Пазаруване от Aliexpress.com 11

  • 42 199
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 762


И да не е само спам,сега си прибрах от пощата тази така популярна тук рокля http://www.aliexpress.com/snapshot/269913527.html - става, ще се носи....размера си отговаря точно на 38 от НМ-ските размери
Тъкмо съм на път да поръчам роклята, но се чудя за размера. Това 38 какъв размер е - С, М? Понеже са дадени като С, М, Л. По принцип съм С-ка и се чудя пак С ли да взимам. Тесничка ли е в бюста, или е по- свободна?
Преди време и аз бях получила тази рокля стана ми,но беше леко тясна.За С размер бих ти препоръчала да вземеш М . Peace
Благодаря ти!
Колко е дълга реално, до къде ви е? Някой има ли реални снимки

# 721
  • Мнения: 87
Получих това за дъщеря ми.Не съм доволна-като парцал е.Отдолу няма никакъв шев и все едно някое дете го е отрязало-кривооо,ужас #Cussing outИначе е с етикет на Asos.Според вас да пиша ли на продавача или да си лепна ена отрицателна оценка?
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Spring-Summer-skull … -T/755470104.html

аз лично много съм му се чудела на това, че е точно мой тип дрешка.

на снимките се вижда, че не е поръбено и че е доста широко и обемн0 ато модел-ако това са ти забележките не мисля, че е основателно, ако има друго и не съм разбрала, пиши на продавача, може да ти даде частичен рифънд и да ти остави дрехата. Ако няма да я носите и не я искате пиши  Rolling Eyes

# 722
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Да дам малко разяснение: първата поръчка беше от няколко неща от различни продавачи, но в количката ми и затова са платени наведнъж. След това докато докато чаках отговор в темата, който не можах да дочакам, защото трябваше да тръгвам реших да поръчам отново едно от нещата за 11$ и да видя дали не е станал проблема заради голямата сума.
Не знам как обаче да направя номера да ми се освободят парите след като съм с електронна кредитна карта. Никакъв проблем да снимам личната карта на майка ми, но цялата информация за картата е на един напечатан лист, а успешната транзакция ми я потвърждават със смс.
За банково извлечение дадох xls файл от онлайн банкирането. Не съм ходила до банката Simple Smile Можеш да качиш скан на данните за картата (като скриеш секретния код, примерно). На мен ми се получи само при един търговец и то при висока сметка. След това също имах дребни покупки, но нямаше проблем. Правила съм няколко покупки за един ден, не наведнъж в кошницата - без проблем са минавали плащанията.

# 723
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Something_newда не би да е ескалиран вече диспута?
iren7 пратката ти вече е пратена,като я получиш трябва да натиснеш confirm order received
pufka_13 24 часа след плащането излиза бутон cancel order,натисни го и избери 1 или 2 причини.

dodiискай му някаква компенсация
Aoi ♦преди това поръчки правила ли си с картата,може да е и поради наближаващия и срок на изтичане.
gpp_dm
зависи каква ще е сумата написана в/у пакета,може само такса за освобождаване да ти поискат.
Дид china post мисля сега имат проблеми с изпращане на техника,така,че ги отбягвай.
kiksi23на първите 2 предстои изплащане на сумата ,на др.още се чака продавача да ги прати,докато не му изтече вероятно дългия срок.
colop Мито НЕ,ДДС-ДА,но зависи от сумата в/у пакета ,ако е под 30 лв-нищо.
за проследяване и отг и на 1 въпрос ,чети 1-ви пост.
pufka_13ако искаш да канселираш го натискаш.
snow22 кои сайтове имаш в предвид?

# 724

Общи условия

Активация на акаунт