Добре дошли, ЮЛСКИ мами 2014!

  • 36 414
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
.

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 12:05 от ani88

# 61
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Болките в корема ниско са по-скоро от разтягане на матката и са напълно нормални. Пийте но-шпа и си почивайте  Hug

# 62
  • Мнения: 1
Ще търпим какво да правим  Laughing, а за панталона днес съм го разкопчала  Joy иначе ще се пръсна по шевовете. Ще бъдат забавни осем месеца, май май  Laughing

# 63
  • Варна
  • Мнения: 483
На мен ми се гадеше доста първите дни след теста (миналата седмица), но следобед и вечер. Последните дни сякаш ми е по-добре. За сметка на това обаче коремът ми е много подут. Постоянно трябва да си разкопчавам панталона  Simple Smile. Сутрин се събуждам към 5-6 часа. Не знам дали не е от смяната на времето.

# 64
  • Мнения: 1
Май не е от смяната на времето. Аз от миналата седмица не стига че ставам по 5-6 пъти да посещавам wc, ами и няма заспиване. Ако успея да дремна е до към 4 и от там нататък полудявам. За сметка на това ми се доспива към 8 вечерта  Dizzy Face

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6
На мен ми се гадеше доста първите дни след теста (миналата седмица), но следобед и вечер. Последните дни сякаш ми е по-добре. За сметка на това обаче коремът ми е много подут. Постоянно трябва да си разкопчавам панталона  Simple Smile. Сутрин се събуждам към 5-6 часа. Не знам дали не е от смяната на времето.
  Мисля че не е от времето, а от промяната в организма ни  Laughing Как ли ще се чувстваме в следващите 8 месеца

# 66
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте скъпи юлски мами Simple Smile От днес и аз се присъединявам към вас с положителен тест и установена вътрематочна бременност. За сега не се видя нещо в сакчето, но то е и раничко Simple Smile Надявам се да мога да ви бъда полезна, тъй като преди 6 месеца се роди първото ми детенце, синът ни Цветан Simple Smile Всичко ми е що годе пресно, така че ще се опитвам да помагам Simple Smile Винаги съм си мечрала за две дечица с малка разлика и ето че чудото се случи Simple Smile Да имаш детенце е най прекрасното нещо на този свят. А само преди 6 месеца нямах и идея какво е чувството. Сега съм щастлива с растящия втори живот в мен и ще се радвам да се подкрепяме Simple Smile
По отношение на болките е нормално да ги има стига да не са непрестанни. Според моя опит важното е болките да не са постоянни и да не са в областта на кръста. Но въпреки всичко, мненията във форума не са лекарски, за това моя съвет е при всяко неразположение, което ви притеснява, да се консултирате с вашия доктор. Никой не може да ви даде по правилен съвет за Вас самите Simple Smile Приятен ден за сега от мен Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 6
Здравейте скъпи юлски мами Simple Smile От днес и аз се присъединявам към вас с положителен тест и установена вътрематочна бременност. За сега не се видя нещо в сакчето, но то е и раничко Simple Smile Надявам се да мога да ви бъда полезна, тъй като преди 6 месеца се роди първото ми детенце, синът ни Цветан Simple Smile Всичко ми е що годе пресно, така че ще се опитвам да помагам Simple Smile Винаги съм си мечрала за две дечица с малка разлика и ето че чудото се случи Simple Smile Да имаш детенце е най прекрасното нещо на този свят. А само преди 6 месеца нямах и идея какво е чувството. Сега съм щастлива с растящия втори живот в мен и ще се радвам да се подкрепяме Simple Smile
По отношение на болките е нормално да ги има стига да не са непрестанни. Според моя опит важното е болките да не са постоянни и да не са в областта на кръста. Но въпреки всичко, мненията във форума не са лекарски, за това моя съвет е при всяко неразположение, което ви притеснява, да се консултирате с вашия доктор. Никой не може да ви даде по правилен съвет за Вас самите Simple Smile Приятен ден за сега от мен Simple Smile   bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошла lozenec_girl и поздравления за чудото и сбъдването на твоята мечта. Аз лично ще се радвам да споделиш твоя опит.

# 68
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
lozenec_girl, поздравления за смелостта  smile3501 Направо си е геройство да отглеждаш деца с толкова малка разлика  Hug

# 69
  • Мнения: 10
Здравейте момичета и аз се записвам тихичко при вас с надеждата всичко до края да протече добре,пожелавам на всички леко бременеене и красив и пухкав финал накрая.На 24.10 видях двете чертички,на 28.10 бях на лекар,който потвърди бременноста,видяхме плодно сакче 8мм отговарящо на 4г.с.изписа ми утрогестан и фолиева и съм на преглед след 2-3 сед да чуем сърчицето.Има ли момичета от Пловдив и ако има къде мислите да се записвате за ЖК?Аз още облислям и за сега съм се спряла на д-р Бабаков,мнения за него?мерси предварително лек ден ви желая  Hug

# 70
  • Мнения: 1
...Има ли момичета от Пловдив и ако има къде мислите да се записвате за ЖК?Аз още облислям и за сега съм се спряла на д-р Бабаков,мнения за него?мерси предварително лек ден ви желая  Hug
Здравей edinstvena, аз съм от Пловдив, но моят лекар при когото ходя е в София и мисля да продължа да си ходя при него, въпреки че майка ми и мъжа ми не са съгласни. Иначе добри отзиви чух от за д-р Велевски. Следеше на три мои приятелки бременностите.

# 71
  • Мнения: 10
...Има ли момичета от Пловдив и ако има къде мислите да се записвате за ЖК?Аз още облислям и за сега съм се спряла на д-р Бабаков,мнения за него?мерси предварително лек ден ви желая  Hug
Здравей edinstvena, аз съм от Пловдив, но моят лекар при когото ходя е в София и мисля да продължа да си ходя при него, въпреки че майка ми и мъжа ми не са съгласни. Иначе добри отзиви чух от за д-р Велевски. Следеше на три мои приятелки бременностите.
Благодаря за отговора мила,чета доста във форума и си избирам още..

# 72
  • Мнения: 256
На мен ми се гадеше доста първите дни след теста (миналата седмица), но следобед и вечер. Последните дни сякаш ми е по-добре. За сметка на това обаче коремът ми е много подут. Постоянно трябва да си разкопчавам панталона  Simple Smile. Сутрин се събуждам към 5-6 часа. Не знам дали не е от смяната на времето.
hahaha все едно си разказала за мен  Hug

# 73
  • Мнения: 25
Здравейте бъдещи мами Simple Smile приятно ми е да съм с вас. Присъединявам се със термин 8.07. Пожелавам на всички лека и приятна бременност. Всичко да мине леко и юли да си гушнем бебоците Grinning

# 74
  • Мнения: 73
Здравейте и от мен!!!Преди 2 дни видях втората чертичка  EFP така се стресирах......направих си още 5 теста...3 положителни и 2 отрицателни....Вчера сутринта пак направих...положителен...   love001    Сега съм доста притеснена....преди седмица ми правиха 3 кариеса, слагаха ми упойка, и ми правиха снимка и вадиха мъдрец...след това пих ацефиин....Не знаех че съм бременна.......  no Терминът ми по калкулатора излиза на 11 Юли ,моля ви посаветвайте ме кога да отида на лекар..за сега разбрах че е доста рано...забременяла съм на 17-18.10....
Иначе и аз не мога да спя....станах сега в 4:45 и няма заспиване....Така се радвам че ви намерих!!!!     bouquet
Честито на всички!!!!
П.П. Първа бременност ми е и не съм много ориентирана....засега пия само фолиева киселина....Ако имате съвети,моля посъветвайте ми за всяко нещо,което смятате че е необходимо...

Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 07:09 от Nina_88

Общи условия

Активация на акаунт