За СПА - хотелите

  • 41 436
  • 196
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 159
Аз препоръчвам спа хотел Лайт във Велинград http://hotels.light.bg/velingrad/bg/ . Бяхме там с малката преди Коледа и останахме много доволни.
В "Рич" не сме ходили, но сигурно и там е много хубаво, щом е обявен за хотел на годината /2005/.
може ли да ми кажеш цената за двойна стая, никъде не видях на сайта?

# 136
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Точно  тази събота ( 03.02.07) ми се ходеше  с децата  на СПА -хотел  във Велинград, но УВИ
няма места  Cry Cry в нито един от хотелите : Двореца  и Олимп и Велина.
Всичко е резервирано от групи за конверенции и др.
Казаха евентуално за 23 февр.  или април Simple Smile Simple Smile Simple Smile

 Shocked Shocked Shocked в хотел Олимп бяхме от 6.2 до 8.2.Беше празен, само  20-30 човека бяхме.

# 137
  • Мнения: 4 978
Мислим да отидем следващия weekend във Велинград, може ли да ме посъветвате кой хотел да изберем:Рич или Олимп? newsm78
Аз препоръчвам Олимп.

И аз го препоръчвам.
Условията са много добри, СПА-центъра е на ниво.
За почивка и релакс е идеален.

# 138
  • Добрич
  • Мнения: 193
Препоръчайте ми спа-хотели около Варна.Ще съм много благодарна Hug

# 139
  • France
  • Мнения: 726
Който обича чалга,Велинград е неговото място.Оставам с впечатлението,че чрез темата се фукате и надувате.И тъй като не всички разполагат с 300 на ден,ви предлагам х-л EЛБРУС в споменатият град.Цените са от 36 до около 60 за апартамент.Спа центъра е на много добро ниво,без излишни луксове

# 140
  • Мнения: 5 103
Бяхме в Девин в Орфей, много съм доволна, препоръчвам го, само по пътя по завоите ми беше Sick

# 141
  • Мнения: 2 663
Бяхме в Девин в Орфей, много съм доволна, препоръчвам го, само по пътя по завоите ми беше Sick

Девин е по-добър според мен, Орфей има да поработят доста над много неща

# 142
  • Мнения: 439
Във Велинград хотел "Велина" е на 1во място за нашето семейство.
http://www.velinahotel.com/
newsm10Бях в 6 месец,когато ходихме и съм направо очарована.Е не можах да се възползвам от екстрите които предлагаха,но пък спалнята беше невероятна-нищо не ме болеше като станах (имах проблем с кръста)
Горещо го препоръчвам newsm10 newsm10 newsm10

# 143
  • Мнения: 1 950
Да докладвам аз за хотел "Борова гора" - Пирдоп. Ходихме почивните дни, очарована съм от мястото, спокойствието и условията. Направихме си супер уикенд.
Храната беше чудесна, хората много мили, чисто навсякъде, топло и с удоволствие ще го посетим отново.
Козметичката много мила жена и добър специалист.

Имам и забележки естествено, като основната е за оркестъра в ресторанта Mr. Green
Също и неориентираността на една, две девойки от сервитьорския състав, но то без толкова не може Wink, все пак сме в България.

# 144
  • Мнения: 236
Е това с така наречените "певици" в ресторанта на х-л Борова гора ... не мога да си го обясня. Всичко в хотела е направено с вкус, обслужването е страхотно...Как им е хрумнало да наемат тези странни същества да развалят вечерята на хората нямам обяснение.  Shocked Ние винаги молим да ни сервират на масите при басейна.

# 145
  • Мнения: 2 242
Ходили сме на Катерино и много ми хареса http://www.hotelkatarino.com/

А природата и спокойствието са просто ... http://www.bgphoto.net/photos/2122/o632833203597812500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/2122/o632832981888593750.jpg
Ето и други снимки

# 146
  • Мнения: 158
Спа-хотел Орфей в Банско...Ходихме есента и беше страхотно...Чисто, тихо с огромна зелена градина...Много приятни СПА процедурки..и масажа.релаксиращия беше уууууникален...Грандхотел Велинград също го препоръчвам горещо....Велина и Рич...Грандхотел Троян също не е лош..Лятото ходихме за 1 нощувка на Старозагорските минерлни бани..и определено ми хареса...Ако попаднете на добър хотел..за семейства с деца е страхотно..Много зеленина,басейни и тишина... smile3525

# 147
  • Мнения: 2 575
Спа-хотел Орфей в Банско...Ходихме есента и беше страхотно...Чисто, тихо с огромна зелена градина...Много приятни СПА процедурки..и масажа.релаксиращия беше уууууникален...Грандхотел Велинград също го препоръчвам горещо....Велина и Рич...Грандхотел Троян също не е лош..Лятото ходихме за 1 нощувка на Старозагорските минерлни бани..и определено ми хареса...Ако попаднете на добър хотел..за семейства с деца е страхотно..Много зеленина,басейни и тишина... smile3525

А ти с дете ли ходи на горепосочените места?

# 148
  • Мнения: 2 839
Аз да си кажа за Катарино ... някак очаквах малко повече за тази цена  Rolling Eyes
Като цяло е добре, СПА центъра е перфектен, но следните неща ме подразниха
1. Закуската е до 10ч. Навсякъде където съм била, това предполага всичко да се остави до към 10:30. А там в 10:03 вече започваха трескаво да прибират. За 3 минути вече няма нищо по масите. Същото беше и на вечеря.
Другото по отношение на закуската - нямаше никакви зеленчуци сутрин. Ама никакви. Едни краставици да бяха сложили поне.
На вечеря пък за пиене само вода. Едни разтворими сокове да бяха им се откъснали  Twisted Evil
2. На мен ми беше ужасно мрачно навсякъде. В стаите, в ресторанта ... осветлението е много слабо.
3. Бяхме в апартамент - хол и спалня. Не може точно апартаментие, които са по-скъпи от стаите да са изложени на север. Всички са така. Хола беше ню-ню  Mr. Green и на всичко отгоре бяха изтипосали в него една маса за хранене с 4 стола, които запушваха цялата стая. Каква беше целта на масата за хранене, не ми стана ясно. В целия апартамент нямаше нито един шкаф с рафтове  Shocked Имаше един гардероб в коридора, дълъг може би 2.5 метра, от край до край беше само закачалки  #Crazy
Та така ... дребни неща, нищо съществено, но когато плащаш такава цена, очакваш и всичко да е перфектно.
Иначе мястото наистина е уникално съчетание на природата. СПА центъра, пак казвам - страхотен! Обслужването, с малки изключения от някои сервитьори - също много добро.

# 149
  • Мнения: 158
Аз не бях с дете, но моята приятелка беше с дъщеря си на 5 год. и всичко беше идеално за маничето...Не сме имали проблеми...Особено на Грандхотел Желинград, където има детски топъл басейн за бебоците.. Аз останах много доволна...

Общи условия

Активация на акаунт