Мързеливи красавици - 28

  • 43 268
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 463
Аз от яд се бях разревала бре, не от страх. Сънувах един бивш и даже насън успя да ме ядоса  hahaha

Набръмчах се с епилатора, ся ще правя ноктите и после май ще ходя на шопинг. Това е по-приемливия вариант, пред чистенето  Mr. Green

а,добре.Няма да се притеснявам тогава, приятен шопинг.
Нещо да ми кажете за Каручката?
Не съм ходила почти никъде в София, а съм поканена за днес,но отказах...

# 721
  • варна
  • Мнения: 1 830
Вадя тефтера и започвам с неизвинените - като на първо място пиша себе си Embarassed не съм писала тези дни, защото още не мога да се оправя след катастрофата - и на курс не съм ходила................, днес пуснах само епилатора и си направих една пилинг маска............утре имам час за фризьор и смятам да отида да си лея куршум - не, чу вярвам в тези работи де Embarassed

Как сте вие момичета Hug

# 722
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 270
Добро утро, лейзита!
Да ви сервирам кафе за ранно събуждане

Днес съм на работа до 14 часа.... Разкрасително започнах сутринта с перална, ексфолирах лицето с трици на Христина..... Предвиждам оправяне на маникюр, оправяне на вежди, а ако се мотивирам да се справя и с растителността по краката ще е добре.... Да не забравя боди лосион и оправяне на петите.... Брей, колко амбициозен план.... Ще мина да се отчета.
Пожелавам ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и усмивки!

# 723
  • Мнения: X
Тренировка, душ, боди лосион, кафе, лека закуска. Това е дотук.
След малко- излизаме навън на дъъъъъъъъъъъъъълга разходка. После перални и гладене.

Бъбъл, мисля, че ти ми беше препоръчала пудрата на Кларинс? Взех си я и дотук поне съм изключително доволна. Благодаря.  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 5 549
 Здравейте  Simple Smile
Снощи излизахме с приятели и днес така ми се спи,ама не искам да си проспивам деня.
Ще предложа на половинката да покараме колелета като се върне от курс.
Напазарувах  newsm71,пуснах пералнята   wash,изгладих и сгънах изсъхналите дрехи  wash и сега е ред на  newsm79 и food002 .
Ако ми остане време мисля и да се лакирам.Ако не ми,утре,не ми е спешно.Спешно ми е почистването на лицето при козметик.Много са ми се запушили порите и започват да ми излизат гадни пъпки по никое време.
 Вчера ходих на кола за краката и ръцете,счупи ми се епилатора  Sad 6 години го ползвам,дълго време си ме слушаше,ама явно му дойде времето.
 Купих си и страхотен червен чорапогащник в цвят бордо,отива ми на новите обувки и съм много доволна,от доста време си търсих точно такъв модел.
 Tuala,радвам се че си останала доволна от пудрата.Ползвала ли си Еверластинг фондьотен на Кларинс?
 mimi_82,ти много си се стреснала.Нали всички сте живи и здрави,нямало е ранени и пострадали,страшното идва когато има ранени и трябва да се вика линейка.Няма ли такива неща само можеш да се радваш и благодариш,значи всичко е наред!Случват се такива неща,за напред ще си имаш едно на ум и ще внимаваш повече,след катастрофа човек много се пречупва по отношение на шофиране.
 Страха се преодолява,трябва ти време и да си го наложиш.Пробвай с куршума,но знай,всичко е психика.  Hug

  После пак ще се включа че времето напредна .... кога стана 13 часа ???  Shocked ooooh!

# 725
  • Мнения: X
Здравейте и от мен. Simple Smile

Цял ден се мотая,имам да чистя но хич не ми се занимава. В това хубаво време предпочитам да се поразходим,чистенето няма да избяга. Снощи и ние излизахме и както винаги си изкарахме много весело. Днес отново ще си сложа маската с хума,но този път ще добавя и бирена мая. Толкова добри неща съм чувала за хумата и ще я използвам известно време за да видя ще даде ли резултат при мен. А бирената мая бях решила да я пия,но разбрах,че много се пълнее от нея и съответно този вариант отпадна.

Сега мисля да се намажа с маската и да си направя едно 3 в 1 докато стоя с нея.

