Картичка от другия край на света! - тема 4

  • 18 672
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Габрово
  • Мнения: 311
Народни носии!  Grinning Нещо такова например.  Grinning

# 736
  • Мнения: 6 031
Erienne В София филателните магазини са два: един в Централна поща - отстрани на гишето за информация и в подлеза на НДК - до ресторант Кривото (срещу хипермаркет Пикадили). Този до НДК работи до по-рано - до 17:00.
Джес Хмм, малко скъпичко излизат...

Има и още един в София на "Парчевич"14 - купувах от него. Другия път ще посетя този в подлеза на НДК.

# 737
  • Мнения: 7 001
Кукерите също са готини и впечатляващи Simple Smile

# 738
  • Мнения: 0
Ехее, май дойде време за нова тема  Thinking

# 739
  • Мнения: 227
Направо не мога да повярвам - картичката ми до Китай е пристигнала на 18 ден, а до Тайван на 19 -я. За сметка на това тази до Русия пътува 46 дни  Laughing Важното е че всички са регистрирани, а аз изгарям от нетърпение да си получа моите картички  Blush

# 740
  • София
  • Мнения: 8 686
Аз съм доста тъпичка  Laughing
Току що открих, че в имейла за регистриране на картичка, пише коментара на получателя.
Та жената от Холандия ми е благодарила и казва, че много и харесва.
А немеца ми е писал на немски
 Hallo ******,

vielen Dank für deine schöne Postkarte und viele Grüße aus Deutschland nach Bulgarien!

Deine musikalische Songauswahl werde ich mir mal anhören, mal sehen welcher Art von Musik mich da erwartet.

Vielen Dank für Ihre Postkarte und alles Gute für Sie und nochmals danke.
 
Доколкото разбрах ми благодари и после ми пише нещо за цитата от песента, който написах, но не схващам. Беше написал, че слиша рок и метъл и иска да му напишем нещо на родния си език, например коя ни е любимата песен. Та му написах едно изречение от Малкия принц на Б.Т.Р. Да не би да пита какво означава?

# 741
  • Мнения: 2 697
Пише ти, че ще чуе твоя музикален избор и е любопитен, какъв тип музика го очаква.
Още веднъж благодари, всичко хубаво и мерси за картичката Simple Smile

# 742
  • София
  • Мнения: 8 686
Мерси
Уж google помага с превода, но този път много несвързано ги изкара. Малкият принц не ми е любимата песен, просто така си реших, но дано му хареса  Laughing

# 743
  • София
  • Мнения: 8 686
Ох, бе...Дони и Момчил, не БТР, много съм завеяна  Laughing
Сега се зачудих какво съм написала на картичката  Shocked

# 744
  • Мнения: 4 369
Много писане за половин ден и не мога да му хвана началото и края  Laughing
Май ще избера да пиша само на страницата ни във ФБ, защото много време ми отнема следенето на две паралелни теми.
Там е затворена група и информацията е по-компактна.
Иначе отново много хубави картички сте получили.
 Аз имам да снимам 4 броя.
Днес изпратих 4 картички и имам да наваксвам още 3.
Зелена игуана, детенцето ти сигурно много се радва на такива красиви картички, които  е получило  Peace

# 745
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Днес получих писъмце от Гад Чевръста с 3 чудни картички, листенца и чайче. Heart Eyes

Ето картичките:

Скрит текст:





Благодаря ти, Гад! От сърце! Hug

# 746
  • Мнения: 3 060
Loca, много са ти хубави албумите! И качеството на картичките е много добро! Сканирани ли са? Или как? 80-те картички ги имаш налични за размяна ли?

# 747
  • Мнения: 796
Loca, много са ти хубави албумите! И качеството на картичките е много добро! Сканирани ли са? Или как? 80-те картички ги имаш налични за размяна ли?

Seti
благодаря Simple Smile, да, сканирани са, но съм ги намалявала 4-5 пъти, защото са много големи иначе. Да, 80-те са за размяна.

# 748
  • Мнения: 237
И след като ме зарибихте, да се отчета. Първата ми картичка до Германия е пристигнала за 8 дни. Получателката ми е написала много хубаво благодарствено съобщение. Най-после и аз ще мога да чакам  Praynig

# 749
  • София
  • Мнения: 5 996
И след като ме зарибихте, да се отчета. Първата ми картичка до Германия е пристигнала за 8 дни. Получателката ми е написала много хубаво благодарствено съобщение. Най-после и аз ще мога да чакам  Praynig

Е, не е честно, пък Crossing Arms Моята до Германия пътува вече 14 дни, а получателката влиза всеки ден в сайта и дори онзи ден регистрира картичка.

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 16:44 от !Yellow

Общи условия

Активация на акаунт