След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 25

  • 51 602
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 839
Ели Hug, къде е другата на Енгин? Щото тук всичките фотки бяха все на Йозге newsm78 Heart Eyes

Не са я снимали, само пишат , че момчето дави мъката с някава певица, поне Гугъл така казва.

Папараците сякаш са залепени след Енгин, преди дни беше сниман с приятел.
И това не е живот. Не са се разбирали, наситили са се един към друг, прекратили са връзката,тяхна си работа, но  сега са хляб за журналистите

# 736
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа, дали са на 54, на 45 или 35  , много разлика няма за силния пол.


Един такъв представител дави мъката си от 5 годишна раздяла с гаджето  в прегръдките на друга




http://gecce.com/foto-galeri/unluler/ozge-ozpirincci-ayrilik-aci … -boyle-atiyor?p=4



Здравейте момичета!


Малко със закъснение.....


Ели
честит рожден ден на патерици. Да си жива, здрава и много щастлива!
Надявам се да си празнувала  хубаво.
  Hug Hug Hug


На тази снимка Енгин е много хубав. Той не е супер красив, но много чаровен и магнетичен.
Моят лаптоп издаде съвсем багажа. Още последният път знаех, че скоро това ще се случи. В момента сме с един общ заедно с баща ми и мъжа ми и затова трудно се добирам да пиша. Добре че има още 2г гаранция и ще го оправят. Дори ми дадоха някакъв временно, но е с Windows 8 и нещо ме вбесява, не съм свикнала. А с телефона е мъка. Но Лиа ме помоли да пусна нова тема. Благодаря ви момичета, че сте тук и пишете редовно. Аз съм с гости, нямам много време, но не съм ви забравила.  Hug Hug Hug

После ще ви дочета. Сега ще се погрижа за темата.


Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 19:10 от bggirl22

# 737
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Приятни минути в новата тема!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=745700.new#new

# 738
  • Мнения: 12 839
Саше, благодаря за пожеланията!

Браво на теб, мъжко момиче, в напреднала бременност и да посрещаш гости.Сигурно се уморяваш

# 739
  • Мнения: 9 541
Ох, милата Бг-гърл Hug, направо си представям как си разбутала всички наоколо за да се докопаш до лаптоп за пускане на новата тема! Heart Eyes Наистина ти е много нанагорно Stop

Ели Hug, колко хубаво си го казала...и артистите са хора...събирания, раздели...всичко това ходи по хората, но е много гадно да станеш стръв на журналистите Mr. Green Въпреки, че някои хора го правят за да не ги забрави аудиторията...дори има случаи на инсценирани новини, само и само да пишат за тях. Не мисля обаче, че случаят с Енгин и Йозге е от тях newsm78

Танче Hug, колажчето е много хубаво, ти самата правила ли си нещо по него? Имаше подобно, но като че ли цветово беше друго, а това е много приятно за окото!

Клю Hug и Еджем Hug явно днес си почиват от нас Party Миленка Hug и без това рядко влиза smile3521

# 740
# 741
  • Мнения: 9 541
И накъде към края на темата без Фърат?! Wink

# 742
  • Мнения: 9 541
И да ви сложа един напомпаничък Ибрахим hahaha

# 743
  • Мнения: 371
Лиа, ние вече се преместихме в новата тема  Peace

# 744
  • Мнения: 9 541
Клю Hug, аз обичам да си довършвам старите темички....до края на 50-та страница Party Party Party
Във връзка с папараците, а и не само Mr. Green, ето това: hahaha

# 745
  • Мнения: 9 541
Идвааам в другата тема hug Stop

# 746
  • Мнения: 9 541


Toronto, Canada

# 747
# 748
  • Мнения: 9 541

Страхотно е, нали?! Взаимствано от патетата  Praynig Hug Hug Hug

# 749
  • Мнения: 9 541
пардон, сгреших темата hahaha hahaha hahaha hahaha ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт