Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Еми да бяхте казали отдавна, че не ви харесва... за кво се пънахме толко... ooooh!

Ти пък кой не му харесва,просто за твое улеснение го казвам аз  Peace

# 691
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирка  Hug Heart Eyes
От сутринта с толкова романтика си пропита и я вписваш в колажите, които са толкова грозни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  love001  love001 newsm51 newsm51

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз казах, че се изчерпвам, но тука има достатъчно хора с чувство за хумор, които поне могат да дадат идеи...не да правят комикса а само идеи да подхвърлят.
Както виждате, станах и си свърших работата...изчерпана, неизчерпана се оправих и сама.
Просто поисках помощ докато се презаредиме.

# 693
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
пууу то бива бива ама чак без дума да те остави чак не бива  Heart Eyes

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ти пък Зизуно,кво се запали рано,рано ,ми както си решиш ,аз ако можех щях и без да искаш ти помогна,ама не ми идват хаховски смехории на тоя етап  no

# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Радвам се че ви харесват,то отдавна не бях се улисвала с тях  Hug Hug

# 696
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ти пък Зизуно,кво се запали рано,рано ,ми както си решиш ,аз ако можех щях и без да искаш ти помогна,ама не ми идват хаховски смехории на тоя етап  no
Не съм подпалила...ние сме изчерпани, ма ЕлитУ и Дида не са... Mr. Green
Очаквам предложения от двата пиафура на ЛС...само идеи, другото ще го развием лесно. Peace

# 697
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ти пък Зизуно,кво се запали рано,рано ,ми както си решиш ,аз ако можех щях и без да искаш ти помогна,ама не ми идват хаховски смехории на тоя етап  no
Не съм подпалила...ние сме изчерпани, ма ЕлитУ и Дида не са... Mr. Green
Очаквам предложения от двата пиафура на ЛС...само идеи, другото ще го развием лесно. Peace

Те ся от страх,няма мръднат от бидоните да не им ги крадне оная бандюга Явуза,как ще идат да ти напишат,ти така ги наплаши  hahaha hahaha

# 698
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ти пък Зизуно,кво се запали рано,рано ,ми както си решиш ,аз ако можех щях и без да искаш ти помогна,ама не ми идват хаховски смехории на тоя етап  no
Не съм подпалила...ние сме изчерпани, ма ЕлитУ и Дида не са... Mr. Green
Очаквам предложения от двата пиафура на ЛС...само идеи, другото ще го развием лесно. Peace

Те ся от страх,няма мръднат от бидоните да не им ги крадне оная бандюга Явуза,как ще идат да ти напишат,ти така ги наплаши  hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 699
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз казах, че се изчерпвам, но тука има достатъчно хора с чувство за хумор, които поне могат да дадат идеи...не да правят комикса а само идеи да подхвърлят.
Както виждате, станах и си свърших работата...изчерпана, неизчерпана се оправих и сама.
Просто поисках помощ докато се презаредиме.


Хей, Зизун  Hug Не се напрегай пък ти  Heart Eyes
Я па, че не ни харесват комиксите и хилежите, ти ша кажеш  Laughing Joy
А предложенията на Надето и Ирка бяха в посока улесняване  Wink
Я да те чичечнем с любимите цветя  Laughing Joy Joy



# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габо, не се напрегам...ама ако изтрием тая рубрика посли трее си играем сума време да я прайм наново...я давай некоя идея на ЛС докат ни самочичечваш... Laughing
На мен ми трябва само тема...другото лесно. Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 30 107
Наде, много хубаво стихче  Peace

Ох, той Ча и на хърватски ли им отговорил  Laughing Браво на него  Peace

# 702
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габо, не се напрегам...ама ако изтрием тая рубрика посли трее си играем сума време да я прайм наново...я давай некоя идея на ЛС докат ни самочичечваш... Laughing
На мен ми трябва само тема...другото лесно. Joy


Требе да помислим малко, ся ми е мноо мътно в главето  #Crazy Joy Joy
Нъл таз тема си я спастрила, за другата ша гледам да рОдим нещо  Mr. Green Joy Joy
Можи тема, па мож и да спретна некое друго комиксче, хай ша гу видим  newsm78

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ти пък Зизуно,кво се запали рано,рано ,ми както си решиш ,аз ако можех щях и без да искаш ти помогна,ама не ми идват хаховски смехории на тоя етап  no
Не съм подпалила...ние сме изчерпани, ма ЕлитУ и Дида не са... Mr. Green
Очаквам предложения от двата пиафура на ЛС...само идеи, другото ще го развием лесно. Peace

Те ся от страх,няма мръднат от бидоните да не им ги крадне оная бандюга Явуза,как ще идат да ти напишат,ти така ги наплаши  hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 704
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Joy Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт