The Originals / Древните - Вампирите завладяват Ню Орлиънс (Тема 1)

  • 46 548
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
Добре дошла в клубЪ!  Mr. Green

Джоузеф и Пърша са се сгодили, впрочем.  Heart Eyes

# 736
  • София
  • Мнения: 220
Много ми хареса епизода. И Клаус беше много на ниво през цялото време. А, как добре направи, че я  резна таз дразнителка Ками. Тя си се повъргаля с Марсел, пок после премисли, че иска Клаус. Не съм съгласна. Много правилно постъпи той.  Само не разбрах, може и аз да съм малко бавна, ама как ше му се невиди, Хейлито с прерязано гърло се надигна и оцеля??
А таткото и преди да го затрият в ДВ ме дразнеше, та защо трябваше да ни го възкресяват? Време е вече да зарежат тази сюжетна линия. То че трябва с нещо да правят пълнеж на сериите- добре, ама поне да е нещо ново. За тези, които страдат за Кол- от есента мисля, започва нов сериал, в който ще има доста от него.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 737
  • Мнения: 2 769
За тези, които страдат за Кол- от есента мисля, започва нов сериал, в който ще има доста от него.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Сериалът не беше поръчан от телевизията и няма да започва, затова е драмата, че искаме да го върнат  Peace

# 738
  • Мнения: 2 769
"Древните" се местят в понеделник от октомври.

Снимки на актьорите от двата сериала от ъпфронта на CW https://www.facebook.com/media/set/?set=a.677406098963251.107374 … 995756&type=3

# 739
  • София
  • Мнения: 6 219


Джоузеф и Пърша са се сгодили, впрочем.  Heart Eyes[/b]

Ъх...

# 740
  • София
  • Мнения: 220
За тези, които страдат за Кол- от есента мисля, започва нов сериал, в който ще има доста от него.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Сериалът не беше поръчан от телевизията и няма да започва, затова е драмата, че искаме да го върнат  Peace

Е, верно ли?  Това съм го пропуснала. Ще е добре, ако размислят и ни зарадват на есен. Laughing

# 741
  • Мнения: 2 769
Е малко няма как да размислят, след като вече си обявиха програмата Grinning

# 742
  • София
  • Мнения: 220
Еее, много лоши хора има на този свят, значи. Laughing Кат се стиснат и това е.  И ние душа носим пък. Mr. Green

# 743
  • Мнения: 2
Нещо с Даниел по случай изпитите  Mr. Green (сори за качеството) Grinning Не е много ясна картината, но мисля, че е той ;д


http://vbox7.com/play:98b2d7be

# 744
# 745
  • Мнения: 2
За тези, които страдат за Кол- от есента мисля, започва нов сериал, в който ще има доста от него.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Сериалът не беше поръчан от телевизията и няма да започва, затова е драмата, че искаме да го върнат  Peace
Здравейте някой знае ли къде го има бг аудио или изобщо няма?

# 746
  • Мнения: 2 769
За тези, които страдат за Кол- от есента мисля, започва нов сериал, в който ще има доста от него.Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Сериалът не беше поръчан от телевизията и няма да започва, затова е драмата, че искаме да го върнат  Peace
Здравейте някой знае ли къде го има бг аудио или изобщо няма?

Никъде го няма, както съм писала и преди 7 години - телевизията се отказа от сериала, не го заснеха.

# 747
  • Мнения: 8 875
Съвсем в духа на сериала, събудихте тази тема след толкова години дълбок сън Grinning Чак се изненадах като видях нотификацията.

# 748
  • Мнения: 2 769
Съвсем в духа на сериала, събудихте тази тема след толкова години дълбок сън Grinning Чак се изненадах като видях нотификацията.

И аз така 😂 Но въпросния сериал все така не се състоя.

Общи условия

Активация на акаунт