"Прилив и отлив"-Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 195.11

  • 35 761
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Здравейте, да ни е честита новата тема!
Благодаря за превода на 4-ти епизод на нашия страхотен тим!  Hug
Друго е да се гледа сериала с превод! Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 30 270
Episode 5 fragment 2

Selim:There is an opportunity to save his life in front of him...I don' want anything to distract Yaman until then
Mira: Come on then, tomorrow is your last exam...
Yaman: Hopefully!
Dr: If there is no money, there won't be a sick certificate either... then you will move to the prison way
Ender: How bad is your state Faruk?
Faruk: Very
Sude: I struggled a lot to come in these days Mira, now I don't want to be back to the beginning again
Mira: Mom... where?
Sude: I will find a solution for myself on my own... There must be a way to rescue us from this state, surely
ASK: I haven't ever lent money hitherto to someone without getting its counterpart
Yaman: Brother!
kenan: You will find 1000 TL and bring it me until the noon, OK?
Mira: I need you, can you come next to me for a little?
Woman: It looks like you're in a hurry, do you have to go somewhere?
ASK: Only fools do unrequited favors

(helena)


*****
Епизод 5 фрагман 2

Selim: Той сега има пред себе си възможност да спаси живота си....Не желая нищо да разсейва Яман дотогава.
Mira: Хайде тогава, утре е последния ти изпит...
Yaman: Надявам се!
Dr: Няма ли пари, няма да има и болничен лист. Тогава се отправяш на път към затвора.
Ender: Колко е лошо състоянието ти Фарук?
Faruk: Много
Sude: Борих се много, за да стигна дотук, Мира, не искам сега да се връщам отново в началото. Mira: Мамо...къде?
Sude: Ще намеря решение за себе си по свой си начин.... Непременно трябва да има начин да се спасим от това положение.
ASK: Никога досега не съм давал на някого пари на заем без да получа нещо в замяна.
Yaman: Братко!
kenan: Намери 1000 TL и ми ги донеси до обяд, OK?
Mira: Имам нужда от теб, можеш ли да дойдеш за малко?
Woman: Изглежда бързаш, трябва да ходиш някъде ли?
ASK: Само глупаците правят безвъзмездни услуги.


******

# 47
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
 В оригинала изчезна ,точно от същия изпит за влизане в училището Peace И тръгна,защото Мариса,нали с някакви хапчета се беше предозирала смесени с алкохол и беше в болницата,майка и искаше да я вкарва в психиатрична клиника да се лекувала,от там Сет(Мерт) каза на Браян(Яман) и ония напусна изпита за да и помогнели и я изкараха от болницата тайно.После директорката се съгласи да му даде още един шанс  Peace

# 48
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Тинче, Hug благодаря за новата тема!  love001 newsm51

Благодаря и на преводачките! newsm51 newsm51 newsm51

# 49
  • Мнения: 21 201
serenay _ mira



# 50
  • Мнения: 7 162

Много е готина тук  Flutter

# 51
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527

Мишето е превода,а вграждането на субове на Бибони,аз качвам защото имам регистрация в тубето  Peace

# 52
  • Мнения: 3 637
 Страхотни сте Simple Smile
Благодаря ви,че ви има   bouquet Heart Eyes Hug

# 53
  • Мнения: 0
Добър вечер, момичета ! Благодаря за новата темичка   bouquet !
Чак сега успях да се освободя и да седна на компа ! Влизам и гледам ново фрагманчеее  newsm68
Оххх вече нямам търпение за Петък.... Чаатайчо е страхотен, както винаги  Sunglasses  Heart Eyes
Много ми харесва музиката на сериала, невероятна е ! Интересно става......
Ето една нова снимчица на Сери / тук е много сладка/

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Благодаря за фрагмана и превода му bowuu Hug

Днес забравих да честитя празника - Курбан Байрям, който празнува разбира се Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 34
имаме си фрагментче,че и преведено  smile3521 smile3521 smile3521 благодаря ви момичета  Hug Hug Hug
Наде Hug Hug Hugза снимките   love001  love001  love001
и аз искам да идва петъъъъъъък Flutter Flutter Flutter





Последна редакция: ср, 16 окт 2013, 00:15 от Zhana Georgieva

# 56
  • Мнения: 33
Искам само за кажа че видях че е започнал бг превод във вики на сериала  със хазал кайа Любов и е на 42 %.Благодаря на тези който са положили труда за това лека нощ на всички.И искам да попитам ако може някой след като се преведе да се прави на торент както тук със прилив и отлив.А акf някой ми каже може и аз да се опитам да го вкарам като торент понеже сега имам свободно време.Така че пишете как става и аз ще ги вкарам или ще чакам та теб иве.Благодаря и лека нощ.

# 57
  • Мнения: 6 105
ТРАВМА
Вървяхме и говорехме разумно.
Аз стъпвах твърдо, равно по земята,
усмивката ми - като ръкостискане,
и в думите далеч те превъзхождах.
Но строгото ми токче се подхлъзна,
тогава ти през кръста ме прихвана
и ей така, с един-единствен жест,
с една ръка
ме понижи в жена.
ИНА ГРИГОРОВА


Добро утро  Hug Заповядайте:



Пожелавам на всички усмихнат ден  Grinning!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Добро утро и приятен ден Hug



Искам само за кажа че видях че е започнал бг превод във вики на сериала  със хазал кайа Любов и е на 42 %.Благодаря на тези който са положили труда за това лека нощ на всички.И искам да попитам ако може някой след като се преведе да се прави на торент както тук със прилив и отлив.А акf някой ми каже може и аз да се опитам да го вкарам като торент понеже сега имам свободно време.Така че пишете как става и аз ще ги вкарам или ще чакам та теб иве.Благодаря и лека нощ.

За ASK си има отделна тема и там се "организират" преводите на сериите, защото тук никой не е коментирал. Така че, които са се заели с него сериал, можеш да ги питаш. Peace

# 59
  • Мнения: 25 351
Искам само за кажа че видях че е започнал бг превод във вики на сериала  със хазал кайа Любов и е на 42 %.Благодаря на тези който са положили труда за това лека нощ на всички.И искам да попитам ако може някой след като се преведе да се прави на торент както тук със прилив и отлив.А акf някой ми каже може и аз да се опитам да го вкарам като торент понеже сега имам свободно време.Така че пишете как става и аз ще ги вкарам или ще чакам та теб иве.Благодаря и лека нощ.

Имаш предвид АФК или ..? Ако е така и имаш всички серии със субтитри аз ще съм ти благодарна да ги качваш в някъде .. може и да не е торент, а примерно на някой фри сървър .. например mega.co.nz ..
Аз късно започнах да го гледам и успях да намеря 1-ви сезон само с руски субтитри, част от втори сезон с български и 10-11 серии без субтитри ..

Последна редакция: ср, 16 окт 2013, 09:07 от Aniska

Общи условия

Активация на акаунт