The Originals / Древните - Вампирите завладяват Ню Орлиънс (Тема 1)

  • 46 553
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 369

ами виждам само първа серия,а както разбирам е излязла втора.

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
Първата серия преди да одобрят сериала беше като епизод на Дневниците, а под името на сериала излиза втората серия.  Peace

# 47
  • Мнения: 2 369
Първата серия преди да одобрят сериала беше като епизод на Дневниците, а под името на сериала излиза втората серия.  Peace

дефакто тази 1 серия,която виждам е новата? сега ще видя. аз гледах вече онази,която все едно беше повторение на една от сериите на дневниците.

# 48
  • NE
  • Мнения: 10 999
Втората серия / първа на Древните / е поглед на началото на сериала от една друга перспектива. Сюжета е сходен за да се даде пълна яснота за началото на Древните. Peace

# 49
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Да се запиша в темата като гласувам в анкетата. Аз не съм фен на Хейли още от предния сериал. Щях да гласувам, че го гледам заради Клаус, но се замислих, че и Марсел ми харесва.

# 50
  • Мнения: 5
Моят глас е за Марсел, макар че все още е твърде рано да се прецени кой как ще се "изяви" (и в положителен и отрицателен смисъл) за в бъдеще. До момента за него в пълна сила важи изразът "Да забравиш от къде си тръгнал".

# 51
  • sf
  • Мнения: 10 144
Записвам се, но още не съм гледала серията и още няма да гласувам  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 369
аз гласувах с два отговора. не харесвам марсел и "не ме интересуват аз го гледам заради клаус,ребека (и най-вече) илайджа",а снощи осъзнах,че илайджа ми харесва даже повече от деймиън Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 777
Нейт чете сценарий за ново шоу, нямал право да издава какво е



PLEASE PLEASE PLEASE!!!!!!

# 54
  • Мнения: 2
Нейт чете сценарий за ново шоу, нямал право да издава какво е



PLEASE PLEASE PLEASE!!!!!!

    АААААА!  newsm76  bigdance2

# 55
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
аз гласувах, че всички дружно ще спасяват Стефан. Нали са като едно голямо семейство ............. Mr. Green

# 56
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
 hahaha сори, обърках темите. Това се отнася за анкетата в темата за Дневниците  Embarassed Joy

# 57
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз тук заради Илайджа Simple Smile

# 58
# 59
  • Мнения: 74

Тъкмо се чудех дали да гледам новия сезон. От утре започвам с маратоните.

Общи условия

Активация на акаунт