The Originals / Древните - Вампирите завладяват Ню Орлиънс (Тема 1)

  • 46 551
  • 748
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 772
The Originals - Always and Forever






Джоузеф Морган, Даниел Гилийс, Клеър Холт, Фийби Тонкин, Чарлз Майкъл Дейвис, Даниела Пинеда, Даниел Кембъл, Лиа Пайпс

От създателите на "Дневниците на вампира"

Семейството е сила. Преди хиляда години Древното семейство вампири се заклели да останат заедно, винаги и завинаги.  Изминали са векове и семейната връзка е скъсана. Време, трагедии и жажда за власт разкъсват Древното семейство. Когато Клаус Майкълсън, оригиналният древен хибрид узнава тайнствена новина, че вещици   във Френския квартал на Ню Орлиънс, свърталище на свръхестествени същества,  организират заговор срещу него, той заминава, за се опита да сплоти семейството си отново.  Въпросите на Клаус го отвеждат до среща с неговото бившо протеже  Марсел, харизматичен вампир, който има абсолютен контрол над хората и свръхестествените обитатели  на Ню Орлиънс.  Решен да  помогне на брат си да получи изкупление Илайжда последва  Клаус  и скоро научава, че върколакът  Хейли също е дошла във Френския квартал в търсене на  отговори за произхода си и е попаднала в ръцете на  могъщата вещица Софи. Напрежението  между свръхестествените общности в града нараства, докато Марсел командва своите отдадени последователи чрез правила и абсолютна власт.  Мисълта да отговаря пред своето  протеже е немислима за Клаус и той  дава обет да вземе обратно онова, което някога му е принадлежало- властта, градът и семейството.  Докато чакат да разберат дали сестра им Ребека ще напусне Мистик Фолс и ще се присъедини към тях, Клаус и Илайджа сформират нелек съюз с вещиците, за да може властта отново да е в ръцете на Древните.


Трейлър на сезон 1



Официална Facebook страница

Фен-страница за "Дневниците" и "Древните" във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всяка сряда.Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина,в сряда серията се обсъжда в спойлер, за да не се разваля изненадата за тези, които чакат субтитрите. В четвъртък серията се обсъжда свободно, независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 16:57 от mokka

# 1
  • UK
  • Мнения: 600
Уху! Първа! Crazy Да ни е честита темата!
Гледах, хареса ми, особено Илайджа и музиката!

Коя беше Давина?

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
тук съм!
да видим какво ще направят.
Благодаря Мокка!

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Идвам и аз. Ще го гледам заради Илайджа. Взех, че го харесах в края на Дневниците Shocked

# 4
  • Мнения: 2
Записвам се  Heart Eyes

Трябва ни анкета!  Thinking Може да е ''Какво най-много харесахте в първия епизод?'' Или ''Кой персонаж ви допадна най-много?'' Или пък ''Кой герой харесвате най-малко?'' Тук веднага отговарям - Марсел. Много противна роля играе. Иначе като актьор е симпатяга и има много хубава усмивка  Heart Eyes  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 2 772
Давина е тайното оръжие на Марсел, която не знам що за чудо е, щом е по-могъща от Древните.
Да не се окаже потомка на Кетсия и да дойде да я търси Сайлъс Grinning

# 6
  • Мнения: 1 161
Да си пиша и аз в темата.

През цялата първа серия ми идеше да скандирам "И-ЛАЙ-ДЖА, И-ЛАЙ-ДЖА" и да размахвам помпони  newsm18

# 7
  • UK
  • Мнения: 600
Давина е тайното оръжие на Марсел, която не знам що за чудо е, щом е по-могъща от Древните.
Да не се окаже потомка на Кетсия и да дойде да я търси Сайлъс Grinning

Мерси, мокка. Вярно, че се появи на финала,..  bouquet

# 8
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
не съм изгледала още серията, но съм тука  Joy

# 9
  • Мнения: 2 772
На мен много ми хареса как Илайджа натупа Клаус, още бой му трябва.

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
На мен много ми хареса как Илайджа натупа Клаус, още бой му трябва.


Опаааааа, много провокативен пост. Пускам веднага Whistling

# 11
  • Мнения: 2 772
А, не разбрах?

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Илайджа натупва Клаус - това няма как да не ме накара да си пусна епизода Peace Не харесвам Клаус Whistling

# 13
  • Мнения: 2 772
Ааааа боже Grinning

# 14
  • Мнения: 170
записвам се при вас. много интересен 1ви епизод  Crazy
харесвами гласа на клаус , направо те кара да настръхнеш  Flutter  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт