За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 562
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 7 147
За съжаление аз нямам причина да не карам стриктна втора...  smile3518
Но, борбата продължава...

# 31
  • софия
  • Мнения: 4 180

Haley_James Трици има както каза Вещи във всеки голям супермаркет! Не знам дали имам право да казваме имена тук ,но мога да ти изброя поне 5 такива,от които си купувам!Но и според мен лично,триците са много важни!


Намерих, намериииих Simple Smile
Аз тая диета я правих преди две години и наистина отслабнах 6-7 кила, но я правих само до втори етап включително, третия не. И си ги върнах килцата няколко месеца по-късно. Но този път ще я направя както трябва  Praynig Но тогава понеже нали главичката ми е леко кухичка,не ми идваха много идеи за комбинации и вкуснотии и ядях само прясно и кисело мляко , яйца я варени я бъркани и месо печено. Не знаех за триците нито пък се сещах, че с тях може да си правя като вас палачинки,кексчета,банички и какво ли не. Също така не се и сетих,че може да си правя от яйцата и млякото кремчета и всякакви такива идеи ,които прочетох от вас тук. Та беше голяма мъка ,защото ядях едно и също без голямо разнообразие. Но сега от тези ви теми като ми дадохте толкова идеи за хапвания мисля да я направя по-дълго и изцяло. А и сега като си правя наи-различни неша за ядене по-малко ме мъчи това,че съм на диета. Сега като чета последните постове тук мисля и аз да си направя Баничката на Анче, че гледам я хвалите като голяма вкуснотийка   chef

# 32
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета и момче  Hug

Nastiya разбира се мила,за това сме тук и всяка информация е полезна за всички!

Haley_James ,браво момиче...сега триците и диетата стриктно и резултата няма да закъснее! И аз съм повторячка,та сега вече до край ,каквото и да ми коства!Сега като се пооткажа и хващам пътя и разходки,слагам тапите в ушите детето в количката и обикалям улиците ,за да изчистя черните мисли!  Crazy Crazy за това сме тук да се подкрепяме,да си даваме кураж,да си помагаме!

mamaMiq браво за медалите момиче!! Все напред и нагоре!  Hug

Бабче ,  как станаха корите с тигана,аз също нямам тава и си мисля дали ще са достатъчно тънки,колкото трябва да станат?! и дозата  hahaha hahaha

Аз си карам режимна,имам задържане тези дни и съм си купила зелен чай,сега мисля да го заменя с водата! Правя си един чийзкейк ,дано стане ,че за сладко умирам, а и мисля че триците по този начин по-лесно се приемат! Много минуси момичета,гледам ви снимките ,гледам постижения и се надъхвам в моменти на слабост!


 

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 369
ооо, Калиии, съжалявам! Бори се, момиче, не падай духом и вярвай, че ще стане следващия път!
Деси, само внимавай с количеството трици -делиш така сладкишите с тях, че да не надхвърлиш 3-те с.л. На ден А и постепенно намалявай подсладителя. Нека организмът ти се приучава без тях да съществува!

Последна редакция: пн, 14 окт 2013, 22:37 от ArhMih

# 34
  • Мнения: 487
 Laughing Благодаря,още съм под емоциите от вчерашното състезание Simple Smile
Kali_tod не се отчайвай,следващия път ще стане . spoko
ArhMih изпуснах те от контрол някъде и все около 80 се въртиш ,а от кога ти пазя място на пейката на седмиците  Hug
desislava_87 аз напоследък триците ги ям на дюкански хляб  и понеже излиза доста само с 3 лъжици трици половината го заливам със прясно мляко подсладител и ванилия (много готин сладкиш се получава),а другата  половина си го ям като хляб Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11
Здравейте момичета. От вчера и аз съм на това чудо Simple Smile мечтая за заветните 58кг -сега съм 70/165 което за мен си е доста "закръглено" Simple Smile според калкулатора ще го постигна на 14.01.2014г - супер Simple Smile)))) тая въпроса ми на първо четене е следното - според началната страница кисело мляко и млечни продукти до 1кг на ден, а прясно до 250гр така ли? И може ли да се яде плодово мляко? А ако правилно съм разбрала овесените трици за всеки ден от самото начало, та чак до края Simple Smile

# 36
  • Мнения: 182
Здравейте момичета. От вчера и аз съм на това чудо Simple Smile мечтая за заветните 58кг -сега съм 70/165 което за мен си е доста "закръглено" Simple Smile според калкулатора ще го постигна на 14.01.2014г - супер Simple Smile)))) тая въпроса ми на първо четене е следното - според началната страница кисело мляко и млечни продукти до 1кг на ден, а прясно до 250гр така ли? И може ли да се яде плодово мляко? А ако правилно съм разбрала овесените трици за всеки ден от самото начало, та чак до края Simple Smile

Добре си разбрала:) Плодово мляко може да си направиш с обезмаслено кисело мляко и степче .

# 37
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте момичета. От вчера и аз съм на това чудо Simple Smile мечтая за заветните 58кг -сега съм 70/165 което за мен си е доста "закръглено" Simple Smile според калкулатора ще го постигна на 14.01.2014г - супер Simple Smile)))) тая въпроса ми на първо четене е следното - според началната страница кисело мляко и млечни продукти до 1кг на ден, а прясно до 250гр така ли? И може ли да се яде плодово мляко? А ако правилно съм разбрала овесените трици за всеки ден от самото начало, та чак до края Simple Smile

Количеството прясно влиза в общото дневно количество разрешени млечни продукти, т. е. ако консумираш един ден 250 г прясно мляко, остават 750 г кисело мляко или извара, или обезмаслено сирене за мазане. В България няма достатъчно обезмаслено плодово мляко.

Триците са за цял живот.  Peace

Успех!

# 38
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте момичета и момче  Hug

Благодаря за съветите момичета,много са важни за мен,защото и най-малката грешка ми се отразява!

 Kali_tod ще стане мила,няма къде да иде! Чакането е убиващо,но гледай да си по-спокойна и всичко ще е наред!!! с теб сме и ти стискаме палци ,скоро да ни зарадваш с хубавата новина!   bouquet

mamaMiq и аз сложих един хляб сега ,ама и аз не знам какво точно ще стане защото триците реално са повече и хляба е повече,ще си го разделя на филийки ,горе долу да се паднат на броя лъжици на триците! Остатъчният хляб ,или по точно го деля на 2 и другата половина го давам на една приятелка ,която и тя е на Дюкан!Така не ми остава!Но идеята ти е чудесна и мога да я пробвам  Simple Smile Heart Eyes

 ArhMih подсладителят по принцип го ползвам рядко,но за чай няма как да не сложа или когато ми се преяде нещо сладко,той ме спасява... напоследък пия и степчета,не знам дали са изцяло режимни но с кафето  заминават поне 2 чаши и ми помагат да заменя сладкото!

Аз днес съм -600 грама,дано да си продължи минуса,че тези дни имах и + и задържане и стана еднааа... ooooh! Целувам ви всичките и много - !!!

# 39
  • софия
  • Мнения: 4 180
ама вие и грамове ли мерите, моя кантар е някакъв още от каменната ера сигурно-само килограми показва. Трябва и аз да си взема такъв, който показва и грамове, че така като видя няколко грама по-малко ще се раздвам и ще ми е стимул да продължа. Че мен ме е страх да не се откажа като преди...

# 40
  • София
  • Мнения: 239
в кауфланд редовно пускат електронни везни на промоции,а и в големите хипермаркети за електроуреди има голям избор,не са и скъпи!

# 41
  • софия
  • Мнения: 4 180
в кауфланд редовно пускат електронни везни на промоции,а и в големите хипермаркети за електроуреди има голям избор,не са и скъпи!

Мен кауфланд ми е далеко,ама пък точно до нас има техномаркет и пикадили, та още довечера ще ида да проверя и да си купя едни такива везнички. И ще си се тегля по и пъти на ден сигурно  #Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 239
Simple Smile) друго е да видиш - ,дори и грамове!! Дават ти стимул,поне това е мое мнение   Hug Успех!!

# 43
  • софия
  • Мнения: 4 180
Simple Smile) друго е да видиш - ,дори и грамове!! Дават ти стимул,поне това е мое мнение   Hug Успех!!

О да да,добре ще е да виждам,че свалям дори и грамчета , все пак ще ми е стимул да продължавам. А аз честно казано,не ми се смейте, ама дори не знаех, че има кантари които показват и това. Мерси, че ме информирахте   bouquet още довечера съм първа на рафта с кантари и взимам един за вкъщи  Grinning И дано показва големи постижения.

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 14 128
Не се теглете по няколко пъти на ден, защото през различните части на деня тежим различно и може някой да се обезкуражи. Най-добре е да се теглите сутрин, след баня, тоалетна, с изрязани нокти и изскубани вежди (не се знае от какво ще се смъкне някое грамче)  Mr. Green И всеки път да сте облечени с едно и също, а не някой път да сложите палтото и да напълните джобовете със стотинки и джиесеми Simple Smile Ако не можете сутрин и друг час върши разлика, въпросът е всеки ден да е по едно и също време.

Общи условия

Активация на акаунт