С какъв мъж не бихте го направили за нищо на света?

  • 19 151
  • 397
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 216
С всеки, който не ми връзва моряшки възел под кръстчето само с поглед...

# 61
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Записвам се да следя какви тъпотии още можете да измислите. Sunglasses

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Записвам се да следя какви тъпотии още можете да измислите. Sunglasses

 hahaha hahaha hahaha

Бедна ти е фантастиката!

# 63
  • Мнения: 3 156
 Laughing Laughing Laughing Laughing Вие дето не искате мьекащи, то е защото си мислите че като говорят меко и са им меки инструментите, нали така Laughing

А нямате против с дупничани и други шопари наоколо, стига да говорят достатъчно твърдо Laughing

Ако ви каже ""сЕга ще ти го наръгам у гъзO" ще си мислите че му е много твърд и няма да имате търпение да си легнете с него Laughing Laughing Laughing Laughing

# 64
  • Мнения: 1 547
...

Редактирам и отписвам тази дискусия, твърде тъпо се развива.

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 10:33 от crazy chick

# 65
  • София
  • Мнения: 2 217
Какъв вулгарен език...

Дали да не направим една тема за татковци - С каква не бихте си легнали?

# 66
  • Мнения: 14 478
Laughing Laughing Laughing Laughing Вие дето не искате мьекащи, то е защото си мислите че като говорят меко и са им меки инструментите, нали така Laughing

А нямате против с дупничани и други шопари наоколо, стига да говорят достатъчно твърдо Laughing

Ако ви каже ""сЕга ще ти го наръгам у гъзO" ще си мислите че му е много твърд и няма да имате търпение да си легнете с него Laughing Laughing Laughing Laughing
И аз мислех да им кажа същото, ама си ме изпреварила..
 Joy

# 67
  • Мнения: X
Laughing Laughing Laughing Laughing Вие дето не искате мьекащи, то е защото си мислите че като говорят меко и са им меки инструментите, нали така Laughing

А нямате против с дупничани и други шопари наоколо, стига да говорят достатъчно твърдо Laughing

Ако ви каже ""сЕга ще ти го наръгам у гъзO" ще си мислите че му е много твърд и няма да имате търпение да си легнете с него Laughing Laughing Laughing Laughing

Какъв език само..и то от жена. Tired Меко говорещите се обидиха. Grinning Ако някой ми каже простотия като горната,ще избягам на секундата.

# 68
  • Мнения: 3 156
Простете, госпожа Laughing Но на такава тема такъв език.

И няма как да съм мекаща (жалко, сменям веднага твърдия си говор за апартамент в Бургас, срещу морската градина и ако може с изглед към морето), вулгарно и меко не върви зедно, нали казвате че мекото е смешно, но не и вулгарно.
Виж вулгарно и твърдо, както го харесвате повечето тук, върви.

Но чак толкова твърда не съм, не говоря на мъжО и на г..O. Да не вземете да се възбудите все пак.

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 10:13 от preyala

# 69
  • Мнения: 10 547
С педофил, некрофил, садист, убиец.
За липсата на хигиена е ясно.

# 70
  • Мнения: 14 654
С такъв, в когото не съм влюбена, много ясно.
Имаше една история за любовниците от различните градове на България и кой какво казвал по време на секс.
Този от Пловдив повтарял "густо ли ти е, ма, густо ли ти, ма?", а този от Силистра: "Нааа, взимииии! Взими тиез чуркьииии!".
Не ме интересува меко ли говори, а дали не говори тъпотии. С тъпанар не бих си говорила, да не говорим за нещо друго.
Мамасита каза мистър Естроген. Аз познавам такъв - много е свестен и е приятна компания, само че не и за интимни отношения, просто отблъсква жените. Отношенията му с другия пол се свеждат до "харесвам те, но само за приятел".

# 71
  • Мнения: X
Не съм госпожа. Laughing Не всички пишещи тук са лелки.
С вулгарен мъж не съм и не бих спала. Не харесвам груби,цинични и вулгарни хора.

# 72
  • Мнения: 730
Не съм госпожа. Laughing Не всички пишещи тук са лелки.
С вулгарен мъж не съм и не бих спала. Не харесвам груби,цинични и вулгарни хора.

Мнооо моля, аз съм госпожа и хич не съм лелка. А ти може да си госпожица и на 45, демек дърта мома. Grinning

# 73
  • Мнения: 3 156
Не съм госпожа. Laughing Не всички пишещи тук са лелки.
С вулгарен мъж не съм и не бих спала. Не харесвам груби,цинични и вулгарни хора.

Уууупс, извинете млада/стара госпожице.

Нали знаеш, че има госпожи на 20 години и госпожици на по 50-60 Laughing

# 74
  • Мнения: X
Да,има. Аз съм от 27-годишните госпожици. Wink Не ми се спори с такива като вас,заядливи и нямащи друга работа тетки. Може и критическата да ви мъчи,може и семейни проблеми да имате с прекрасните си мъже.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт