Детската градина- всичко, което ни вълнува 2 тема

  • 28 224
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 264
И в нашата има 2 или 3 легла двуетажни, които са взели допълнително явно, защото другите са си нормални.Дъщеря ми спи на двуетажно, но отдолу.Изрично помолих да не е горе, защото тя спи много буйно от малка, мята се насън.Даже и вкъщи сме с бариера и я чувам всяка нощ как се мята.

# 16
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
От първия ден в градината дъщеря ми си избра да спи на 2 етаж/леглата са едно към едно същите като на снимката/.
Обезопасени са и са много близко едно до друго/колкото да се качват/слизат децата.
Много са ценни,когато спалното помещение е с по-малък капацитет/както при нас/

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 17:24 от devi4ca

# 17
  • пак там
  • Мнения: 2 885
И в нашата градина има няколко такива, но на втория етаж спят май само големите (синът ми е във смесена група - от 3 до 6 годишни). Малките са долу.

# 18
  • Мнения: 21 280
И аз благодаря за темичката ,много полезна.
Моята си избра не двуетажно легло,много високо било  Mr. Green

Иначе днес платихме градинката за миналия месец - 25 лв /9 дни и там може би такса някаква Simple Smile

# 19
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Да се запиша в хубавата тема  Grinning
Тарталета, благодаря за труда   bouquet
В нашата градина няма двойни легла...

# 20
  • Мнения: 1 383
Благодаря за новата темичка.

# 21
  • Мнения: 5 513
И от мен благодаря за новата тема.Моето дете иска легло със стълбички/т.е. втори етаж/.Мислех за това лято обаче се отказах защото понякога /рядко е но се случва/ през ноща става и се мести по другите легла.В тъмното почти спящ се чудя как ще слезе по стълбите...освен директно Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 23 098
Благодаря за новата тема.   bouquet

В нашата градина леглата са двуетажни. Няма начин иначе. Стаята е Г-образна и дума не може да става 30 деца да се съберат в отреденото място за спане.  Wink Дъщеря ми спи на долно легло (слава богу).

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Нашите легълца са от най- старите, тип шкаф, които са падащи от стената( дано ме разбрахте). Като са прибрани, залата се ползва за дневните занимания. Филиалът се помещава в стара къща, залата е съвсем малка.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 098
Нашите легълца са от най- старите, тип шкаф, които са падащи от стената( дано ме разбрахте). .
Разбрах те прекрасно, защото, когато бях малка и ходех в градина, леглата ни бяха точно от този тип.  Laughing Градината ми представляваше голяма къща в центъра на Видин. И сега си я има и много й се радвам, когато имам редкия шанс да я видя на 1-2 години.

# 25
  • Мнения: 15 035
И аз се записвам! Благодаря за темата!

# 26
  • Мнения: 15 379
В нашата градина леглата са двуетажни. Помня, че в първа група много майки изрично казаха на госпожите, че не желаяят децата им да са на втория етаж. Аз не съм имала претенции и моето оттогава е на втория етаж и му харесва.

# 27
  • Мнения: 5 234
Темата ме интересува живо във връзка с адаптацията, обучението и социализацията на 3-годишното ми в 1-ва група.   Confused  bouquet

# 28
  • Мнения: 8 898
Благодаря за темата!  bouquet

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Нашите легълца са от най- старите, тип шкаф, които са падащи от стената( дано ме разбрахте). Като са прибрани, залата се ползва за дневните занимания. Филиалът се помещава в стара къща, залата е съвсем малка.
И в градината на моята кокона саот този тип. Аз ги харесвам. Иначе имат отделна занималня, но и спалнята я използват за игра.

Общи условия

Активация на акаунт