С какъв мъж не бихте го направили за нищо на света?

  • 19 139
  • 397
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710
гол с чорапи.

# 46
  • Мнения: 62
 Simple Smile То като стигнат нещата до там...

# 47
  • София
  • Мнения: 2 217
Може и странно да звучи, но все така правя, че да не го правя с тези, с които съм искала.... Laughing

А иначе, като се замисля...Само простотията и мръсотията, лошият мирис, мръсните нокти и развалените зъби са нещо твърде гадно....  Tired

# 48
  • Мнения: 2 216
Аз няма да заклеймявам, че не знам какво може да ми се случи newsm43
За нищо на света какво означава?! За 1 000 000 Евро 99% от жените ще го направят и то с удоволствие
Познавам пишещи тук, които не само си лягат, ами и деца раждат на гнусни мъже, с ужасна хигиена, шкембета, отвратителни тела и лица...И като им срещна постовете, щастливи го играят

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 432

 Много космат!!

# 50
  • Мнения: X
hahaha Joy ще го върнеш ли?
Аз не бих си легнала с по-нисък и по-слаб от мен...има едни такива дръгливи и мършави мъже,дето направо им казвам мъже,за да не ги обидя. Peace

# 51
  • Мнения: 17 546
Мръсен, кльощав, тлъст и с малка пишка. Crazy Може да добавим и нисък, макар да казват, че в легнало положение нямало значение.

# 52
  • Мнения: 730
Мръсен, кльощав, тлъст и с малка пишка. Crazy Може да добавим и нисък, макар да казват, че в легнало положение нямало значение.

Аааа, чакай, ти пишката едва ли ще я видиш една седмица преди секса. Joy
Като опре до там, и я видиш кво? Обличаш се и тръгваш ли? Кофти, да не обидиш човека. Joy

# 53
  • Мнения: 17 546
Аааа, чакай, ти пишката едва ли ще я видиш една седмица преди секса. Joy
Като опре до там, и я видиш кво? Обличаш се и тръгваш ли? Кофти, да не обидиш човека. Joy
Ми да. Дреме ми за човека като е ясно, че повече няма да съм с него.

# 54
  • Мнения: X
Мръсен, кльощав, тлъст и с малка пишка. Crazy Може да добавим и нисък, макар да казват, че в легнало положение нямало значение.

Аааа, чакай, ти пишката едва ли ще я видиш една седмица преди секса. Joy
Като опре до там, и я видиш кво? Обличаш се и тръгваш ли? Кофти, да не обидиш човека. Joy
Ама тъкмо щях да го напиша аз това  hahaha

# 55
  • Мнения: 730
Добре де, ами ако му е все пак голяма, ама не стане? Язък за барута, викаш, а Joy

По темата, гол мъж с чорапи, черни особенно...брррр

# 56
  • Мнения: 17 546
Добре де, ами ако му е все пак голяма, ама не стане? Язък за барута, викаш, а Joy
Ми и с такъв ми се е случвало. Пробвах два пъти. Реших, че първия път е твърде развълнуван. Е, не беше това причината. Трети път нямаше.

# 57
  • Мнения: X
Добре де, ами ако му е все пак голяма, ама не стане? Язък за барута, викаш, а Joy

По темата, гол мъж с чорапи, черни особенно...брррр
То пък ако са бели... hahaha файда пак  Joy

# 58
  • Мнения: 730
Е, тъй де, бели, черни...се чорап.

Бижу, ето виждаш ли, че не ставаш и не тръгваш на момента...А за тоя с малката пишка, не вярвам, че ще тръгнеш...но, че няма да повториш, съм съгласна.

# 59
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Каква тема имало  Crazy

Ама заглавието ми е детинско, някак... Rolling Eyes

Не бих го направила с мъж, към който нямам тръпка и привличане- най-просто казано.  Peace

Иначе, също с тетковци и дедковци- над 45г., гнусно ми е.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 01:06 от DimiLoca

Общи условия

Активация на акаунт