Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
 Хайде за Зизуна,че си призна  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 16 079
Джейни  Hug лека нощ и сладки сънища  Heart Eyes

# 17
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Скрит текст:
Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. -Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон.-казал първият. -А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас.-казал вторият. -Аз миналата година моята я закарах на село.-казал третият. -А тази година?-попитали другите двама. -Тази година..тази година ще отида да я взема.
hahaha hahaha hahaha

 hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

Ми ,Дани то туй слънце ни заслепи и не мой го видим тоя образ  hahaha hahaha
Охх,признавам си,така е,ко да се прави то толкоз силно свети,че ни изгори чак  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Джейни,лека и сладки сънища,мила   Hug smile3524  Hug

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
И за мене си,че много умна се покаах тая вечер  Joy Joy Joy
И бягам да си пея Ела изгрей  Joy Joy Joy

# 19
# 20
  • Мнения: 34
И аз тук, и аз с Вас!  Hug

Да захваля заслужилите: Зизу ,   bouquet, Ирка,   bouquet, Релаксче,   bouquet

Дано всичко в темата е цветя и .........нарциси!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Жани, да Ви е жива и здрава малката именичка!  Hug Нека има много късмет!   bouquet

Лелеееее, колко много сладичко!!!  Blush Blush Blush Ренка, легна ли?   Mr. Green

"Не, не е от това. Не съм настинал. Тука - посочи той гърдите си, - тука нещо се скъса."

"Железният светилник"- Димитър Талев
Да споделя тая фраза,че страшно ми хареса Heart Eyes Heart Eyes

Ирка, Hug Благодаря, че сподели!

Ди Hug Hug Hugмерси миличка

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да си продължа мисълта, чи не моа се зАпра... Mr. Green

Фера трябваше да каже на Емко що бега от него още в аулата...той вече проявяваше явен интерес и тогава беше момента. А тя кво напрай? Полвината време търси обхват къде го нема, после пък тръгна да се кара с него...и накрая приключи с глупости...тъпачка. ooooh!

Сюжетна линия как Емко се бори да вкара беднячката в средата си и борбата му с бай Чепик ше ли оди Ферка у Хился или сао ше пият чай с Йомер, би ми била много по интересна от плоските й лъжи.

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Жани, да ти е жива и здрава малката... Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 34

Джейда днес е рожденничка HugЖива и здрава да е  Flutter Flutter Flutter


                

                        

# 24
  • София
  • Мнения: 379
Тукя съммммммммммммм  Party Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 25
  • Мнения: 34
Жани, да ти е жива и здрава малката... Hug  bouquet

teşekkür ederim canim Hug Hug Hug

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Да ни е честито новото домче   newsm51 newsm51

Зизун  Hug Heart Eyes - за конструкцията, почистването и ремонта  newsm51 newsm51 newsm51

Ирка  Hug Heart Eyes - за романтиката - разкошните Фемирски целувки и гушки  newsm51 newsm51 newsm51

Релакс  Hug Heart Eyes - за хилежа - леле, Пипе, пай сееееее  Joy Joy  newsm51 newsm51 newsm51

Хайде течни чичеци за създателите и целия хухавелски диспансер  Laughing
Скрит текст:





И изискано мезенце  Laughing
Скрит текст:

 



# 27
  • Мнения: 7 162
А тя кво напрай? Полвината време търси обхват къде го нема, после пък тръгна да се кара с него...и накрая приключи с глупости...тъпачка. ooooh!



ааа,не е тъпачка  Naughty ако беше немаше да влезе в унито и да спечели стипендия  Whistling

айде и аз да поднеса чичеци,че да нема обидени

имам питанка аз  Blush
Скрит текст:
в предната тема,някой беше писал,че е излязъл едва първи епизод преведен на АШК.А някой да ме светне къде да го диря,че там аз не чета  Crazy

# 28
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Жани, да ти е жива и здрава малката именячка  Hug Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51

Скрит текст:

# 29
  • София
  • Мнения: 379
Зизке оф чакай, че неможах да ти отговоря от предната тема, че ме изгониха от компи  Joy Joy а благодаря за пояснението на думичката  Hug Значи всичко, което беше изброила, беше му кофти, говори с ония двете и т.н., но за мен още като разбра за Руя трябваше да и каже на Ферка  Peace то това на нея и дойде като гръм от ясно небе, остана кат тресната като я видя Руя пред вратата, за реакциите и след това немога да я обвинявам  Peace след шамара като си тръгна също, защото Емир тогава трябваше да си замълчи, защото беше виновен,а не да и посяга  Wink защото в крайна сметка да разбереш такова нещо и да се опиташ да го приемеш никак не е лесно.... просто двамата заедно трябваше да преминат през всичко... тя да го подкрепи, той да я разбере, но както и да е...  Peace

Джейн  Hug Hug когато има за какво я защитавам Peace

Общи условия

Активация на акаунт