"Прилив и отлив"-Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 195.11

  • 35 764
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 884
ирка, за фрагмана  bouquet
и аз смятам като киар4ето, 4е няма да се откаже от изпита. дори смятам, 4е ще се представи много добре и няма да разо4арова околните.
о4аквам интересна серия. май ми се струва, 4е има някаква заигравка между майката на мира и дядото, да изкоп4и най - вероятно някой лев, да го омае колко е нещастна, да събуди съжаление и да полу4и нужното внимание. но... ще видим в петък Peace
расъждавам си на глас Mr. Green

# 31
  • Мнения: 11 820
В оригинала майката на Мариса, се мляскаше с дядото на Сет и се ожени за него тука ми е странно как ще изглеждат заедно  Rolling Eyes

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
В оригинала майката на Мариса, се мляскаше с дядото на Сет и се ожени за него тука ми е странно как ще изглеждат заедно  Rolling Eyes

Ей, голяма руспия значи. Thinking
Ама иначе ходи да дрънка как на Фарук отношенията му с майката на Мерт (забравих й името) още не били приключили. Нали, когато той и искаше пари за дълговете си Суде видя, че му праща смс или му звъни. Нещо такова имаше. Crossing Arms

Благодаря за новата тема и на бързите преводачки. Crazy  bouquet Hug

# 33
  • Мнения: 20 795
В оригинала Раян става ли студент? newsm78

В оригинала всички са ученици. Студенти стават доста по-късно.

# 34
  • Мнения: 6 105
В оригинала Раян става ли студент? newsm78

В оригинала всички са ученици. Студенти стават доста по-късно.

И аз така се сещам.  Peace

Имаше момент,но в момента не мога да се сетя точно по каква причина, той не се яви на някакъв изпит,но вече не помня.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11 820
Не се яви на изпит ,защото нещо беше станало с Мариса и Сет го изкара от залата  Peace чак после се явяваше пак и го взеха в университета  Peace

# 36
  • Мнения: 21 201
Дано сега да не излезне Яман от залата заради брат си и да си пропусне годината.

# 37
  • Мнения: 1 312
Здравейте и честита темичка! Flutter

Да, и аз си спомням, че не взимаше изпита първия път и после с умоляване на директорката от страна на адвоката го допуснаха отново. Те първоначално нямаха доверие в него.

# 38
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Да в оригинала са ученици и после се разотиват по различни места.Но имат много да учат заедно.
Ей Судето ще пребори АШК-потекоха му лигите hahaha hahaha
Гледах втори епизод на големия монитор на децата -ми то много хубаво, бее.То превод то чудо.Гледкаш си и се кефиш.Много добре се е получило.
Но аз мисля , че има накаква заигравка с името на Оркун.
Оркунч- тябва да значи нещо друго.В руския е преведено -"Срашилка"Да попитаме Неси, а?

Последна редакция: вт, 15 окт 2013, 16:28 от tarlio

# 39
  • Мнения: 21 201
Episode 5 fragment 2

Selim:There is an opportunity to save his life in front of him...I don' want anything to distract Yaman until then
Mira: Come on then, tomorrow is your last exam...
Yaman: Hopefully!
Dr: If there is no money, there won't be a sick certificate either... then you will move to the prison way
Ender: How bad is your state Faruk?
Faruk: Very
Sude: I struggled a lot to come in these days Mira, now I don't want to be back to the beginning again
Mira: Mom... where?
Sude: I will find a solution for myself on my own... There must be a way to rescue us from this state, surely
ASK: I haven't ever lent money hitherto to someone without getting its counterpart
Yaman: Brother!
kenan: You will find 1000 TL and bring it me until the noon, OK?
Mira: I need you, can you come next to me for a little?
Woman: It looks like you're in a hurry, do you have to go somewhere?
ASK: Only fools do unrequited favors

(helena)

# 40
  • Мнения: 69
В оригинала Раян става ли студент? newsm78

В оригинала всички са ученици. Студенти стават доста по-късно.
Между другото в Квартала на богатите братът на Раян се опита да изнасили Мариса Confused

# 41
  • Мнения: 466
Здравейте момичета! Hug Hug Hug

Аз пък си спомням, че майката на Мариса си лягаше по едно време и с  гаджето й! Малкият се намъкваше по късни доби у тях. Тя си беше мъжемелачка от класа!

# 42
  • Мнения: 6 105
Ренате  Hug

Тя беше нещо като Санемката  Laughing Доста легла обиколи  #Crazy  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 466
Ренате  Hug

Тя беше нещо като Санемката  Laughing Доста легла обиколи  #Crazy  Mr. Green

Вани Hug хем по-красива от дъщеря си, хем лакома за пари, а да не говорим за другото.. Joy Joy Joy.

# 44
  • Мнения: 6 105
Ренате  Hug

Тя беше нещо като Санемката  Laughing Доста легла обиколи  #Crazy  Mr. Green

Вани Hug хем по-красива от дъщеря си, хем лакома за пари, а да не говорим за другото.. Joy Joy Joy.

Особено за другото  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт