Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 379
Абе за Руята щеше да каже, че и без друго Фера знае за нея, ама за Еджето изобщо нямаше намерение...тъпак! Mr. Green

И ся ко излезе - тъпачка и тъпак зели да ни показват кво е любов и ни отнесоха тиквите  Mr. Green Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy така излиза на практика Joy Joy Joy

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе за Руята щеше да каже, че и без друго Фера знае за нея, ама за Еджето изобщо нямаше намерение...тъпак! Mr. Green

И ся ко излезе - тъпачка и тъпак зели да ни показват кво е любов и ни отнесоха тиквите  Mr. Green Joy Joy Joy
Ми да....не видиш ли кви са тъпаци.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Щом се се дърляха не ми ги фали... Joy Joy Joy Joy

# 62
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе за Руята щеше да каже, че и без друго Фера знае за нея, ама за Еджето изобщо нямаше намерение...тъпак! Mr. Green

И ся ко излезе - тъпачка и тъпак зели да ни показват кво е любов и ни отнесоха тиквите  Mr. Green Joy Joy Joy
Ми да....не видиш ли кви са тъпаци.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Щом се се дърляха не ми ги фали... Joy Joy Joy Joy

Ама найш къв зор виждам, кат реша да правя някой по-весел и жизнерадостен колаж с ФЕмир, ми то голям зор да намеря веселяшки сцени с тях, на пръсти се броят, а за тъжни ... ехаааа ... бол  Grinning Тук се чудех къв емотикон да сложа, че хем ми смешно, хем пък тъжно, че е така  Whistling

# 63
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Брях, погледнах на балконя, ми ний сме си само тричките и само 5 гости, еееех ... малко е публиката  Mr. Green rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Да зеем да си лягаме ли вечи  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 379
 Shocked Верно бе  ooooh! аз още чета старата тема  Joy Joy и  има си чета още ехеее  Joy Joy


Чакай, че Ренатееее   се е появила ама мене нали ме нямаше Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 65
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Габо извода е един:
"Никога не правете това у дома си"
Плюете Аксой и 40-те разбойника, ама ви научиха на нещо... Joy Joy Joy Joy

Аре лека от менИ...чИ съм спала малко от снощи и требе да заредим батериите.... Whistling

Беше ми много приятно да си похортуваме в дълбокото. Heart Eyes Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 379
Зизке имаш право  Hug Hug Hug Hug ох и ан мен ми е хубаво така да си приказваме нищо, че рядко ми се случва да нагазвам  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug айде лека  Hug Hug

# 67
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Shocked Верно бе  ooooh! аз още чета старата тема  Joy Joy и  има си чета още ехеее  Joy Joy


Чакай, че Ренатееее   се е появила ама мене нали ме нямаше Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

 Joy Joy Joy Joy
Като каза, Ренате се е появила и погледнах нагоре, ама не я виждам на балконя, а ти си говорила за преди дето се беше появила  Joy Joy Joy Joy

А, ша има много да четеш, чети си тогава, аз ви казвам лека нощ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И все пак ... ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зизке имаш право  Hug Hug Hug Hug ох и ан мен ми е хубаво така да си приказваме нищо, че рядко ми се случва да нагазвам  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug айде лека  Hug Hug
УтрИ пак...ако некой зачеше нещо за дълбокото...аз виднагически се отзовавам и палим от четвърт оборот. Laughing

Та все пак....ЕМИР ФОРЕВЪР!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 69
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габо извода е един:
"Никога не правете това у дома си"
Плюете Аксой и 40-те разбойника, ама ви научиха на нещо... Joy Joy Joy Joy

Аре лека от менИ...чИ съм спала малко от снощи и требе да заредим батериите.... Whistling

Беше ми много приятно да си похортуваме в дълбокото. Heart Eyes Hug


 Mr. Green
Е, ние основно плюем Аксой за това, че утрепа Ферка накрая, а не спретна некъв финал, като твоя например  Laughing
Чай, кат ми припомни, да пострелям малко по него  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ан тъй  Mr. Green

Хайде лека  Hug
Йо, лека и на теб  Hug
 

# 70
  • София
  • Мнения: 379
Габи  Joy Joy нали ме нямаше викам, чакай тука да кажа здрасти като се появи ще види  Laughing ще си дочета и аз лягам, охх пак с прекрасен колаж ни казваш лека нощ  Heart Eyes Лека  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug


Зизке имаш право  Hug Hug Hug Hug ох и ан мен ми е хубаво така да си приказваме нищо, че рядко ми се случва да нагазвам  Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug айде лека  Hug Hug
УтрИ пак...ако некой зачеше нещо за дълбокото...аз виднагически се отзовавам и палим от четвърт оборот. Laughing

Та все пак....ЕМИР ФОРЕВЪР!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

 Joy Joy тцтц опасна си  Joy Joy е се се намира кой да даде тон за някой разговор  Mr. Green

# 71
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде и да завърша вечерта със самочичечване, че то от размисли и страсти опусте градинката  Mr. Green Joy Joy

Хайдееее,  за све нарциси  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 72
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде и да завърша вечерта със самочичечване, че то от размисли и страсти опусте градинката  Mr. Green Joy Joy

Хайдееее,  за све нарциси  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
И аз със самопрегръщане...за све Нарциси.... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 16 938
Запис в новата тема.Лека на лягащите и от мен.И лека нощ. Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 1 426
Добра нощ  love001
Чекай и аз да се запиша в новата тема,че една пропущих
Ей за майсторките: newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Кво къдрите,че само първа страница прочетох,кой има имен ден newsm78

Общи условия

Активация на акаунт