Приятна неделя на всички! Hug

# 726
  • Мнения: X
Купих си и страхотен червен чорапогащник в цвят бордо

Аз пък пола в тоя цвят си купих, от H&M, утре ще дефилирам с нея в службата. Ще ми ходи на ботушите  Mr. Green

Сега седя с боя на главата и маска на фейса. После мисля още 2 маски да изредя и ще влизам под душа. Нещо ми е много умряло и не знам дали ще стигна да работя днес от вкъщи или ще зарежа всичко за утре. Че и къщата имам да чистя, ама така не ми се отделя от ценното свободно време  Tired

Отивам да си примъкна кафето в леглото, на разхождащите се - enjoy  Peace

# 727
  • Мнения: X
Страхотен неделен ден изкарах, преди малко се прибрахме. Натъпках се със сушено манго и сега ми е тежко...
*Bubble* , точно нея не съм. Да разбирам ли, че ми я препоръчваш?  Laughing

# 728
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен  Hug

Днес ,голяма разходка му дръпнах и аз .До обяд изчистих в нас ,след това с приятелка с бебчето на разходка.Сега се прибрах ,метнах едни пържоли в фурната (от утре на диета  Mr. Green ) ,тази вечер ще съм сама татко заминава за София . Обичам да съм сама в нас ,мисля да си правя парна баня на лицето,после една маскааа ,нокти ,косми ..  Laughing
За подстригване и боя съм ,ама нали все няма време от учене та да видим  Peace

# 729
  • Мнения: 1 207
Аз почти не се включвам,но ви чета редовно всички  Hug! Давам отчет за уикенда-  Hugвчера си направих маска на косата -стимуланта за коса на Икаров,минах краката с епилатора и направих педикюр,сложих заздравител за нокти !Днес пълен релакс,само изчистих веждите!!
Да се представя- не съм семейна,завършила висше и работеща от 5 години не по специалността  SadИмам много време за себе си,но обичам и да си мързелувам Party!!!

# 730
  • Мнения: 2 463
Здравейте, Hug Flutter
днес минах през всички процедури за почистване на лице, ползвах маска с глина(расул). Много ми хареса.Почистих си и черните точки. Епилацията е отложена за утре.Последва душ,лосион за тяло и лак.
Свърши ми маската за коса та ще се чудя каква?
Иначе сготвих,чистих, днес съм без мързелива част...
Вили123, добре дошла.В подписа ти пише влюбени, а казваш,че имаш много свободно време... Thinking
Деси, много трудно с тези диети,уф...що си не бяхме слабички просто ей така. ooooh!
Мими, дано бързо да ти мине, и емоции и щети...Преди време и аз от уплах съм си ляла куршум.
Може би както Бабълче казва е самовнушение, но майка ми много вярва в такива неща.Казва,че една бабичка я е излекувала от невралгия ли беше, какво ли, та така...Не пречи да пробваш.
Боби, чакаме отчета  Wink
НОра,честити покупки.
Бабълче,Алегра, радвам се че сте си прекарали добре съботните вечери.
Хубава вечер от мен на всички , и успешна седмица. Hug

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Зизу и аз това се чудя ,не може ли да си ям всичко и да съм слабинка ама неееее може.
Писна ми да си броя хапките,имам чувстовото че от месеци не съм се наяждала сладко да ми дойде на място.Все се чудя ама сега от това колко ям,ама защо ям ама кантара утре...ее пИсна ми на ....  Mr. Green

Все пак утре е понеделник,време е за ново начало  Mr. Green

# 732
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добър вечер Hug
Лях се куршум, да видим дали ще съм по добре Embarassed
По темата нищо не мога да кажа, за което се извинявам Embarassed Embarassed

# 733
  • Мнения: 95
Здравейте, прекрасни Simple Smile
Мими  Hug поне се е разминало с малко! Дано да е първото и последното ти произшествие- а оттук насетне- леко и безаварийно каране!
Аз разкрасително съм в отпуска - купих си дънки и две блузки (Дънките ми заспаха! Тъмносини, прави, оптически смаляват ... това което е в излишък Simple Smile)), Една сива блузка, обикновена, с остро деколте и едно елече, плетено на една кука). Планирам едни обици да си взема утре- евтинийки, но много ефектни  Mr. Green !
Сега чакам Дървото на живота.
Оправих маникюра- само съз заздравител съм, къпана и ухаеща на душ гел. мммм Home Sweet Home!  Heart Eyes
Иначе зачетох Ад на Дан Браун- интересна е. Дали да не си влея домашно винце със филма....

# 734
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 270
Добър вечер!!!
Да се отчета.... оправих маникюра с един позабравен красавец КА 800 - много ми харесва!
Изкъпана съм и съм приготвила невероятно пиле с бял ориз.... останалото - утре....
Както казва Деси - понеделник е добър ден.
Мими,  Hug надявам се да се почувстваш по-добре!
Сипвам си бира..... нервите ми са на предела..... проблемите и умората.... липса на почивка.....
за мен работната седмица прелива без почивка в нова...
Хубава вечер, красавици!

Общи условия

Активация на акаунт