Малка готварска печка Елдом

  • 5 918
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
Бих искала да помоля за мнения относно печките на Елдом.Някой има ли такава?
Двоумим се между керамични и чугунени котлони!?
Четох,че керамичните плотове лесно се почистват,но не се ли драскат много от тенджерите и тиганите!?
От друга страна варианта с чугунени котлони също ми харесва,покритието отстрани е иноксово,лесно ли се почиства!? Някакви дефекти дава ли инокса!?
Ще съм благодарна за отзиви!  Hug



# 1
  • Мнения: 1 196
Вече си имам керамичната Елдом  Crazy
Ако някой се интересува,ще дам мнение  Peace
От първи опит - мусаката ми се получи мноооого добре  Laughing

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честито! И безаварийно...

Колко лева е разликата в цената м/у 2те?

# 3
  • Мнения: 1 196
С керамичния плот е 398лв.,а с чугунените котлони 289лв. Peace
Има варианти дали да са с инокс,черна или бяла боя (според мен бялата боя е емайл,но в магазина казаха,че е боя  Thinking),като цената на иноксовите е с 10лв. по-скъп от боята  Peace

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аха, ясно.
Мерси  Hug

# 5
  • Мнения: 1
 Аз имам такава вече две години и съм много доволна. Моята е с обикновени котлони. И котлоните и фурната загряват много бързо Peace

# 6
  • Мнения: 1 196
мария пенчева ,а долната лампичка за индикация (тази до градусите на фурната) свети ли,дори и когато печката не работи!?

# 7
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
майка ми има с керамичен плот е и е страшно доволна но нейната е на Дипломат

# 8
  • Мнения: 1 196
SVETLA BO ,точно тази гледах от много време и аз,но в крайна сметка се спряхме на Елдом. Peace
В Технополис в момента Дипломата е на промоция с подарък цитро преса - 420лв. Peace

# 9
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Да ти е честите новата печка -се вкусотийки да приготвяш на нея

# 10
  • Мнения: 1 196
SVETLA BO ,благодаря  Hug

# 11
  • Мнения: 1
мария пенчева ,а долната лампичка за индикация (тази до градусите на фурната) свети ли,дори и когато печката не работи!?
Зависи как е включен щепсела в контакта, ако свети просто завърти щепсела и го включи на обратно и спира да свети Peace

# 12
  • Мнения: 1 196
мария пенчева ,а долната лампичка за индикация (тази до градусите на фурната) свети ли,дори и когато печката не работи!?
Зависи как е включен щепсела в контакта, ако свети просто завърти щепсела и го включи на обратно и спира да свети Peace
Мъжа ми купи нов контакт с ключе за изкл/включ.,но тя пък лампата вече спря да свети,независимо дали печката е включена или изключена към тока  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт