Готварска печка Gorenje EC-772W - моля за помощ за печене на кекс

  • 11 161
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 940
май фурната/печката не е виновна , че е по-малка. има и по-големи. просто ти си избрала по-малкия модел.  Joy

Много точно казано. Peace  hahaha

# 46
  • Мнения: 8 335
май фурната/печката не е виновна , че е по-малка. има и по-големи. просто ти си избрала по-малкия модел.  Joy

Много точно казано. Peace  hahaha
+1
Има два размера - 50 и 60 см ширина. Моята е от по-малките и е колкото раховеца, който ползвахме навремето.

# 47
  • Мнения: 244
май фурната/печката не е виновна , че е по-малка. има и по-големи. просто ти си избрала по-малкия модел.  Joy

Бонго, Бонго-о-о-о!!! newsm78  Naughty
Не е въпроса за размерите - тоз кахър го разреших.
Ами ламарината на пода? Ами котлоните? Ами печене на различни градуси отдолу и отгоре ? Все екстри дет ги няма. Сал един вентилатор!
Купи си такваз марка печка и после ще говорим. Ама да не ми ревеш на рамото  hahaha Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 1 185
май фурната/печката не е виновна , че е по-малка. има и по-големи. просто ти си избрала по-малкия модел.  Joy

Бонго, Бонго-о-о-о!!! newsm78  Naughty
Не е въпроса за размерите - тоз кахър го разреших.
Ами ламарината на пода? Ами котлоните? Ами печене на различни градуси отдолу и отгоре ? Все екстри дет ги няма. Сал един вентилатор!
Купи си такваз марка печка и после ще говорим. Ама да не ми ревеш на рамото  hahaha Joy

Мисля че печката ти е с дефект особенно това с котлоните, аз на 6 няма начин да оставя нещо че после по печката ще го събирам  ooooh! Моята е на газ и ток и 7 ма година да ми е жива и здрава яко си работи и нито ми се е напукала нито нищо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт