Учители и училища ВАРНА 2014

  • 170 308
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 990
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Да, да, за 8:20 става въпрос, редактирах се. Макар че, предвид пренаселеността на училището, преди 3 години часовете на първолаците почваха в 7:40.  Shocked

# 991
  • Мнения: 4 630
Нашата също ги иска 15 мин по рано. Винаги е там, но това изискване мисля, че е дадено от нея. Ако не го спазим, забележка...На вашата трябва да и провериш работното време, ако то е от 8,30 няма вина.

# 992
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Няма как часът и да започва в 8:20, а работното време 10 минути по-късно.
Отделно, няма как да спази работното време, ако влезе на работното си място в момента на започването му.

Може да влезе в стаята тогава, но преди това трябва да е влязла да си остави чанта, връхна дреха, и т.н. Да закъснее инцидентно, че е отишла първо директно в учителска стая/дирекция е друго.

# 993
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
Здравейте! Имам един по-различен въпрос, надявам се някой да може да ми отговори.
Класната на дъщеря ми /първи клас/ редовно закъснява за работа, а именно: часовете почват в 8:20 /изискването е децата да са в у-ще до 8:10/, съответно г-жата пристига в 8:20, та дори и 8:30.  Съответно, през това време, децата се пазят от нас, родителите.
Със сина ми никога не сме имали случай, да го заведем в училище и класната да липсва....
Искам да питам, къде е регламентирано това, че най-просто казано, класната трябва да чака и приема децата, а не обратно...  
Сериозно се замислям да подам сигнал, където е необходимо.  Naughty

 Hug


Детето ви да не е в у-ще Ангел Кънчев?

# 994
  • Мнения: 5 178
A класната ви начален учител ли е,  и дава ли часове в горните класове.. Да не би да е имала първи час с по-големи ученици

# 995
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Училището е в ж.к.Младост.
Класната ни е начален учител, няма друг клас... Просто баничката и кафенцето са по-важни от децата, за съжаление....

# 996
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Директорът какво казва, ако го попитате какъв е редът за оставяне на децата?
Едва ли ще е доволен, децата да са сами или с други родители в стаята.

# 997
  • Мнения: 2 096
Подайте оплакване до директорката.

# 998
  • Варна
  • Мнения: 1 244
Благодаря за съпричастността.  Hug
Ако нещата скоро не се променят, отивам при директора.

# 999
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте,
ако има родители на деца в училището на Камчия, моля да ми пишат на лични...
Благодаря предварително!

# 1 000
  • Мнения: X
Здравейте!
Може би е рано,но моля отзиви за учителите в момента 4 клас за 7 СОУ ''Найден Геров'' и по-конкретно ме интересува Красимира Яшева ,тъй като се очертава наплива за нея да е най-голям.Моля майките на четвъртокласници да се включат с мнения,също и за другите учителки.
Предварително благодаря!

# 1 001
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Аз също се интересувам за новата учебна година за първокласниците, но дали не е добре да се пусне нова тема?

# 1 002
  • Мнения: 5 259
И аз започвам да събирам мнения, че от догодина ще си имаме отново първокласник. Интересува ме за ОУ " Г.С. Раковски". За съжаление изпуснахме учителят на големият ми син, от който съм изключително доволна, но за целта трябваше да пусна малкият година по рано. Моля родители на четвъртокласници да се включат с препоръки  Hug

# 1 003
  • Варна
  • Мнения: 2 295
И аз търся отзиви за Раковски, особено за учителите, които ще поемат 1-ви клас.Там районирането миналата година беше ли сведено по улици, защото бях чела, че приемат деца от Чайка и Левски?
И за Ангел Кънчев търся отзиви за учителите.

# 1 004
  • Мнения: 310
И аз се интересувам за г-жа Яшева от Н. Геров.

Какъв човек  е и какъв е подхода към децата.Сподели ми една мама ,че не е сърдечна и дели децата,а също ,че има и говорни дефекти и това влияело при диктовки по бъл.ез.Ще се радвам да обменим мнения!

Общи условия

Активация на акаунт