Учители и училища ВАРНА 2014

  • 170 285
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
И аз се интересувам за г-жа Яшева от Н. Геров.

Какъв човек  е и какъв е подхода към децата.Сподели ми една мама ,че не е сърдечна и дели децата,а също ,че има и говорни дефекти и това влияело при диктовки по бъл.ез.Ще се радвам да обменим мнения!

Дели децата в какъв смисъл,на математици и нематематици ли?Трябва да сте наясно,че тази паралелка е с математическа насоченост и е хубаво децата да имат такива интереси,иначе може би няма да се чувстват добре там.

# 1 006
  • Мнения: 310
Г-н  анонимен,вие г-жа Яшева ли сте,че отговаряте от нейно име???????

Да те в предучилищна са супер математици,решават задачи по-цял ден и те и ние го разбираме.

А ,тези на който не им се получи на боклука  !

Моля, модаторите да не допускат ,анонимни!

Последна редакция: ср, 09 дек 2015, 12:51 от bellaa

# 1 007
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дали "ще се чустват добре" зависи от учителката и от родителите им . Peace

# 1 008
  • Мнения: 25
Ние родителите обичаме децата си ,а учителя ако покаже същото или поне  загриженост,внимание ,детето дори и да не е математик ще стане,заради прекрасната и добра госпожа!!!

Кой от вас иска да се вижда с някой всеки ден ако ти крещи,показва пренебрежение или те унижава или,пък да  не ти обръща внимание.

# 1 009
# 1 010
  • Мнения: 401
Моля за отзиви за у-ще Вапцаров и особено за учителкиите, които ще поемат 1-ви клас. Може и майчета на четвъртокласници да се включат с мнения и препоръки за това училище или други в Младост и Възраждане.

# 1 011
  • Мнения: 1 167
Някой има ли инфо кои ще аа учителките за 1 ви клас в Кирил и Методий.

# 1 012
  • Варна
  • Мнения: 375
И аз ще следя темата,че ще имам първокласник.В тази връзка търся отзиви за ОУ Г.Раковски,кои ще са учителите,имат ли занималня...

# 1 013
  • Варна
  • Мнения: 691
Дъщеря ми сега е 1 клас в П. Евтимий при г-жа Петя Стоянова. Доволна съм. Синът ми на есен пак ще е в същото училище 1 клас-нямам информация за госпожите които ще поемат първокласниците. Събирам мнения ако има кой да помогне...

# 1 014
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Някой със инфо за Априлов и Славейков?Благодаря.

# 1 015
  • Мнения: 25
В Славейков ,нямаш избор на г-жа и в др. крайност ,домашни ,домашни ,никакво време за детство.Лично мнение!

# 1 016
  • Мнения: 2 478
А пък в "Кирил и Методий" приемат деца на принципа "който превари, той завари". От администрацията им ми го казаха директно.

# 1 017
  • Варна
  • Мнения: 2 291
Отзиви за училища в центъра, освен за Кирил и Методий?

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 13:16 от mmilityy

# 1 018
  • Мнения: 25
Никаква активност! Софиянки щяха да са я засипали от писане!

# 1 019
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Никаква активност! Софиянки щяха да са я засипали от писане!


Не ти схващам въпроса нещо?!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт