Картичка от другия край на света! - тема 4

  • 18 716
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами,  Hug не бях сигурна за колко дни ще пристигне, затова я пуснах по-рано. Не исках да пристигне след рождения ти ден.  Grinning Аз съм един ден преди теб!  Flutter

Сериозно ли  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,неворятна изненада,нищо,че по-рано дето викаш,по-добре рано отколкото прекалено късно  Crazy Hug,а за Кафето на Ларгото накрая искрено ме усмихна  Heart Eyes Hug

И аз събирам картичките в кутия/от обувки-обаче не мога да украсявам Thinking/ събирам картичките,дори и пликовете пазя  Crazy Joy Joy Joy

# 691
  • Мнения: 10 874
Лале в дъжда - козички или други фермерски животни  Laughing интересно тези към коя група бозайници са ги причислили  Laughing Лаленце, не си играй да си намаляваш предпочитанията, напротив, нека това хоби те прави щастлива и наистина получаваш каквото искаш!
Е, аз преглеждам картичките наред, не са по категории (за съжаление) и просто си търся това, което ми харесва, за да си го добавя във фаворити.  Heart Eyes А предпочитанията точно затова ги намалих - оставих само наистина най-любимите ми неща, които обичам и които биха ме направили много щастлива, че иначе бях писала всичко, за което се сетя и така имаше "опасност" да получа картичка с нещо, което просто харесвам, но не ми е толкова на сърце, колкото нещо друго. Laughing

# 692
  • Мнения: 11 607
Аз......аз да си призная, че пратих заявка Embarassed за групата във фейса преди малко.....


Много, много хубави картички! Честито на всички!

# 693
  • Мнения: 187
Гад Чевръста, missing - страхотни идеи за кутии Simple Smile Аз моите повечето ги събирам в албуми, но вкъщи вече се претрупах с албуми и класьори покрай марки, пощенски пликове, картички...последните 100-ина ги държа на купчинка и разсъждавам в какво да ги слагам.
Иначе ето тази кутия от бонбони съхранявам по-големите пликове и картички, които албумите не ги побират:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1382932_1 … 2_741278032_n.jpg
Лале в дъжда малеййййй, това се казва попадение. Не изглеждат обаче много доволни на тази картичка. Дано поне получателят се е зарадвал. Grinning

# 694
  • Мнения: 10 874
Лале в дъжда малеййййй, това се казва попадение. Не изглеждат обаче много доволни на тази картичка. Дано поне получателят се е зарадвал. Grinning
Той си го е написал в изискванията и си е харесал картичката. Просто аз като една стара консерва държах да се възмутя. hahaha
Но пък хора всякакви, какво да се прави. Laughing

# 695
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Кутията с Турандот много ми хареса!  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 187
Лале в дъжда и аз съм си малко консерва, но важното е, както казваш, че получателят такава си е бил поръчал. Simple Smile Интересно изпращачът пък откъде е намерил такава картичка... Дали сам си я е правил???  newsm78 newsm78 Joy Joy Joy Joy Joy

Кутията с Турандот много ми хареса!  Heart Eyes
Без да правя реклама, попадна ми веднъж в Метро. Знаех си, че още тогава трябваше да купя и другия вид бонбони в подобна кутия заради кутията.. При следващото ми ходене там вече ги нямаше.  Thinking

# 697
  • Мнения: X
Гад, завидях за бабките  Heart Eyes

# 698
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Кутията с Турандот много ми хареса!  Heart Eyes
Без да правя реклама, попадна ми веднъж в Метро. Знаех си, че още тогава трябваше да купя и другия вид бонбони в подобна кутия заради кутията.. При следващото ми ходене там вече ги нямаше.  Thinking


Чудесен повод да се разходя до Метро.  newsm47 Може да ме изненада приятно варненския им клон... И до Джъмбо и до Слънчоглед може да намина да разгледам какви кутии имат.  Thinking Така, малко мързелешката, не ми се занимава да си правя своя.  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 30
Аз и тук да се похваля с картичката от размяна от Хаваите, уж на прибиране видях, че няма нищо в кутията, а като влязох вкъщи и майка ми от варата още каза "Чака те изненада" Party
Скрит текст:


Гърба също е интересен, с картинки, а марките с камбанки са много симпатични Heart Eyes
И да си покажа и картичките от Плами и от Врабчо. И преди се опитах да ги снимам, но с телефона не стават хубави снимки и това е. Явно ще си искам фотоапарат за Коледа Mr. Green
По въпроса за съхранението - за сега са на купчинка, мислех да ги слагам в кутия от обувки, но приятеля ми тъкмо мислеше да хвърля една дървена кутия от вино, защото само му заема място и аз си я поисках за картичките. Сега остава да се сетя някой път да си я взема Mr. Green

# 700
  • Ямбол
  • Мнения: 1 728
На мене щерката ми задигна поредната получена картичка  Crossing Arms
Няма да се разберем така с нея, всичко отива в нейната кутия  Crossing Arms
Днес получих тази забавна картичка от Щатите http://www.postcrossing.com/postcards/US-2445013

- от това филмче е, на Пиксар, а картичката е част от тази книга http://www.amazon.com/The-Art-Pixar-Collectible-Postcards/dp/0811849554.

# 701
  • Габрово
  • Мнения: 311
Не е книга, а кутия със 100 картички Simple Smile Имам ги... поне каквото е останало от 100-те  Mr. Green Бях си ги поръчала, че да имам за размени. Дори и с доставката излизаха евтино - към 0.30 лв. на картичка или нещо такова, не помня точно.  Grinning

# 702
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

Добро утро, момичета! Слагам кафето..
Темата е готова, но ще съм си вкъщи около 18ч. Ще помоля да изчакате, ако прескочите 50стр.  Peace
Благодаря!
Лек и усмихнат ден от мен!

# 703
  • Мнения: 261
Здравейте от Вери Simple Smile
Аз идвам от групата във фейсбук Simple Smile
С удоволствие следя хубавата тема Simple Smile

# 704
  • Мнения: X
Здравей и тук, Вери  Hug
КАТИ, сигурна съм, че и новата тема чудесно оформена както и предишните. Очаквам я с нетърпение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт