За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 547
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте Дюканки и Дюканец  Hug
Вещи благодаря за новата темичка дано ни донесе много късмет и свалени килограми
Kali_tod и от мен имаш много силно стиснати палчета пожелавам ти го от сърце и да не забравиш да се похвалиш с хубавата новина  Peace .Знам чакането е убийствено но трябва да вярваш и се заредиш само с положителни емоции и нещата ще се случат  Peace
При мен нещата вървят много бавничко но все пак надолу тази сутрин Кантарев паказа 63.500кг.(то си беше почти на обяд ,но все пак е събота) иначе тези дни се въртя около 63.800-63.600кг и бавно но славно се доближавам до мечтаната цифра(58кг.)
За Коледа ще имам гости мама от БГ и най-добрата ми приятелка от Испания та още от сега си представям как ще обикаляме магазините и ще пазаруваме на воля (последните години мразех да ходя по магазините защото всичко което ми харесва ми стоеше ужасно  #Cussing out но вече не е така)
An.cheблагодаря много за рецептата за баницата    bouquet планувам утре да си спретна една  Grinning и да си имам за закуска в работата
Smileys  Hug благодаря за честитката ти и твоята темичка имате огромен принос за постиженията ми   bouquet
MIMENSITA видях че си писала в предната тема макар и по лош повод ,ако четеш искам да ти кажа че много липсваш на темата и се надявам да започнеш да пишеш пак ти също ми помагаше много в началото и не само на мен ,наистина не знам с какво сме те обидили но ако аз имам принос за това да не пишеш  newsm78 приеми моите извинения   bouquet и не ни изоставяй  Hug
Лек и отслабващ уикенд на всички ви   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
Haley_James според мен триците са задължителни и много важна част от режима не случайно продължават да се приемат до края на живота
За съжаление не мога да ти кажа в кои магазини можеш да ги откриеш в БГ защото аз там ги купувам от кварталното си магазинче и мислех че вече ги има навсякъде
Мисля че на първа страничка има линк за магазините къде могат да се откриват
Дано и други момичета се включат и ти помогнат ,но моя съвет е да си ги набавиш
Добре дошла при нас ,пожелавам ти успех  Peace и поздравления за резултата до сега

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 14 114
Haley_James, трици има във всички големи супермаркети. На един щанд са с овесените ядки, като се вгледаш ще видиш, че има и трици - и овесени, и пшенични.
cveteto79, в четвърта фаза може да се яде всичко.

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 180
Haley_James, трици има във всички големи супермаркети. На един щанд са с овесените ядки, като се вгледаш ще видиш, че има и трици - и овесени, и пшенични.
cveteto79, в четвърта фаза може да се яде всичко.

А  добре, значи ще проверя в още някой магазин. Аз гледах в пикадили,ама нямаше- може просто да са свършили,ще видя другаде. Мерси много  Wink

# 19
  • Мнения: 71
cveteto79, в четвърта фаза може да се яде всичко.
Да знам че е така ,но както споменах все се опитвам да съм предпазлива ,и предполагам ,че не формулирах въпроса правилно ,но все пак благодаря ти Вещи Simple Smile  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета...

Аз си продължавам бавно и славно режима! От началото до сега свалих повече,от колкото очаквах,но отчет ще дам като направя месец,за да съм по изчерпателна! Ям си триците,но мисля да си направя хляб от тях ,за да ми е по лесно !Иначе хич не ми се нравят  Confused

Haley_James Трици има както каза Вещи във всеки голям супермаркет! Не знам дали имам право да казваме имена тук ,но мога да ти изброя поне 5 такива,от които си купувам!Но и според мен лично,триците са много важни!

Биг Баба  - честито бабчее... няма по-хубава новина от тази...никнеима няма да го променяш,той си е единствен и уникален сам по себе си Simple Smile))  Peace

Момичета вие всеки ден ли се теглите? за сантиметрите,мисля да се меря всеки месец по 1 път! Но за килограмите ,аз лично се тегля всеки ден и си водя някаква си статистика Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2
Момичета, може и да е обсъждано, но какво ви е мнението за лененото олио. То не става за термична обработка, но за салати е идеално. Мисля си, че може да се ползва в минимални количества, но все пак ще ми е интересно и вашето мнение. И другите два продукта, които си мисля, че стават са Cottage cheese, което е с масленост 4,5 % и другият - Philadelphia Light с масленост 11%. Съответно последния в много ограничена употреба. Очаквам Вашите коментари

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 369
Привет, банда!
Вещи, благодаря за новата тема!
Бабиии, честита прекрасна новина!
Настя, според мен и трите не стават за първа и втора фаза, поради високият процент масленост, особено на Филаделфията. Ползва се прясно смляно ленено семе, като се отнема от количеството на триците, в този случай. А за засилване на перисталтиката - може и да се взима цяло - небелено, добавено в супи или салати. Аз съм го ползвала като източник на Омега 3, но го замених с капсули. А ако искаш мазнина за салатата, ползвай течен парафин или лъжичка зехтин, който е толериран в това количество.
При мен- застой вчера, а днес на плюс, но не съм яла достатъчно чистипротеини. Карах 2-3 дни на разни пилешки и пуешки филета със салата зеле с моркови и краставици. Днес си сварих цяло пиле и отделих за директна консумация и една супа. От утре вече съм на чисти П и се надявам да изчистя този тлъст плюс от 500грама. Успех на всички и Лека нощ от мен.
Стайко, привет, друже и приятна седмица! Видях те на балконааа

Последна редакция: нд, 13 окт 2013, 22:35 от ArhMih

# 23
  • Мнения: 487
Здравейте , влизам да се похваля
 
Скрит текст:
Днес моите състезатели спечелиха 15 медала
ArhMih филетата са много солени и си задържала вода според мен споко ще ги махнеш тези грамове  Hug
Аз също задържам известно време и нещата се забавиха,но това са килограм ,които съм поддържала доста  дълго ,предполагам,че е от това.
Целувки на всички   bouquet

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 01:10 от mamaMiq

# 24
  • Мнения: 45
Много се коментира Дюканската баница на АнЧе Hug Започнах да правя и понеже нямах тефлонена тавичка, направих блатовете в големия керамичен/тефлонов тиган/ - станаха си като много тънки палачинки. Веднага намазвах , завивах и подреждах в тавичката. Наистина стана много сполучлива баница. Понеже Краси не яде извара-сложих зърнесто сирене и сирене за мазане - мисля, че се получи много добре.  bouquet
ПП - другия път ще направя половин доза - причините са ясни Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 182
И аз я направих баницата на Анчето. Правих я в обикновенна тавичка, нямах тефлонова. Търсих, ама то в наш`то село какво ли има...малък град, малки възможности, както и да е...Та стана, изяде се, но на Анчето изглеждаше много по - добре, по хрупкава...ще си търся тефлоова тавичка и пак ще опитам. Иначе си карам спокойна трета, кг-те се задържат, мъж ми се втали, като момченце е станал- цели 12 кг ги смъкна много бързо. Ще се поразровя за рецепти, че напоследък все яйца хапвам, май в повечко ми идват.

# 26
  • Мнения: 45
Привет Simple Smile
Nastiya, Philadelphia Light с масленост 11% не! Има на Ескуиза 0.1%, а за Cottage 0.4% пак на Ескуиза. Знам, че Филадефлията е дооста по-вкусно, но не е за режима  ooooh! Тези които са в немско имат голям избор на обезмаслени сиренца, кваркове, какао 3%  ooooh!

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 369
Добър ден, сладурчета!
Права беше МамаМия! Махна се и плюса, че и надолу паднаха килцата! Съвсем се доближиха до кръглото 80, но пак не е точно ... Повечко вода пих вчера, ранна вечеря правих и се получиха нещата. А, дано утре вече я видя тази седмичка. Днес си довършвам супата и пилешкото варено месце. След малко излизам и на една дъълга разходка, защото си пуснах един ден почивка- хей така за разкош и релакс!
Честити медали и победи!!! Добра треньорка - добри състезатели!
И аз съм се навила за баничките...но ще си взема и тиква да сваря.
Успешна режимна седмица на всички!

# 28
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 758
Добър ви ден дюканки и дюканец!

Вещи наистина благодаря за новата темичка!   bouquet

МамаМия честити ти медалисти!

КалиТод стиснати палчета имаш от мен!

Бабе много се радвам за вас, а това с ника не бива да го сменяш - трябва да следим бройката все пак!  Mr. Green Да сте живи и здрави!

За мен нищо ново - кретам си трета като направих съботен гала обяд с торта+кюфтета на скара - баба навърши 80г. и неделна гала вечеря - пих бира и ракия  ooooh! , иначе рибка със салатка, защото дъщеря ми имаше РД. Е да са живи и здрави ама се чувствам като плондир... Ще видим дали ще има последствия, но това ще си покаже следващите дни. Днес П понеделник.

Хубав и отслабващ ден на всички!

# 29
  • Мнения: 2
Благодаря на всички, които дадоха мнение по задедените от мен въпроси Simple Smile В крайна сметка непрекъснато се появяват нови продукти на пазара и защо да не ги обсъдим Simple Smile Така или иначе с обща цел сме всички тук - Слаби и фини Simple Smile Хубав и успешен ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт