Мързеливи красавици - 28

  • 43 266
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 72
Здравейте.Почива ми се-ама много-и без хора ок. мен...кога ще се случи...не знам.
 Едно ми е уморено и ми се мързелува...
 При вас с напредване на годините променя ли се физиологията ....т.е. това което ме притеснява е едно подуване в ПМС,направо не се понасям...На 20 не помня да е било така.
 Айде от мен  Hug

# 706
  • Мнения: 55
Здравейте сладурки!
Губите се нещо...дано да сте ангажирани с приятни занимания.
И на мен ми се почива - без колеги,без мъж, без дете...самичка с книжка или филмче...
От снощи съм яхнала метлата и не мога да си намеря място.
Разкрасително съм с обичайните неща.Много съм доволна,че намалих косата. Снощи се изкъпах за първи път след фризьора - толкова жива не съм си виждала косата отдавна. Другото са ежедневните дреболии.
Да се оплача от серума Идеалия на Виши - излязоха ми пъпки след 3 дни употреба...Фенка бях на марката, особено серията нормадерм, ама тоя серум-нъцки. Добре, че карах на тестери, а не се набутах 70 лв.
Чакам още 3 часа до края на работния ден и си набивам пътеките към вкъщи. Сигурно ще поизчистя довечера къщата, да излея тая негативна енергия в нещо полезно.
Айде, хубав и слънчев ден Hug

# 707
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile

Наистина тези дни няма никой..но пък времето е толкова хубаво,как да не го прекараш навън.
Хубава работа успях да свърша днес. Боядисах се,епилирах се,натрих се с кафе и сложих маска с хума на лицето. И преди малко унищожих един шоколад. Embarassed И вчера изядох един,и ме е яд на себе си. На шоколад не мога да кажа "не". Grinning Но ако продължавам така ще ми трябва нов гардероб,затова утре възобновявам позабравените упражнения.
Сега се чудя дали да не пия още едно 3 в 1 но мисля да се въздържа.

# 708
  • Мнения: X
Не мога да повярвам, че тази безумна седмица свърши!!!
Беше безумна просто. Във всяко отношение.
Днес си забърках страхотна салата /със сигурност на някои ще им се стори странна, но на мен мноооооооооого ми хареса/- ряпа, морков, целина и ... круша. С много ябълков оцет! Страхотно нещо се получи.  Тези дни ще повторя отново.
Сега съм се отдала малко на релакс, та съм качила краката на холната масичка, пийвам бяло винце и хапвам сушени сини сливи, увити в прошуто. Децата са се заиграли в детската, съответно около мен е тихо  WinkИзключително близо съм до нирваната.  Laughing
По- късно пак ще има вана, след това- маска с кис. мляко на фейса, ще сваля лака, утре сутринта ще се нацапотя с нов.
Също така, от утре сутрин започвам отново с тренировките. Имах малко колебание дали да не започна още от днес след работа, но беше за кратко и мина.  Grinning

# 709
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269
Да се запиша и аз - седмицата е кошмарно натоварена за мен..... и продължава и в събота и неделя.....
Разкрасително - баня и нов слой на пясъчния лак - да прикрия 1-2 обелени връхчета....
А, да и 1-2 чаши бира - за вътрешно разкрасяване....
И аз имам нужда от поне 1 ден почивка - без хора, работа, задължения.... само излежаване с книжка.
Честито на всички празнуващи!
Приятен уикенд!

# 710
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Да се запиша и аз
А, да и 1-2 чаши бира - за вътрешно разкрасяване....

Честито на всички празнуващи!
Приятен уикенд!
newsm10 cheers

E и аз сега така се разкрасявам.
Иначе бях 2 дена на обучение , та се поразсеях оъ проблемите си.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Как сте милички,честито на всички които празнуват  Hug

Не ми е до разкрасяване ,само смених лака .Утре ще стана рано да се изкъпя и да дръпна косата .
На изпит съм сутринта,моля ви стиснете по едно палче ще ми трябва адски много късмет  Praynig
Целувам ви всички  Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 0
abe inace sam hubava dolu gore imam sini oci cerna kosa 45kg 1.58 visoka obace ne mi ostava vreme da se poddarja kalto trqbva dayte ideq plssss

# 713
  • sf
  • Мнения: 10 278
Да се вясна и аз в края на темата  Mr. Green
Излизах по женски,та се бях пооправила  Joy коса, грим, туй-онуй
само дето като се върнах ме посрещна болен малкия, та ми отиде кефа  ooooh!

# 714
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269
Добро утро, красавици!
Минавам да ви сервирам кафе

donsita, дано бързо оздравее!  Praynig
Деси, стискам палци!
Приказна събота!
Аз отивам да правя палачинки за закуска!

# 715
  • Мнения: X
Боби, точно навреме с кафенцето.  Laughing И аз тамън пия моето.
От сутринта това, което направих за себе си е- тренировка, закуска на крак ведага след това, душ, омазване с лосион. И сега си пийвам топлата кофеинова течност.
След малко ще се лакирам.
Чакам домочадието да се събуди, да закуси и изчезваме на разходка.
Хубав и уютен ден, девойки!!!

# 716
  • Мнения: X
Добрютро. Аз се облещих в 7 сутринта, цялата разревана. Големи сънища, големи драми  Mr. Green

Разходката май ще я пропусна, освен ако не ми дойде музата да ида до Джъмбото на другия край на града. Ма нещо ме мързи, май ще си седя вкъщи, да се разкрасявам. Много слънце, много нещо, докарва ми главоболие. Сова, та дрънка, съм аз  ooooh!

Зизу, на предишната работа издържах 3 години за смешни пари и си тръгнах със скандал, толкова ми беше прекипяло. Сегашната работа си я търсих 8 месеца, но не съжалявам, че напуснах тогава. Иначе още щях да съм си там. Сега е по-добре, нищо, че почнах да работя по 10-тина часа на ден  Mr. Green Ама зора ще е до Коледа, така го предвиждам.

Има и друго, аз въобще не се записвах на борсата. Ако ще си там 4 месеца, пак е нещо. Но при всички случаи идва време, когато не можеш да правиш повече компромиси и е най-здравословно да им теглиш една и да ги отсвириш. Ако за тебе това време е дошло, смело напред  Peace
Hug

Все си мисля, че трябва да почна някакъв бизнес и да работя за себе си, ама пусто ме мързи. По-лесно ми е да работя на заплата за някой. А най-добре да си хвана мъж с бизнес и да работя за него. Пак на заплата де, големичка такава, освен другото  Joy

# 717
  • Мнения: 2 463
Добро утро, красиви мързеланки.  Hug
blackisback, скоро ще си булка ли...това е страхотно!  Hug
minanа, средство за мотивация за тренировки при мен - почваш тренировка,която е с план към него.Аз в момента съм втора седмица на 6 седмичната на Руми, после ще мина на друг и така. По стечение на обстоятелствата пропуснах два дена но ще наваксам бързо.Другото , което е гледам снимки на мацки, които тренират, действа мноого добре на мотивацията ми.  Hug
Катенце, честита прическа. Hug
Алегра, че на шоколад-а как ще кажеш "не" .  Laughing И аз не мога.
Не мога да повярвам, че тази безумна седмица свърши!!!
Беше безумна просто. Във всяко отношение.
Днес си забърках страхотна салата /със сигурност на някои ще им се стори странна, но на мен мноооооооооого ми хареса/- ряпа, морков, целина и ... круша. С много ябълков оцет! Страхотно нещо се получи.  Тези дни ще повторя отново.
Сега съм се отдала малко на релакс, та съм качила краката на холната масичка, пийвам бяло винце и хапвам сушени сини сливи, увити в прошуто. Децата са се заиграли в детската, съответно около мен е тихо  WinkИзключително близо съм до нирваната.  Laughing
По- късно пак ще има вана, след това- маска с кис. мляко на фейса, ще сваля лака, утре сутринта ще се нацапотя с нов.
Също така, от утре сутрин започвам отново с тренировките. Имах малко колебание дали да не започна още от днес след работа, но беше за кратко и мина.  Grinning
И аз не мога да повярвам,че свърши най-после тази седмица, а дори не е пълнолуние тези дни....Салата ти звучи супер , а така описания ти релакс ме кара и мен да се чувствам отпочинала,честно  Laughing Браво за започването на тренировки, и приятна разходка.  Hug
donsita , липсваше ... Бързо оздравяване на малкия. Hug
Боби, палачинки, мммм .  Hug
Нора, това със сънищата звучи ужасно, не знам на какво се дължи човек да сънува гадости и как да ги предотврати.Чувала съм вечер да се пият някакви успокояващи чайове, ама дали...За бизнеса...за мързела...за бизнесмените  Simple Smile
Да ви се "похваля", че оставам на моята си работа, обещаха ми много промени, ще си ги търся като наследство!
МимиHug
Вчера разкрасително бях на семейна вечеря, празнуват втория ми баща и сина му. Беше чудесно,опитах някакво 12-годишно уиски и мммм, по-принцип не съм опитвала, как загрява.Също така дегустирах хубаво,сладко червено вино "Мерло&Каберне",ммм.
Днес запланувам да сме на разходка ,защото скоро времето се разваля.Желая на всички ни да ни се случват само позитивни и хубави неща .  Crazy

# 718
  • Мнения: X
Аз от яд се бях разревала бре, не от страх. Сънувах един бивш и даже насън успя да ме ядоса  hahaha

Набръмчах се с епилатора, ся ще правя ноктите и после май ще ходя на шопинг. Това е по-приемливия вариант, пред чистенето  Mr. Green

# 719
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Разкрасително за днес - боядисах си косата , мързелувам и след малко ще полегна!

Общи условия

Активация на акаунт