Отговори
# 45
  • Мнения: 34
оставям ви да дремна 3-4 саатя,че сабах съм рано на тръстиката Blushпосле ще имам дружки на гости Blushи кога ще мога да се добера до вас хич незнам Flutterмалко ми остана и от предната тема да дочитам,ама дано успея утре Flutter
ИИ геджелер къзлар  smile3524 smile3524 smile3524

                    

# 46
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пипеее, кво пишем, кво четеш... ooooh!
Се едно не си гледала филма, а някой ти го е разказал. Нейсе...омръзна ми да водя тия дебати.
каквото са решили сценаристите това е станало. Само дето от към лъжи Емко не мой се намаже на кючека на Фера. Joy Joy Joy Joy

Та по тоя повод... Mr. Green

ЕМИР ФОРЕВЪР!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 47
  • Мнения: 7 162

А, ся ако трябва да си цицаме от пръстите некви неща та само да ми спъваш моторетката...айде нема нужда....аз видях това, ти си видяла друго...няма лошо. Peace

[/b]

Ех,че хаплив език имаш,бе...тц тц тц...ся като не искаш да се шегуваме няма,то не може за едни да може,са други не...веднага се хвана у моята моторетка  Shocked

# 48
  • София
  • Мнения: 379
Жани  Hug Hug Ани  Hug Hug лека нощ  Hug Hug

Зизке  Hug Hug ти ся да не се напрегна нещо и затова да лягаш, говорим си просто  Peace а само искам да кажа, че Ферка  не е решила, че няма нужда да му казва за лужите, напротив и тя се опита на няколко пъти ама не можа и всичко беше породено от страха да не го загуби и тя много страдаше и се измъчваше заради лъжите.... айде преставам

# 49
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.Поле и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning


Ааа можеше и преди това да й каже на Ферка  Naughty когато беше с Корай и си говореха можеше след това да се прибере и да и каже, поне щеше от него да научи а не от Руя как и стана после  Peace
Така , така...нали пък Емко всичко научаваше от Фера... Joy
Лош Емко...лош... Mr. Green
Нали тя му каза, че е бедна...тя му каза, че Ме'емет ще я води да я тества за джама, тя му каза, че ще я женят за Левентя...как може тоя Емко да скрие това за малко....не го е срам.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Ами и тя за малко скри за тестването /Сехерката е бърза, затва, за малко/, още повече, че тестването не го засягаше него в прекия смисъл, както бременността на Руя от Емко, т.е. на отношенията им.
За малко скри /пак, заради Сехерката/ и за това, че Чепика искаше да я жени, но така и не се стигна до потвърждаването на Левент, докато Руя си беше бременна.
Ся, лъжите на Ферка за социалното й състояние се точиха цяла година, ама дай сега всичко нататък, квото направи Емко да не е крив за нищо. Нали си и казаха, че няма повече да крият нищо един от друг, а в крайна сметка и Емко скри и за Руя и най-вече за Еджето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Хайде за Руя се канеше да й каже  Mr. Green Макар че не съм сигурна, дали ако не беше се тропнала Руя пред вратата ни на ап. 10, а си беше кютала дома и чакала паричките да й дойдат, дали пък той нямаше да реши да не й казва чак го ДНК теста, ако излезеше положителен, а ако, както излезе отрицателен, можеше и да не й каже.
За Еджето пък хич нямаше намерение да й казва  Crossing Arms

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

А, ся ако трябва да си цицаме от пръстите некви неща та само да ми спъваш моторетката...айде нема нужда....аз видях това, ти си видяла друго...няма лошо. Peace

[/b]

Ех,че хаплив език имаш,бе...тц тц тц...ся като не искаш да се шегуваме няма,то не може за едни да може,са други не...веднага се хвана у моята моторетка  Shocked
Съжалявам, че не разбра сарказма. Аз съм човека тука дето търпи най много на майтап.И аз на майтап говорех...ама нейсе...няма сега да се оправдавам и за това.
Така си го разбрала...хубаво. Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 379
Пипеее, кво пишем, кво четеш... ooooh!
Се едно не си гледала филма, а някой ти го е разказал. Нейсе...омръзна ми да водя тия дебати.
каквото са решили сценаристите това е станало. Само дето от към лъжи Емко не мой се намаже на кючека на Фера. Joy Joy Joy Joy

Та по тоя повод... Mr. Green

ЕМИР ФОРЕВЪР!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18


 Shocked newsm78

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18  Mr. Green

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Жани  Hug Hug Ани  Hug Hug лека нощ  Hug Hug

Зизке  Hug Hug ти ся да не се напрегна нещо и затова да лягаш, говорим си просто  Peace а само искам да кажа, че Ферка  не е решила, че няма нужда да му казва за лужите, напротив и тя се опита на няколко пъти ама не можа и всичко беше породено от страха да не го загуби и тя много страдаше и се измъчваше заради лъжите.... айде преставам
А неговото от какво беше породено? Не беше ли същия страх? Laughing
Ей ти двоен стандарт...Фера мой да се страхува, Емко не мой...що така? Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 379
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.Поле и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning


Ааа можеше и преди това да й каже на Ферка  Naughty когато беше с Корай и си говореха можеше след това да се прибере и да и каже, поне щеше от него да научи а не от Руя как и стана после  Peace
Така , така...нали пък Емко всичко научаваше от Фера... Joy
Лош Емко...лош... Mr. Green
Нали тя му каза, че е бедна...тя му каза, че Ме'емет ще я води да я тества за джама, тя му каза, че ще я женят за Левентя...как може тоя Емко да скрие това за малко....не го е срам.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Ами и тя за малко скри за тестването /Сехерката е бърза, затва, за малко/, още повече, че тестването не го засягаше него в прекия смисъл, както бременността на Руя от Емко, т.е. на отношенията им.
За малко скри /пак, заради Сехерката/ и за това, че Чепика искаше да я жени, но така и не се стигна до потвърждаването на Левент, докато Руя си беше бременна.
Ся, лъжите на Ферка за социалното й състояние се точиха цяла година, ама дай сега всичко нататък, квото направи Емко да не е крив за нищо. Нали си и казаха, че няма повече да крият нищо един от друг, а в крайна сметка и Емко скри и за Руя и най-вече за Еджето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Хайде за Руя се канеше да й каже  Mr. Green Макар че не съм сигурна, дали ако не беше се тропнала Руя пред вратата ни на ап. 10, а си беше кютала дома и чакала паричките да й дойдат, дали пък той нямаше да реши да не й казва чак го ДНК теста, ако излезеше положителен, а ако, както излезе отрицателен, можеше и да не й каже.
За Еджето пък хич нямаше намерение да й казва  Crossing Arms

 smile3521 Габче  Hug Hug  bouquetи аз това се питам, кога щеше да й каже за Руя  Thinking

# 54
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Абе за Руята щеше да каже, че и без друго Фера знае за нея, ама за Еджето изобщо нямаше намерение...тъпак! Mr. Green

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А бре, Зизун, никой не оправдава Фера за лъжите и премълчаванията й.
Но и не оправдавам Емко за неговите кривини, това е  Peace

Щото то излиза - Фера на клада, че дълго време го е лъгала, че е бедна.
А Емко на пиедестала, щото тя колко много дълго го е лъгала.  Mr. Green

# 56
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Жани  Hug Hug Ани  Hug Hug лека нощ  Hug Hug

Зизке  Hug Hug ти ся да не се напрегна нещо и затова да лягаш, говорим си просто  Peace а само искам да кажа, че Ферка  не е решила, че няма нужда да му казва за лужите, напротив и тя се опита на няколко пъти ама не можа и всичко беше породено от страха да не го загуби и тя много страдаше и се измъчваше заради лъжите.... айде преставам
А неговото от какво беше породено? Не беше ли същия страх? Laughing
Ей ти двоен стандарт...Фера мой да се страхува, Емко не мой...що така? :35:

Peace  Joy Joy

# 57
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А бре, Зизун, никой не оправдава Фера за лъжите и премълчаванията й.
Но и не оправдавам Емко за неговите кривини, това е  Peace

Щото то излиза - Фера на клада, че дълго време го е лъгала, че е бедна.
А Емко на пиедестала, щото тя колко много дълго го е лъгала.  Mr. Green
Ан тъй Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

чей че има и ощи.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ЕМИР-ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 58
  • София
  • Мнения: 379
Жани  Hug Hug Ани  Hug Hug лека нощ  Hug Hug

Зизке  Hug Hug ти ся да не се напрегна нещо и затова да лягаш, говорим си просто  Peace а само искам да кажа, че Ферка  не е решила, че няма нужда да му казва за лужите, напротив и тя се опита на няколко пъти ама не можа и всичко беше породено от страха да не го загуби и тя много страдаше и се измъчваше заради лъжите.... айде преставам
А неговото от какво беше породено? Не беше ли същия страх? Laughing
Ей ти двоен стандарт...Фера мой да се страхува, Емко не мой...що така? Joy


Е може  Joy ама в крайна сметка вече са женени, преодоляли са лъжите на Ферка, побъркания Халил, Джансуто незнам кога ги отрови, може да се бъркам преди или след Руя беше, би трябвало колкото и да го е страх да знае, че тя накрая ще го приеме, ако е от него детето само и единствено заради него, защото го обича както му каза, че ще е до него, това беше много по-сериозно от глупавите лъжи на Фериха  ooooh! да лъжата е отвратително нещо, аз ненавиждам някой да ме лъже, но тя лъжеше от глупост, не го е лъгала, че го обича

# 59
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Абе за Руята щеше да каже, че и без друго Фера знае за нея, ама за Еджето изобщо нямаше намерение...тъпак! Mr. Green

И ся ко излезе - тъпачка и тъпак зели да ни показват кво е любов и ни отнесоха тиквите  Mr. Green Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт