Мързеливи красавици - 28

  • 43 267
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Здравейте, момичета.
Зизу, отвратително е да съсипваш личния си живот заради служебния такъв.  Peace Изпитвала съм го и знам какво говоря  Hug Недей, няма смисъл. Никакъв. Просто затваряш очи, викаш непукизма, лепваш най- удовлетворената усмивка, на която си способна /това че е фалшива никой не го знае/ и без думи показваш голям среден пръст на всички дразнители. Ако пък атмосферата вече не можеш да я понасяш или не си харесваш работата вече, лека- полека започваш да се ослушваш за нови възможности. Иначе, в знак на съпричастност, си налях розе. Наздраве!

мама Диче, понякога АБ е наистина необходим. Принципно не намирам нищо лошо в тези лекарства, стига да има реална нужда от тях и да са правилно подбрани. Ужасно е, когато дечицата страдат, а ние до тях трябва да сме силни и спокойни. Истинско изпитание на волята.

Мими, кога си пак на курс? Да споделяш нови хитринки от тефтера  Laughing

Деси, браво за взетия изпит.

Банско по това време на годината е райско местенце, предполагам? Тихо, спокойно /всички собственици,туристи и летовници, дори и летните такива, вече са се прибрали/, красиво...  Планината във всичките есенни окраски, Вихрен- незабележимия достолепен стожер който никога не спи и дебне...

Да се оплача и тук- не мога да си намеря нужната мотивация да започна отново с тренировките. От една страна, все карам нещо на крак и съм в пред- болестно състояние, от друго- толкова работни и семейни ангажименти, че сили нямам никакви, дори сутрин като се събудя, съм уморена.

Разкрасително при мен нищо интересно. Вчера си взех вана, после дори нямах сили да си намажа тялото с лосион.  Confused Омазах стъпалата и ръцете, днес бях на маникюр. И това е. Иначе всеки ден съм с грим /поне лек такъв/.

Усещам, че тази година с нетърпение вече чакам декември с всичките му нескончаеми мероприятия покрай децата от типа на всевъзможни тържества и концерти, нбезкрайни празници и дори с постоянните и звучащи отвсякъде коледни песни и мелодии.  Laughing Чакам да гледам и Бриджит Джоунс. Какъв декември е без този филм?

Видях, че в нас има няколко банана, които скоро ще се развалят и реших да ги опека на фурна. Страхотни станаха. Изядох една доза, сега пека втора. А как мирише само...  Crazy

Това е накратко.  Laughing Лека и одухотворена вечер желая на всички!

# 691
  • варна
  • Мнения: 1 830
Tuala, стана ми интересно това с бананите - не бях чувала за печени Embarassedп- кажи как ти правиш Hug На курс съм другият четвъртък, заради проблемите с колата ooooh!

# 692
  • Мнения: 72
Здравейте, красавици!
 Тuala,просто нямам избор за АБ,по-добре,отколкото малка да страда.Кажи за бананите сега-как ги правиш?
Зизу,аз съм работила такава работа,на която в ед. момент почваш да ходиш с нежелание и свито сърце.Издържах 2 месеца и напуснах.Ако прецениш,че нищо няма да се промени/въпреки усилията ти/не се тормози повече и вземи решение.Нищо не си струва да заплатиш със здравето,спокойствието и съня си!!!Поне не и това.
  Боби,добре,че ечемика се е пукнал.Моето детенце 2 год носи 1 капсулиран и добре,че накрая се разнесе.Скоро и аз бях с такъв проблем,но го елиминирах. #2gunfire
  Детето е добре-не слуша и не си събира играчките...т.е. вс. е по старому.
  С ММ ще пътуваме уикенда по провинцията-по работа,но и разходка ще си направим.
  Разсрасително-масла Нукс по краищата на косата и крем за лице.
  Лек ден на всичкиииииииииии Stop

# 693
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте красавици!Леле,не мога да ви смогна.Вчера поиграх тенис,от две седмици не бях ходила на корта и добре ми се отрази малко движение.

 Боби,добре че се е махнал ечемика,много е неприятно!Някой в темата,май мравчето,беше коментирала че е добре да се пие бирена мая като се появи.
 мама Дидче,радвам се че е добре детенцето вече,наистина антибиотика понякога си е необходим.
 Мария,страхотно сте си прекарали,личи си!В кой хотел бяхте?Ние с половинката също сме почитатели на спа-то и нямам търпение да дойде декември.
 Tuala,това със спортуването май е всеобщ проблем.А болестите особено много изтощават.
И аз чакам Коледа,искам коледно настроение вече!
 Зизу,недей мила,водките няма да ти помогнат,криво ти е,гадно ти е разбирам,ама по-добре търси някаква алтернатива.Говори с шефа си за това,което те тормози,търси нова работа и.т.н.Ти си знаеш!Успех! Hug
 

# 694
  • Мнения: X
Здравейте, транзитно за бананите  Laughing
Елементарно е- върху хартия за печене ги нарязвам на тънки кръгчета. След 10 - 15 минути вече са с приятен карамелен загар. При желание може да се експериментира- може да се поръсят със сол, черен пипер и т.н. Предния път прекалих с пипера и бяха ужасно люти. Вчера си изядох две "фурни" натюр  Sunglasses
После, ако имам време / и сили/ отново ще се появя. Хубава вечер, момичета!!!

# 695
  • Мнения: 2 463
Здравейте, момичета.Благодаря на всички за коментарите...
Скрит текст:
Аз по принцип не пия от доста години, поне от пет години не прекалявам с повече от една-две...,обаче вчера какво стана...Няма смисъл да казвам,че днес бях с голям махмурлук, очите ми кървясали от плач.Подадох си предизвестието...,обясних защо не издържам на напрежението, казаха ми,че не могат да ме спрат ако искам да напусна, и че правели т.е.прави (защото имам само един шеф) всичко възможно да се нормализират нещата.Това го слушам от началото на септември, доста бавно действа, ама ми е обещал...Вчера не го интересуваше,че работя извънредно и само вика за щяло и нещяло, а днес щял да направи еди-какво си. Каза ми да си почина и утре да му кажа отговора си.Не знам как ще се развият нещата. Вчера заспах в 23.00, и в 01.20 се събудих притеснена,че закъснявам за работа - луда работа.Очаквах да заспя бързо, но не , към 02.30 си изпих хапчетата и в 05 айде....Днес няма да има наздравици  Laughing .Надявам се да се наспя и утре каквото има да става, ще стане...
Разкрасително-епилация, и надявам се сън.  Hug
Това с бананите ми звучи супер странно.

# 696
  • варна
  • Мнения: 1 830
Tuala , мерси ще опитам Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 23
Хай и от мен!

Бабъл, в Банско бяхме в St. George Ski and Spa Hotel - плюсът му е, че е в единия край на Банско и е тихо и спокойно и след него има само горичка. Минусът, съответно, е, че е на около 20 мин пеш от центъра и ако си без кола, не е много готино , особено вечер по тъмно и студено... Но ние бяхме с кола и този минус не го усетих и съм изключително доволна от мястото!

Деси, браво за изпита!  bouquet

Tuala, това с бананите звучи интересно, ще го пробвам някой път, мерси !  Mr. Green

Аз днес мога да се похваля разкрасително, че ходих на маникюр - сложих си сивкаво-метален цвят на Шилак от новата колекция. Минах и през LUSH и малко попрекалих, ама приключвам вече с козметиката за този месец. Просто не устоях, толкова ги харесвам - взех си ексфолиант за устни Santa, червилото Santa Baby, душ гелът Rose Jam, лосионът за под душ или т.нар. Body conditioner - Ro's Argan ( обожавам го вече, преди малко си взех душ и го пробвах, мирише уникално , а и хидратира много добре! ), измиващо блокче за лице Let the good times roll ( мога да го мириша непрестанно, канеленият му аромат ме кара да мисля само за Коледа и сладкиши  Blush Laughing)

Иии толкова от мен днес, отивам да си пека тиква с мед и орехи!  Mr. Green

Хубава вечер, красавици!



# 698
  • Мнения: 1 475
Ехоо, изпуснах ви тотално. Хвърлям по един поглед, но утре вечерщ е наваксвам по-активно с четенето.  Hug

Аз днес много се изложих на едно изпитване. Другата седмица ще има резултати, но не очаквам повече от минимума при всички положения.
Много ми е криво, щот четох много! Дребосъчко е малко болен и въпреки това успех да си надвия мързела и да уча. И накрая непознати, непреподавани неща... Разочарована съм.
Ми, оплаках се.  Whistling
По темата - утре или в събота.  Mr. Green
 Hug

