Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 7

  • 31 932
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 605
А, ама това е моята тема Simple Smile. Как така съм я пропуснала! Непушачка съм от месец и 10 дни, обаче апетита така ми нарастна. Качила съм 6,5 кг Sad.

# 736
  • Мнения: 168
А, ама това е моята тема Simple Smile. Как така съм я пропуснала! Непушачка съм от месец и 10 дни, обаче апетита така ми нарастна. Качила съм 6,5 кг Sad.
Всяко нещо с времето си - сега си спряла цигарите, после ще се пребориш и с килограмите  Hug

# 737
  • Мнения: 5
Благодаря ви момичета! Simple Smile Да ви кажа честно не ми се струва чак толкова много време. Бързо ми минава времето, но пък бързо се възстанових от спирането, поне на психологическа основа.  Sunglasses

За болестите не мога да кажа почти нищо, тъй като (да чукнем на дърво) никога не съм била от боледуващите. Мнооого рядко. Но ако има някаква връзка с цигарите, ето още един плюс, който може да се извади от спирането им. Пожелавам на тези, които имат проблеми да се оправят много бързо! Wink

tzvety26 , добре дошла в нашата темичка.  Hug За това направиха анкетата, да видим кой колко е качил. Аз също съм +8 за 6 месеца. И май съм си заковала на толкова. Simple Smile

# 738
  • Мнения: 64
Purple Peanut, поздравления!  bouquet
 За мен 6м. е заветна цел, засега толкова съм си поставила.
Благодаря за почерпката, напълних си очите, на зверска диета съм (през делничните дни Simple Smile)
 tzvety26, добре дошла, ставаме все повече!!! Hug
Мария, и аз така се чувствам, великолепно е!!!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт