За СПА - хотелите

  • 41 399
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 242
Хе Diva ние все едно на различни места сме били Mr. Green newsm78

Не си спомням до колко беше закуската, но не сме имали нито един от проблемите за които говориш. Сутрин - плодове, зеленчуци, фрешове, айрани и въобще всякакви напитки (никакъв спомен за проблем с разнообразието/прибирането на напитките или храната). За вечерите - имахме вина, но това вероятно зависи от пакета.

Ние бяхме в апартамент-къщичка – както се вижда от снимките постанти по-горе имаше френски прозорци и светлина и място бол, лично на мен много ми допадна като цяло интериора, да не говорим че имахме разкошна гледка към заскрежените върхове. Нямам спомен да сме имали нужда от шкафове, но на снимките мернах поне 3 такива  Laughing(без кухненските)
Не казвам, че нямаше недостатъци, но определено нещата за които споменаваш аз там не видях....

# 151
  • Мнения: 2 839
Хе Diva ние все едно на различни места сме били Mr. Green newsm78

Не си спомням до колко беше закуската, но не сме имали нито един от проблемите за които говориш. Сутрин - плодове, зеленчуци, фрешове, айрани и въобще всякакви напитки (никакъв спомен за проблем с разнообразието/прибирането на напитките или храната). За вечерите - имахме вина, но това вероятно зависи от пакета.

Ау newsm09
Шашна ме. Кога ходихте!? Ние бяхме в средата на февруари. В края на февруари ходи брата на мъжа ми - същата работа.
Какви фрешове, какви зеленчуци ...  ooooh! А вино ...  Shocked И ние имахме, ама против 40-50лв. на вечер  Mr. Green
Едва ли има разлика в пакетите. Всички бяха на такова хранене  newsm78
Освен да има разлика в различните сезони  Thinking

# 152
  • Мнения: 2 242
Ми то и аз се шашнах – чак проверих да не съм объркала името  Mr. Green
Ходихме май 2006
да не би, освен заради сезона, значение да е имало колко гости има в хотела. Не би трябвало, но това би обяснило бързането на персонала newsm78
пс.сега се сетих че имаше и чай, кафе и от гадните разтворими сокове на закуска.

# 153
  • Мнения: 2 839
Не ще да е било и от заетоста. Уикенда беше на макс хотела, нямаше свободни стаи, ама с храненето положението беше същото. В другото време беше над 50% заетост според мен.
Чай и кефе също имаше, то оставаше и това да няма  Twisted Evil Значи 2006 вино, 2007 кафе и чай, за 2008 да очакваме чешмяна водичка само  Mr. Green
Както и да е. Не искам да излиза, че е по-кофти отколкото е. Като цяло хотела е добър.

# 154
  • Мнения: 1 011
Ще ходим в спа хотел Стримон този уикенд. някой да даде малко инфо

# 155
  • София
  • Мнения: 1 482
Не ще да е било и от заетоста. Уикенда беше на макс хотела, нямаше свободни стаи, ама с храненето положението беше същото. В другото време беше над 50% заетост според мен.
Чай и кефе също имаше, то оставаше и това да няма  Twisted Evil Значи 2006 вино, 2007 кафе и чай, за 2008 да очакваме чешмяна водичка само  Mr. Green
Както и да е. Не искам да излиза, че е по-кофти отколкото е. Като цяло хотела е добър.

Аз бях в Катарино през май, и наистина на закуска имаше всякакви сокове newsm78 . За вечеря имаше безалкохолно, виното си го платихме. Изключително странно е това, което се е получило при вас и направо си е непростимо, все пак е нов и претендиращ за луксозен хотел. На мен ми харесва много като цяло, само външния басейн е малък.

# 156
  • Мнения: 151
Аз пък съм Велинградска снаха и естествено най-хубавите СПА са там. Нещо, ако Ви интересува мога да помагам.  Laughing

# 157
  • Мнения: 1 417
Хе Diva ние все едно на различни места сме били Mr. Green newsm78

Не си спомням до колко беше закуската, но не сме имали нито един от проблемите за които говориш. Сутрин - плодове, зеленчуци, фрешове, айрани и въобще всякакви напитки (никакъв спомен за проблем с разнообразието/прибирането на напитките или храната). За вечерите - имахме вина, но това вероятно зависи от пакета.

Фрешове и вино съм сигурна, че в Катарино никога не е имало, освен ако допълнително не си ги поръчаш. Ходила съм там много пъти от самото откриване, за съжаление от към храна всеки път е все по-зле Confused

# 158
  • Мнения: 2 575
Хе Diva ние все едно на различни места сме били Mr. Green newsm78

Не си спомням до колко беше закуската, но не сме имали нито един от проблемите за които говориш. Сутрин - плодове, зеленчуци, фрешове, айрани и въобще всякакви напитки (никакъв спомен за проблем с разнообразието/прибирането на напитките или храната). За вечерите - имахме вина, но това вероятно зависи от пакета.

Фрешове и вино съм сигурна, че в Катарино никога не е имало, освен ако допълнително не си ги поръчаш. Ходила съм там много пъти от самото откриване, за съжаление от към храна всеки път е все по-зле Confused


Хм, и аз много се зачудих на фрешовете.........Явно Катарино щеше да е първият и единствен 5* хотел в БГ, който предлага фрешове за закуска в основното меню на блок-маса newsm78  chef
Щото за съжаление тук май това се смята за някакъв деликатес Mr. Green

# 159
  • Мнения: 2 242
 newsm78 то от толкоз чудене и аз взех да се чудя  newsm78 добре че имам снимки да се подсещам  Mr. Green hahaha но следващият път ще гледам и да си записвам и разпитам какъв е бил пакета - бяхме голяма група, но стандартен пакет.... пак ще се почудя де  hahaha

# 160
  • Мнения: 2 575
Slavi - наистина ми е твърде странно - единствено за фрешовете - кой ги правеше?или бяха готови?или имаше машина за фреш?
 а в кани ли бяха сложени на шведската маса? при кафето или къде? от какви плодове бяха - щом имаш снимки ще ти е лесно да ми кажеш Laughing

И не на последно място - от снимките ти личи, че сте били там на TEAM BUILDING, което не изключва възможността да сте си поръчвали винце и фреш, които не са включени в основния пакет пък после FADATA да плаща сметките  Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 09:19 от Asinka

# 161
  • Мнения: 2 242
е не се сетих да снимам наливането на сока/виното (то и това оставаше, на фона на шкафчетата дето съм щракала Mr. Green) Сока беше в кани (не съм обръщала специално внимание кой и как го прави), просто знам че взимах за Зори (разтворим сок и до сега  не съм й давала, а за купешки натурален беше малка). Ако Illit  е забелязала повече подробности да каже.
Виното ни питаха още със сядането, какво искаме (предлагаха различни) и направо ни носеха напълнени чаши. Някои колеги примерно пиеха бира и си я плащаха..... Питах в HR отдела ни – офертата е била изготвена от Катарино (т.е. е нещо което хотела предлага като пакет, а не специална поръчка).
Както и да е....

# 162
  • Мнения: 5 103
Бяхме в Девин в Орфей, много съм доволна, препоръчвам го, само по пътя по завоите ми беше Sick

Девин е по-добър според мен, Орфей има да поработят доста над много неща
Пак бяхме в Орфей и отново всичко беше много добре, кое не ти е харесало?
Отидох да разгледам и х-л Девин , мъничъл е и старичък, само цените са по-ефтини, няма нито такива големи басейни, СПА центъра доър ли им е?

# 163
  • София
  • Мнения: 304
Бяхме в Гранд Хотел Велинград, определено ми хареса. Спа-то е много добро, също безплатната част, която влиза в нощувката - сауни, парна баня и тн. Всичко изглежда ново и чисто. Големият басеин е малко хладен за мен- 29С, но ако се плува активно е идеален. Също има топъл детски и още един топъл малък, който е само за седене, има вълнички и е много приятно. Закуската не е нещо особено, но става. Ресторантът е много шумен - нещо акустиката е объркана и ако е пълен чуваш разговорите на всички хора. Шумоизолацията на стаите също не е добра - на първия етаж слушахме програмата в ресторанта до 1-2ч. през нощта. Иначе стаите са големи, всичко е ново, персоналът е любезен.

# 164
  • Мнения: 3 423
два въпроса от мен
как са температурите в басейна на Борова гора-оправиха ли си повредата,щото аз като бях не ставаше за детето водата newsm78
а в Катарино как е водата в басейна-става ли за бебе newsm78
ще ми се топъл неминерален басейн за детето

мерси предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт