Картичка от другия край на света! - тема 4

  • 18 660
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 796
Кати, благодаря, разкошна е темата  bouquet

При мен статистиката е  - 8 получили, аз съм получила обаче само 3, а в момента пътуват 6 картички.

# 46
  • Мнения: 2 663
Охо, buttinsky, десет картички! Браво Simple Smile

Мен ме налазиха няколко украински момичета и всички искат една и съща картичка от тези, които съм изпратила, а тя никъде не се намира  Sad Ей тази.  Много ми е криво да се обяснявам на всяка, защо я нямам. А аз я купих от едно ресторантче до едни скали, където туристите ходят да се гмуркат и сигурно догодина ще отида пак до там... Много ми е тъпо така, все едно някой ми иска услуга, а аз се правя на ударена.

# 47
  • Мнения: X
Аз ги напуках тези германки...и черепите.
Пак ми се падна германка от Бавария, която освен всичко останало обича гробища и черепи.
Какво им става на тия жени не знам. Вече трета такава екземплярка улучвам.
Добре, че си купих стикери с черепи и им лепкам тях на гърба, че иначе откъде ти картички с черепи тук.

# 48
  • Мнения: 187
Четох, че през този месец в страни като Холандия и Австралия ще увеличават доста драстично цените на пощенските услуги
Хм, лошо - Холандия е добър балансьор на Русия за повтарящи се страни, от които получавам картички.

# 49
  • Мнения: 1 406
Момичета, вижте на какво попаднах:

http://www.postcrossing.com/postcards/CN-870750   #Crazy    hahaha   

Хич да не се оплаквам, че една картичка ми пътува до САЩ вече 28 дена...

buttinsky, съчувствам ти   Hug  Пращаш им по един изтлед и толкова!

На мен само последната ми "швейцарка" /полякиня/ е по-взискателна, ама я уредих с едно лавандулово поле от Прованс. 

# 50
  • Мнения: X
Тази поне харесва и обичайните туристически картички, ама предишната немцузойка много ме затрудни с тези нейни дарк желания.

# 51
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Оф изчетох ви  Crazy Joy

Започвам с форумките - mery_poppins1, loca, plami89 и GreatPretender -

Супер,остава да получа твоята,обикновено първо аз получавам,после този с които съм разменила адрес,но този път са се разменили нещата  Crazy Hug


Врабец, сигурно си много щастлива  Hug Радвам се, така че все едно аз съм  получила толкова картички на куп  Grinning

Hug Много, много! Цял следобед се разхождам ухилена  Grinning

Ето ги:
Скрит текст:


Тази е от мен,да си кажа  Flutter Flutter Flutter Heart Eyes

Имам си картичка от Разград  Heart EyesБлагодаря ти Плами  bouquet

И аз получих твоята и много я харесах,да я кача и тук,защото имах време само във фейса да я покажа  Hug

# 52
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
А така докъто се усетя аз и ето ти 4 страници изписани  Laughing
чудничка е новата тема,Кати  bouquet много хубава първа страничка  Heart Eyes
Американката е получила картичката ми за 7 дена,и ми е написала много мило съобщение  Flutter
а до Русия имам 3 пътуващи вече 34 дена.... #Crazy какво е това чудо и при вас ли е така??

аа и друго да запитам нали при всяка регистрирана картичка,на някой се пада твоя адрес и ти изпраща,как при мен стана така,че при три регистрирани мои,получих 5, и петте бяха с ИД номер,не са от директна размяна newsm78

# 53
  • Мнения: 187
Evidence предполагам, че системата им се обновява по-бавно от желателното и твърде късно ти маркира адреса като вече даден. Моят се беше паднал наведнъж на двама от Германия и ИД-тата бяха много близки. Simple Smile Ако обаче надвишиш броя на изпратените и системата работи, адресът ти няма да бъде даден на някой, докато не ти регистрират картички на брой, колкото да се изравнят изпратените с получените. Аз съм в момента така.. Sad

# 54
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Може и така да е
не че се оплаквам де...много ми е хубаво да получавам Heart Eyes
приятен неделен следобед момичета  Hug

# 55
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
До момичетата от Плевен- искате ли да си поръчаме няколко комплекта от тези картички, и да пием по едно кафе докато си ги разделим.  http://www.ebay.co.uk/sch/Postcards-/914/m.html?item=40053133605 … mp;_ssn=colin0814
Аз, да да  Hug  съгласна съм. Пиши на лични..  Peace

# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кати още не си получила нищо от мен ?ммм? Thinking

# 57
  • Мнения: 10 874
До момичетата от Плевен- искате ли да си поръчаме няколко комплекта от тези картички, и да пием по едно кафе докато си ги разделим.  http://www.ebay.co.uk/sch/Postcards-/914/m.html?item=40053133605 … mp;_ssn=colin0814
Аз, да да  Hug  съгласна съм. Пиши на лични..  Peace
И азззззз. Heart Eyes Hug

# 58
  • Варна
  • Мнения: 82
Бърза, бърза, колко да е бърза бързата поща  newsm78

# 59
  • Smallville
  • Мнения: 994
Може да не е от пощата. Просто ако получателят не се е вясвал от дни и не е регистрирал картичката. Аз моите редовно ги проверявам. Беларусчанина не беше влизал 10 дни, а украинката я няма от 6. Холандката не е влизала от 9 дни..Абе как издържат? Аз проверявам сутрин, обед и вечер. Най-малко ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт