Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 379
Майкоооо кажете къде да се скрия от тоя Мемет бе, то тва не се търпи вече  ooooh! smile3511


пп Сега се връщам да чета миналата тема  ooooh!

# 31
  • Мнения: 34
А тя кво напрай? Полвината време търси обхват къде го нема, после пък тръгна да се кара с него...и накрая приключи с глупости...тъпачка. ooooh!



ааа,не е тъпачка  Naughty ако беше немаше да влезе в унито и да спечели стипендия  Whistling

айде и аз да поднеса чичеци,че да нема обидени

имам питанка аз  Blush
Скрит текст:
в предната тема,някой беше писал,че е излязъл едва първи епизод преведен на АШК.А някой да ме светне къде да го диря,че там аз не чета  Crazy

Aни Hug
Скрит текст:
излезе със руски субтитри Simple Smileто на бг няма кой да го преведжа ето ти линк на руски http://maxserials.tv/news/ljubov_a_s_k_2013_tureckij_serial_na_r … e/2013-10-12-3304


# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Направо си е тъпачка...изпусна момента. Peace

Понякога това да си тъп не означава колко ти е АЙКЮТО...постъпките ти и действията ти те правят такъв...та така... Mr. Green
Много е умна кат се увърте в лъжи кат пиле у кълчища и се чуди после как да излезе...намери ли изход? НЕ! Значи е тъпачка. Whistling

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.После и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning

# 34
  • Мнения: 34
Майкоооо кажете къде да се скрия от тоя Мемет бе, то тва не се търпи вече  ooooh! smile3511


пп Сега се връщам да чета миналата тема  ooooh!

слънце Hugто и аз още я чета къз Winkто изчитане няма Blushдаже и за утре(днес)ще имам да чета

# 35
  • София
  • Мнения: 379
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.Поле и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning


Ааа можеше и преди това да й каже на Ферка  Naughty когато беше с Корай и си говореха можеше след това да се прибере и да и каже, поне щеше от него да научи а не от Руя как и стана после  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 379
Майкоооо кажете къде да се скрия от тоя Мемет бе, то тва не се търпи вече  ooooh! smile3511


пп Сега се връщам да чета миналата тема  ooooh!

слънце Hugто и аз още я чета къз Winkто изчитане няма Blushдаже и за утре(днес)ще имам да чета

Мани, мани  ooooh! Жани май имаш празник   bouquet  Hug Hug жива и здрава да ти е!!!  Hug Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 7 162
Направо си е тъпачка...изпусна момента. Peace

Понякога това да си тъп не означава колко ти е АЙКЮТО...постъпките ти и действията ти те правят такъв...та така... Mr. Green
Много е умна кат се увърте в лъжи кат пиле у кълчища и се чуди после как да излезе...намери ли изход? НЕ! Значи е тъпачка. Whistling

Crazy реших аз да ти спъна моторетката,ама ти като си набрала инерцията и не скиваш настрани   Whistling Hug

Жанче,мерси   bouquet

# 38
  • Мнения: 18 785
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.Поле и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning


Ааа можеше и преди това да й каже на Ферка  Naughty когато беше с Корай и си говореха можеше след това да се прибере и да и каже, поне щеше от него да научи а не от Руя как и стана после  Peace
Така , така...нали пък Емко всичко научаваше от Фера... Joy
Лош Емко...лош... Mr. Green
Нали тя му каза, че е бедна...тя му каза, че Ме'емет ще я води да я тества за джама, тя му каза, че ще я женят за Левентя...как може тоя Емко да скрие това за малко....не го е срам.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 7 162
Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.После и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...


добре де,то по тази логика и Ферка искаше да му каже много пъти,ама все нещо я възпираше.Я някой,я обстоятелства,даже и писмо му написа...еми то си е същото,като ще ги оправдаваме.  Peace

П.П. То така може до безкрай да разтягаме локуми,факт е,че и двамата правеха Огромни грешки и не се поучиха от тях!

# 41
  • Мнения: 34
КО става бе newsm78нерде изчезнаха писарките ЪЪЪЪЪЪ два три часа Иху,а сега тихо Flutter

Слънчице Hugаз не щерката има Flutterмерси  и на теб Hug Hug Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 379
Пипе, ше ме извиняваш ама всичко толко бърже се разви, че човеко нямаше време да реагира.
Първо сам трябваше да го осмисли, после да й каже. Ама за зла беда Джансуто реши да готви МишоГътакис, бяха отровени, разбра се, че са женени...Ферка поиска почивка и нашия и угоди веднагически. Какво трябваше да направи? Да я заведе на острова и да и разправя за Руя ли? Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.Поле и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...
Аз не го обвинявам...ама изобщо! Peace
И за да стигна до този извод гледах много...ама наистина много... Grinning


Ааа можеше и преди това да й каже на Ферка  Naughty когато беше с Корай и си говореха можеше след това да се прибере и да и каже, поне щеше от него да научи а не от Руя как и стана после  Peace
Така , така...нали пък Емко всичко научаваше от Фера... Joy
Лош Емко...лош... Mr. Green
Нали тя му каза, че е бедна...тя му каза, че Ме'емет ще я води да я тества за джама, тя му каза, че ще я женят за Левентя...как може тоя Емко да скрие това за малко....не го е срам.... Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Аа тука Джансуто изяде сещате се какво  #2gunfire  И тогава нещата между тях седяха различно, тука вече говорим, че те са женени и в никакъв случай сега не оправдавам Ферка, за това че не му кажа мноооого по-рано и тя имаше хиляди удобни моменти ама друга тема е това, а и тук вече говорим за 3-ти човек, различни са двете ситуации, а и той като разбра за лъжите искаше да му разкаже всичко той не я изслуша  Peace та вече са женени и такова нещо така или иначе няма  как да го скриеш, трябваше още в самото начало да седне Емко да и каже на Фера и така...

# 43
  • Мнения: 7 162
Айде,лека от мен

Жанче,жива и здрава да ти е щерката!  Gift

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Даже си мисля, че искаше да и каже още първата вечер и за това не я отрази на явните и позиви за секс.После и на него му се яви напрежението и не каза. На ферибота като се връщаха искаше да и каже, ама Ферка и беше романтично и не и се слушаше...казвам го отново...дали си е мислел че ще завари Руя залепена за вратата....просто мал шанс...


добре де,то по тази логика и Ферка искаше да му каже много пъти,ама все нещо я възпираше.Я някой,я обстоятелства,даже и писмо му написа...еми то си е същото,като ще ги оправдаваме.  Peace
Само дето той скри едно нещо...а Ферка 1001...пред него сптояха дни пълни с некви екстри, а пред нея цяла година...дали нямаше моменти когато да каже? Имаше безброй, само, че тя реши, че няма нужда и задълбаваше и задълбаваше....
Та в тоя ред на мисли, сравнение между двамата няма.
Всяко друго нещо и го казваше на първо питане. Дори и с риск да я загуби не мълчеше.
Тя затова и прощаваше, защото не я лъжеше.
А, ся ако трябва да си цицаме от пръстите некви неща та само да ми спъваш моторетката...айде нема нужда....аз видях това, ти си видяла друго...няма лошо. Peace

Лека нощ... Hug

Общи условия

Активация на акаунт