Рехабилататор счупи и двете крачета на 15 месечно дете?

  • 4 653
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Вижте  на  какво  попаднах  и да  съм  меко  казано  потресена.  Кошмар!  Как  е  възможно?  Как  трябва  да  го  натиснеш   това  дете,  че  да  му   счупиш  и  двете  крачета  в  коленете?  Ето  я  и цялата  статия...

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/bebe_v_gips_sle … endil-207786.html

# 1
  • Мнения: 14 478
Горките хора с това детенце...дано се оправи по-бързо..
Не мога да си представя как е успяла да го направи, но едва ли е нарочно.
Казаха че е с 30 годишен стаж Shocked

# 2
  • Мнения: 56
и  аз  не  мога...Не  ги познавам  тези  хора, но  мисля  да  пиша  на няколко  места.  Трябва  да с е  даде  гласност  на  такива  случаи...

# 3
  • Мнения: 76
Уау,честно да ви кажа,тая бих я пребила на секундата пък да ме съди после...баси и идиотщината ...горкото детенце....

# 4
  • Мнения: 12 696
Аз мисля, че е крайно време да започнат да съдят журналистите. Защого в много случаи се оказва, че не били компютри, а компоти.

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Уау,честно да ви кажа,тая бих я пребила на секундата пък да ме съди после...баси и идиотщината ...горкото детенце....
Само след една статия?
Уау, далече от тебе....

# 6
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Аз мисля, че е крайно време да започнат да съдят журналистите. Защого в много случаи се оказва, че не били компютри, а компоти.

 newsm10

Цитат
въпреки минималните ни средства ще направим всичко възможно да съберем пари, за да осъдим тази "специалистка”, споделя още бабата
http://www.monitor.bg/article?id=402536
Хич не я е жал за бебето. Парите ѝ трябват не за да го лекува, а за съд  Shocked

# 7
  • Мнения: 10 547
Не че не може да е възможно подобно нещо, но аз, като виден Тома Неверни, си имам своите резерви към разказа на родителите. Може би пък съдейки по профила на бабата, изобилстващ от нейни снимки в сложни йога пози.

Така лесно не се чупи дори и детски крайник, камо ли два наведнъж.

# 8
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
съдейки по профила на бабата, изобилстващ от нейни снимки в сложни йога пози.
Дай да гледаме.

# 9
  • София
  • Мнения: 15 518
   Може детенцето да е от тези дечица,както им казват "стъклените", на които много лесно им се чупят костите.То си имаше име това заболяване, ама като не помня. Като чета мненията в профила на баба му, без никой да знае каквито и да било подробности, дали е вярно или невярно, всички кълнат рехабилитаторката и призовават за съд.И ако е толкова зле и лошо работи тази рехабилитаторка, как е успяла да се задържи толкова години на мястото си?

Последна редакция: нд, 06 окт 2013, 09:55 от Тайна

# 10
  • Мнения: 4 841
Аз мисля, че е крайно време да започнат да съдят журналистите. Защого в много случаи се оказва, че не били компютри, а компоти.

 newsm10

Цитат
въпреки минималните ни средства ще направим всичко възможно да съберем пари, за да осъдим тази "специалистка”, споделя още бабата
http://www.monitor.bg/article?id=402536
Хич не я е жал за бебето. Парите ѝ трябват не за да го лекува, а за съд  Shocked

Дааа, тъкмо щях да напиша същото...

Обаче, има и друг аспект темата. Семейството на детето е афектирано и объркано. Журналистите - жадни за сензации и  правещи от мухата слон.
Но читателят, ах, читателят, няма ли елементарна  преценка, да направи разлика между сериозен материал, резултат на журналистическо проучване, и махленска партенка, копната от Фейсбук? Или най-важното е да изрази потреса и ужаса си, пускайки тема в бг-мамма или сълзлив статус във Фейсбук, независимо дали и в каква степет отговаря на истината  Thinking

# 11
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
  Може детенцето да е от тези дечица,както им казват "стъклените", на които много лесно им се чупят костите.То си имаше име това заболяване, ама като не помня.
Имало съмнения за детска церебрална парализа
http://btvnews.bg/article/bulgaria/obshtestvo/15-mesechno-dete-s … abilitatsiya.html

# 12
  • Мнения: 10 547
Профилът е преди всичко личен, ако и снимките да са публични. В нета на много места ясно се споменава името на бабата, както и това че тя първа споменава в публикация в профила си, че внучето й е пострадало от рехабилитаторката.

# 13
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
да, видях ги, след като открих името в материала.

# 14
  • Мнения: 10 547
да, видях ги, след като открих името в материала.

Имаш ли коментар?

Общи условия

Активация на акаунт