Добре дошли, ЮЛСКИ мами 2014!

  • 36 416
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
добро утро на всички мами Simple Smile искам да ви попитам да направя ли още един тест да съм сигурна или не   newsm78

Недей, изчакай си прегледа. Най-сигурния тест е кръвния, но според мен няма смисъл.  Peace

# 16
  • Мнения: 61
Хайде юлки 2014, мятайте мъжете си. Още е раничко за двете чертички, но сега е момента да заченете. Пиша днес нарочно, защото точно преди една година на тази дата направихме нашата малка, сладка Далия.
Пожелавам ви приятни 9 месеца с най-прекрасния резултат на финала. А във форума пишете, споделяйте, сдърпвайте се от време на време (ние често го правихме, то и няма как при тази буря от хормони). Сигурна съм че накрая ще има много приятелства. Аз лично се запознах със страхотни хора тук и се надявам да продължим да общуваме и да се виждаме.
Ще чета с нетърпение коя от вас ще е сътворила своето съкровище точно днес.  Hug

niika94, добре дошла. И в нашата тема пишеха няколко момичета от юнките, така че мисля че не е никакъв проблем да си тук. Успешна бременност ти желая

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 08:27 от rosi.to

# 17
  • Мнения: 4 709
И от мен добре дошли на всички бъдещи мами, които сега разбират, че ще имат бебе през  юли 2014, желая ви лека и безпроблемна бременност, както и здрави пухкави бебета на финала, сега ви се струва, че времето минава бавно, но от опит знам, че след една година ще се обърнете назад и ще кажете кога мина цяла година. Споделяйте и добро, и лошо ще намерите отдушник в темата, мами със същите като вашите проблеми и ще видите колко по-бързо и леко ще минат 9-те ви месеца в очакване.

# 18
  • Мнения: 78
Добре дошли, бъдещи мамчета,пожелавам ви една незабравима бременност,изпълнена само с хубави емоции и на финала едни пухкави бебчета!!!  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен Simple Smile Много бих искала и аз да се запиша в тази тема, за съжаление се бях записала в мартенските мами 2014, но направих спонтанен аборт във втория месец  Sad Надявам се да мога да си пиша с вас оттук насетне  Simple Smile Упех и късмет на всички и до скори срещи Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте!
Записвам се и аз тук, с надеждата, че другата седмица ще мога да се похваля! Praynig С моят съпруг от няколко месеца правим опити за бебенце, надявайки се на момченце Laughing, та силно се надяваме, че най- накрая се е получило! Вече имаме две момиченца, решихме, че е дошъл моментът за още едно дете, тъй като винаги сме искали 3 деца  Simple Smile ... Дано не сме сгрешили! Praynig
Успех на всички, които чакат с трепет да видят също двете чертички! Hug

# 21
  • Мнения: 61
Момичета, стискам палци да ви се е получило точно този месец.  Praynig

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6
Здравейте, отдавна чета публикации, но досега не съм се включвала. Мисля, че дойде и моя ред да се присъединя. Вчера си направих тест, който показа две чертички (едната по-бледа). Много се надявам и прегледа при доктора да е с радостни новини, макар,че може би е още рано за АГ.

# 23
  • Мнения: 61
diyana_mihova, пожелавам ти по-бледата чертичка да стане тъмна като другата, а след 9 месеца да се превърне в едно сладко бебенце  Hug

# 24
  • Мнения: 4 709
diyana_mihova Честито, моята втора бледа чертичка, досега рева и сега заспа в креватчето, дано догодина и ти да пишеш същото на друга мама в тема добре дошли юлки 2015

# 25
  • Мнения: 3
diyana_mihova, тихичко честито! Hug
На мен днес трябваше да ми дойде, но още нищо... Имам тест, но не смея да го направя Confused Дано и аз имам хубави новини Praynig

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6
Благодаря Ви момичета!
Йоги искрено се надявам да има радостни новини и при теб и дано всичко да е Ок!

# 27
  • Мнения: 3
Благодаря ти, Дияна! Hug
Днес си правих тест, вчера трябваше да ми дойде, днес показа втора много бледа черта, но важното е, че я има... Сега ми остава да чакам търпеливо още малко, за да направя и втори тест... И дано всичко е наред! Praynig

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6
ДОБРО И НЕВЕРОЯТНО КРАСИВО ПЕТЪЧНО УТРО!!! ЗАПАЛЕТЕ ИСКРИЦАТА НАДЕЖДА В СЕБЕ СИ, НОСЕТЕ ЗАРАЗИТЕЛНО ЩАСТИЕ НАВСЯКЪДЕ И РАЗДАВАЙТЕ ЗРЪНЦА ИСТИНСКА ЛЮБОВ!ДАНО ДЕНЯТ ВИ ДА Е ВЕСЕЛ, УСМИХНАТ И ЗАБАВЕН. НЕКА СЕ ЗАРЕДИМ С ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЯ ЗА ХУБАВОТО В ПРЕДСТОЯЩИЯ УИКЕНД!  Laughing

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз с радост искам да споделя двете черти Simple Smile)) Още не знам какво се случва, надявам се да се окопитя скоро. За съжаление няколко часа след като разбрах ме повали грип и сега се боря вече трети ден с него у дома....пия само чайове и ям плодове и се надявам всичко да отшуми бързо. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт