлагам когато се качват много или големи снимки да ги слагаме в скрит текст, за да не запълваме твърде бързо страниците на темата.  Peace

На мен не само бижутата, но и дрехите, и грима не ми харесват. Тук там има по някой хубав тоалет, но повечето са  Sick


Да не говорим за безумието на вечерята. Яман с кожено яке, риза и отдолу тениска, Мерт- сако с бяла риза (съвсем друг стил), а като за капак момичетата без презрамки. Ха, иди разбери кой сезон е  Laughing

Скрит текст:
По повод АФК, и там има много какво да се говори за стайлинга на Хазал през сезон 2  Tired Стилистите са за бой.

# 58
  • Мнения: 34
Жани, мерси за снимките на Ча!   bouquet

Момичета, предлагам когато се качват много или големи снимки да ги слагаме в скрит текст, за да не запълваме твърде бързо страниците на темата.  Peace

На мен не само бижутата, но и дрехите, и грима не ми харесват. Тук там има по някой хубав тоалет, но повечето са  Sick


поправих се Hug Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 30 272
Оооо, тя и Серка има подобен кич на ухото си (като гъсеница)  ooooh! Явно е някаква мода  Tired
сигурно  newsm78
важно е 4е им отива и са си готини всякак Wink

Абе, аз не бих казала, че им отива.

Не може Ферия да се върне след 3 години от Америка с подобен стайлинг  ooooh!
Същото се отнася и за Мира. Богато момиче, с възможности, предполага се, че си позволява маркови дрехи и т.н.
Виж стилът на Ендер е ОК за положението и работа й, както и на Селим  Peace

Общи условия

Активация на акаунт