# 699
  • Мнения: X
Tuala , мерси ще опитам Hug

Да споделиш впечатления после!!!
Зизу, относно бананите- зависи доколко обичаш да експериментираш. Аз, специално много си падам. А това смесване на вкусове- сладко със солено и т.н. ми е любимо просто!
Относно предизвестието, моят съвет е добре да го обмислиш, изключи емоциите, преброй всичките плюсове и минуси на това да се махнеш от там. А имаш ли алтернатива? Ако не си притеснена материално- Ок, дай си почивка, бюрото по труда ще те обещетява 4 месеца, в течение на които, ако търсиш активно работа, вероятността да си намериш не е малка /като цяло/. Или дори да не търсиш- ще си починеш, разсееш, ще поработиш над себе си  Laughing Но това само, ако не си притисната материално. Но! Ако! не е така и парите истински ти трябват, не напускай, преди да си си намерила друга работа, не прибързвай. Просто съвет  Peace

Разкрасително- чаша вино /антиоксиданти сиреч/ и след малко ще се къпя  Joy

Вилли,  Hug



# 700
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269
Привет!
Вили,  Hug Дано дребосъчко се оправи. Ще се представиш добре следващия път!
Аз съм безкрайно уморена... а работната ми седмица ще е 7-дневна....  събота и неделя съм в магазина....
Скрит текст:
пропускам толкова много неща в живота.... вечерите прекарвам с Марти, но.... ми се иска да имам повече време, да знам какво учи, заедно да правим различни неща....
Зизу, премисли ситуацията.... но и здравето ти е най-важно....
Скрит текст:
аз не очаквам празниците.... нямам очаквания.... искам здраве за всички мои близки... искам да ми се случи нещо хубаво....
Установих, че не съм по темата.... ще се мотивирам да почистя лицето....
Не успявам да пиша поименно на всички красавици  Embarassed Знаете, че ви обичам  Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте милички!
 Направила съм си три в едно по никое време и си ви чета.
 След малко влизам за душче,утре ще си мия косата и слагам маски и чудеса.Лицето ... свърших с трите стъпки,така че ще се почистя с Биодерма сапуна за пъпки ще се мина с Биодерма мицеларната,после от Миксата за суха кожа и това ще ми е.

*Мария*,те в Банско повечето хотели са извън града (по пътя между Разлог и Банско),което за мен е плюс,но наистина без кола не ми е ясно как се стига.
 Добре си се развихрила в Лъш и на мен са ми слабост.Добре че махаме ваната,че тия бомби много ме разоряваха всеки път  Laughing Ro's Argan наскоро го приключих,ама не останах кой знае колко впечатлена.Другата седмица и аз смятам да мина,искам да си взема някакво масажно блокче,Rose Jam също ми е интересен.
Боби ,ти си страхотна,винаги съм ти се възхищавала на организацията!
 Вилли,бързо оздравяване на фъстъчето и дано преподавателите са благосклонни за по-високи оценки.Изпитът си е и доза късмет Simple Smile
Зизу, Hug

# 702
  • варна
  • Мнения: 1 830


Добро утро Hug Имаме ли си именници Crazy

# 703
  • Мнения: 5 117
Честито на празнуващите! Аз лично в семейството (в по-широк смисъл) имам 3ма празнуващи.

Аз не съм писала тук от доста отдавна, но пък и няма какво да споделя. Боядисах се, но това червено няма покриване  Confused Тази седмица ми беше толкова бърза, че имам чувството, че е редно да бъде сряда  Mr. Green

Утре ще ходим до Асеновград да си търся сватбена рокля и други дребни неща

# 704
  • Мнения: 373
Добро утро момичета  Grinning
Разкрасена съм с мишия пясък на Опи, издухана причуга и лек грим, толкова по темата, нали все пак трябва да сме мързеливи  Laughing
Tuala, и аз така с тренировките, ами мразя се понякога, как мога да стоя до 2 часа да гледам филми, а не мога да стана за тренировка, ако измислиш средство за мотивация сподели моля  Wink
Зизу, съжалявам много за начина, по който се чувстваш, но ако наистина си решила, това да е, 4 месеца не са малко време, можеш да си починеш, пък и междувременно да търсиш работа и то спокойно дори да си притеснена финансово, късмет ти желая  Hug
Боби, от сърце ти желая да ти се случи най-хубавото нещо, ти толкова много го заслужаваш  Hug
Вилли, стискам палци резултата да не е толкова минимален, оздравявайте  Praynig
Аз пък да ви кажа нещо не мога да узрея за идеята да пробвам нещо на Лъш. Всеки пък, когато минавам покрай магазина се каня да пробвам нещо, но миризмата ме убива, много ми е тежка и честно казано неприятна, даже си мисля, че ако се опитам да помириша нещо няма да различа ароматите newsm78
Довечера съм на среща с бивши колеги, а утре на работа, слънчев петък ви желая  smile3558
На всички празнуващи, весел празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт