Не виждам изход...или нямам сили

  • 73 373
  • 973
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 25 765
Ами, честито! Да не забравиш да почерпиш.  Laughing

# 946
  • Мнения: 140
Днес ми е свободен ден , прочетох цялата тема и се чудя:
- истина ли е всичко това;
- книга ли ще пише Исайкова;
- прави си "гаргара" с нас;
- запълва свободно си време
-наистина е много ранима ?
Предварително се извинявам на всички застъпници , но има много противоречиви  неща ,който е написала  авторката ,много са сюжетните линии и е нормално човек да се обърка!
А аз наистина в един момент изпуснах нишката ,то не бяха влюбени ,щастливи , завистливи ,болни ,раздаващи се  ,непризнателни и още ред други!
Не знам кое е истина и кое не , но мога да пожелая на Исайкова  да намери любовта и щастието!

# 947
  • Мнения: 863
И аз съм се чудила същото.Ако обаче всичко това наистина е вярно, ми свети силно една лампичка, и тя е-тази жена привлича като с магнит неприятностите, некоректността и мъжете, които ще я наранят/ограбят/излъжат и т.н.Това с източената карта го доказва-отново близък човек я е измамил.
Мисля, че ако Исайкова наистина иска да промени живота си, и да излезе от този модел, защото е точно модел, трябва да потърси помощ.

# 948
  • Мнения: 25 765
Драма куин.  Laughing
Жалко, че тази номинация беше премахната, толкова таланти прегоряха и останаха непризнати. Язък!

# 949
  • София
  • Мнения: 3 804
И аз съм се чудила дали тази тема не е пързалка. Ако беше от нов потребител, щях да съм категорична. Исайкова я помня от КМ и не я знам в такава светлина, което не е гаранция за нищо, разбира се, но безумните драми тук са ми нереални. Особено историята с картата  Shocked

# 950
  • Мнения: 680
Ми аз също това се чудех... В смисъл кой близък ще ти бръкне в документите и ще си припише номера на картата или там каквото му трябва и ще дърпа пари. Той трябва да знае къде стоят, за да свърши набързо. Това означава някой не работещ без грам доход.  И тя къде е през цялото това време...Не знам много ми е чудно...

# 951
  • Мнения: X
Изразът "attention whore" познат ли ви е? Ето за това става въпрос.

# 952
  • София
  • Мнения: 62 595
То е достатъчно просто да попаднеш наа неподходящия човек (отровни, заразни), и ти се стоварват всички последствия. Ако можеше веднага да се разбере кой какъв е, нямаше да има измамени, че и дори търговия нямаше да има, защото все малко от малко трябва да се хванеш за звездния прах.
Не е задължително да е неработещ. ИСторията познава достатъчно работещи, че и на доста добри позиции и с доста добри доходи, които са докарвали до просешка тояга семействата си, защото са имали достъп до документите на другия. За съжаление не една, а и десет торби сол да изядаш с някого, няма как да предвидиш какви тъмни страни има в характера си и колко може да деградира морално и личностово.

# 953
  • София
  • Мнения: 62 595
Изразът "attention whore" познат ли ви е? Ето за това става въпрос.

Не, за пръв път го чувам. Какво означава?

# 954
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 434
Изразът "attention whore" познат ли ви е? Ето за това става въпрос.

Не, за пръв път го чувам. Какво означава?

"Label given to any person who craves attention to such an extent that they will do anything to receive it. The type of attention (negative or positive) does not matter. "

Или на кратко - човек, който си търси внимание и намира всякакви начини, за да го получи, независимо какво ще е вниманието / негативно или позитивно /.

Или: По-добре да те мразят, отколкото да те игнорират.

# 955
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Прекалявате с набиването на канчета и квалификациите и затова ще се пускат само пързалки тука.
А конкретно тази тема не е. Следях и предишната, около развода на авторката - ами плюйте си в пазвите просто да не ви стига.

То е достатъчно просто да попаднеш на неподходящия човек (отровни, заразни), и ти се стоварват всички последствия.
Съгласна съм с Andariel в случая.
Отделно си нямате и представа какви 'мъже' измекяри, търсещи на хляба мекото са се навъдили, колко са много и как налитат като мухи на мед на жени със собствено жилище и относително добър доход.
И не, не им го пише на челата Crazy, понякога се усещаш чак когато си до гуша в ла*на, а въпросният е изчезнал за 60 секунди.

# 956
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Оф, ще каже човек, че на 99 % от списващите животът им е цветя и рози, та чак недоумяват как е възможно някой да преминава през серия от неприятности. Много щастливи хора имало... Де да беше така.

# 957
  • при късмета
  • Мнения: 24 094
Оф, ще каже човек, че на 99 % от списващите животът им е цветя и рози, та чак недоумяват как е възможно някой да преминава през серия от неприятности. Много щастливи хора имало... Де да беше така.
Подкрепям това, напълно.

На чужд гръб и сто тояги са малко

# 958
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 266
Или: По-добре да те мразят, отколкото да те игнорират.

Това направо си е диагноза Grinning

# 959
  • Мнения: 2 850
Оф, ще каже човек, че на 99 % от списващите животът им е цветя и рози, та чак недоумяват как е възможно някой да преминава през серия от неприятности. Много щастливи хора имало... Де да беше така.
Подкрепям това, напълно.

На чужд гръб и сто тояги са малко
Не, просто хората си мислят, че това никога няма да им се случи на тях. А ако на някого се е случило,  той си го е търсел и си го е намерил.

Общи условия

Активация на акаунт