Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 379
Гале  Hug Hug лека нощ и на теб  Heart Eyes
Илинчее  Hug Hug щерката на Жани има ден ден Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 426
Ааааа,Слънце,разбраф Hug
Гале,лека Hug
Малиии,та я вечер кви разсъждения,уау,само си чешате езиците ,ма фърлих едно очо и на предната тема-бърборани hahaha hahaha hahaha

# 77
  • София
  • Мнения: 379
Ааааа,Слънце,разбраф Hug
Гале,лека Hug
Малиии,та я вечер кви разсъждения,уау,само си чешате езиците ,ма фърлих едно очо и на предната тема-бърборани hahaha hahaha hahaha

Е кво да правиме  Mr. Green Мани, че аз още я дочитам старата  Joy Joy Joy

# 78
  • София
  • Мнения: 1 426
Аз утре ще си я чета,че то стана вече късно ooooh!.
Чакай да поздравя Жани,че ще забравя сигурно Blush.
Жани,Честита ти именичка,много да ви е здрава,разумна,обичана,успешна и да обиколи света Wink Hug!А за мама Hug:
Скрит текст:
Лека нощ от мен и сладки сънища,до утре,т.е.днес Hug.

# 79
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ади бе ,а пък като уж женени ,а тя отиде пак при Чепика,и ще ми се правят ,че не се познават,да се крият пак ,щот Фера пак ще я чакаме да си каже истината ,и пак не се накани и не я дочакахме.Тая беше толко страхлива и несигурна,че няма накъде просто ,ама иска ни се пък не ни стиска да говорим,ще казваме истината на Емко,с писмо щот така по-лесно ама ха  Naughty

# 80
  • София
  • Мнения: 379
 #Crazy #Crazy #Crazy ох изчетох ви на сутринта си чекам медала по скоростно четене  Joy Joy

Аз да отговоря на въпроса май Надето го беше задала, ами аз на кой се оприличавам, ами незнам да ви кажа, отчасти съм като Фери може от много малко да подпаля, голям съм инат и аз, ох много съм горделива и аз,държа си на мойто, друг път съм като Емир търпелива,но търпя търпя и в един момент става страшно,но пак зависи за какво става въпрос, също и на Левент- добър слушател съм и ако мога да ти помогна с нещо ще ти помогна, било то и само със съвет,мммм май е това  Rolling Eyes само знам, че и аз съм много чепата и дървена, дет има една приказва за шопите, аз съм от най-дървените  Joy Joy

За изневярата, духовна или физическа, не съм попадала в такава ситуация все още, но като че ли бих простила една чисто физическа изневяра, отначало така като се познавам би станало страшно, но в крайна сметка ако обичам дадения човек сигурно бих простила, незнам  Rolling Eyes

Ох милички и аз ви казвам лека нощ, че от толкова четене съм ей така  #Crazy  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 379
Ади бе ,а пък като уж женени ,а тя отиде пак при Чепика,и ще ми се правят ,че не се познават,да се крият пак ,щот Фера пак ще я чакаме да си каже истината ,и пак не се накани и не я дочакахме.Тая беше толко страхлива и несигурна,че няма накъде просто ,ама иска ни се пък не ни стиска да говорим,ще казваме истината на Емко,с писмо щот така по-лесно ама ха  Naughty

Ирчее  Heart Eyes Hug Hug е добре, за след сватбата  немога да не се съглася с теб, какво беше това криене не разбрах  Shocked ooooh! избягали сте, не те е отвлякъл Емко насила, сама си тръгнала, Чепика го знае това и ти се връщаш вече женена любимият ти човек е до теб, ами ако бях аз хващам го Емко под ръка од пред вратата и си казвам, ако ще незнам  ooooh!

# 82
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Йо,недей че тя само лъжите и да бяха,то толкова простотии направи,а дет искаше той да поговорят за лъжите и как му се сопаше,ама все едно Емко лъгал бе,и да ви кажа ако Емко я беше лъгал една година,никога нямаше да му прости ,да знаете  ooooh!
Лека ти Йо Hug Hug Hug Аз кат гледам двете с Данито продължаваме да си слънчасваме  Mr. Green
Жанка,честита ти именничка ,да ти е жива и здрава и много да ви радва  Hug Hug Heart Eyes

# 83
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Heart Eyes Heart Eyes

# 84
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ухаааааааааа Heart Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 379
И аз така мисля Ирче  Wink и пак като поговориха и тя му разказа всичко как я гледаше  Crazy Heart Eyes ти пък майкооо или ако няяякакси му беше простила щеше цел живот да му го натяква ooooh!

 Joy Joy аз ги врътнах набързо всичките и не съм впечатлена и кво беше това накрая, тази /ах забравих и името на главаната актриса/ когато се върна при него в дъжда за кво и къде избега целуФката  Joy Joy иначе им се получава играта, готини са двамата как се дразнят  Mr. Green

Аз се нагасих да лягам ама нещо не ми се ляга  Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 379

 Heart Eyes Heart Eyes родени един за друг  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



абе бива го момчето ся немога си изкрива душата ама ме кефи само с цаки като е  Mr. Green Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 379
Лека нощ и от мен  Hug Hug Hug Hug

# 88
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ква целувка,той и каза да се го остави на мира,защото ходи с приятеля му,и тя кога го видя с друга и взе да тича подире му ,защото свикна да ходи подире и за да и угажда,но той каза до тук и почна да се дърпа от нея за да не страда повече ,за това я изгони в дъжда да не идва повече и да му обещае това  Peace Хайде пак ти лека  Hug Hug

# 89
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ухааа я  Crazy  Heart Eyes  Crazy

Офф,аз спирам за няколко часа със слънчасването,утре ще продължа,тъкмо дано да вземат да попреведат още части  Laughing

Жанка,честит имен ден на малкото ти слънчице,да ти е жива и здрава,много късмет да има във всичко и да ти носи много радости   bouquet  newsm51   bouquet

Хади и от мен лека и мека,аз отивам да сънувам слънчеви сънища  smile3524   sleepuu  smile3524

Общи условия

Активация на акаунт