Домакини -епизод 20. Ежедневие и бит...

  • 40 676
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро  Hug
luss няма да идвам в София , промяна на плановете отиваме на екскурзия в Турция . Ако искаш ще ти пратя играчката по пощата или може лично , но вече ноември .
Мога ли вместо картичка да ви пратя играчка направена от мен за елхата ?  Simple Smile
Кухнята ме зове ...... 

Супер Peace за играчката - картичка Wink

Добре, прати ми играчката, искам си я за ЧРД, прати ми и адреса си на лични за да ти изпратя паричките и книгите на Миленка Hug

# 76
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Два месеца тъга, спомени, тишина и много много сълзи... Два месеца без опората в живота ми, без гласът, който чувах 30 години, този глас, който ме стопляше и ми помагаше да посрещам и на-тежките си дни с усмивка.
Смазваща болка и нереално ежедневие...

За теб, любов...


http://vbox7.com/play:6a8dd9f633 Cry

# 77
  • София
  • Мнения: 2 265
Мари, вечна му памет!

# 78
  • Мнения: 954
Много сте изписали, момичета. Аз сега станах с дребното, че заспахме в 5 от запушения нос.

# 79
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен!
Оправих из вкъщи.Емо е на градина след час ще го водя.
Вио аз ползвам памперси на Лидл 6 и съм доволна.
Но в бг лидл е пълна измислица и незнам какво има.
Мен ме тресе една треска с тая работа.Чак не мога да спя и сънувам .
Имам една смотана оферта и май ще се наложи да я приема.За да може да плащам  на Емо градината.Трябва да проговори спокойно,че догодина е ученик.


# 80
  • Мнения: 644
Баба яка  кофти ситуация дано ти олекне.Много боли ,но преминава. Hug
Коконка най-после спокойна и щастлива.Да не се преуморяваш!
Мари Hug

# 81
  • Мнения: 117
Мари Hug, искам да те гушна и да те утеша
titi888 не ми е за първи път, преживявала съм и големи предателства от приятели, така че това само ме ядоса, а и по-добре сега, отколкото в момент в който разчиташ на този човек.
Спокойно с работата, кажи си че е временно, докато намериш нещо по-добро.

# 82
  • Мнения: 1 826
Добър ден момичета!!!
Страхотни изкушения сте сложили за закуска. Heart Eyes
Аз готвих,излизах по задачи и се боядисах-с нов цвят съм. smile3534   Не се бях боядисвала от преди 4-5 години,оставила си бях моя цвят.Пролетта си бях правила омбре и сега  видях,че започнаха да се появяват бели косми,но нали бях руса -не личаха толкова.Просто реших да сменя малко цвета. Сега съм брюнетка. Laughing

Марѝ   Cry Hug
luss да се оправя бързо сина ти!
Хортензия Мушкатова бързо оздравяване и на вас!
kokona20 бързо да се справите с ремонта! Peace

# 83
  • Мнения: X
Привет на всички,
много заета съм тези дни, защото мъжа ми работи по 14 часа ,а аз е-мейли, багажи , доставки, училища ,домашни и документи оправям. Той като се върне сяда да оправи другите неща- пътуванията, колите под наем, доставките, смяната на адресите и данъчните т.н.
Бях забравила какво е да се местиш в друга страна, а само преди 3 години го правех същото  ,а  3 години по-рано пак Simple Smile
Ако знаете какви палети съм пренесла сама вчера ще ме окичите с медали . По големи /високи от мене и 3 пъти по широки кутии от тежка пластмаса ,сама до втория етаж и заеха половината стая ,а утре ще ги сваляме във вана ,който наехме. И детето не беше на училище ,че сме още болнави ,аз с главоболие, всеки на мен търси сметка ,че доставката е без налични части, говоря с компаниите, плащам друга доставка ,сменям пинове на карти онлайн , разправям се за куфарите какви размери искат ,а са два полета с различни изисквания. Цял ден търча като муха без глава по пощи, доставки звънят, на телефони падат батерии от говорене и разяснения първо на този,после на онзи ,мейли ми бибиткат през 2 минути със задачи, яденета се готвят , разправям се с шофьори с полски английски ,които не знаят какво доставят и аз трябва да го сглобявам сама преди да подпиша ,че е доставено ок на улицата под дъжда , препоръки да пиша и писма до Е-бей за доставките , дрехи събирам и разпределям кое ще оставям и кое не ,а кутиите ми заеха целия хол почти и не мога да отворя нищо . Вътре в кутиите ще се пълнят багажлъците и в понеделник ще ги кара мъжа ми до пристанището да потеглят на 3 месечното си пътуване. Praynig
Ванът/ микробуса току-що катастрофирал с мотокара и сега виси въпроса за 1 милион долара дали като е платено за утре да дойде ван с лифт  ще ни изнамерят  друг ? Звъня телефони ,а мъжа ми звъни и той от работа постоянно ,защото е последния момент ни предлагат ван без лифт за 250-300 кг палети кутии,които  няма как да ги разтовари и предаде за пътуването им.
Гадост, поне пийнахме шампанското вчера между обаждания с работодателя, търсене на квартири , препоръките от хазяи , резервирането на хотелите между полетите и ум ми се взе от още какво. Правя 2 листа списък сутринта , звъни ми се през 15 минути с други неща и до края на вечерта съм с 4 листа за деня  и така до 10 съм без капка сила . Не мога да повярвам ,че го казвам ,но Искам на работаааа....Не че ако съм там някой друг ще ми го върши,но поне си помрънках ..
Помежду нормалните ми домашни задължения с готвене ,гладене ,почистване, гладене , домашни,  грижи за детето ,водене по мероприятия и и т.н. днес чистосърдечно си признавам ,че отказах още един РД  тази събота и другата ..много ми стана вече .
В България други проблеми излизат (Аман), тук докторите ми отмениха часа и го направиха когато ще съм заминала вече и е  общо взето лудница. Та ако не пиша е заради това.
Имайте лек ден и до скоро, че идват и доставките с другите торби с опаковъчните хартии, тикса и самозалепващи се милион етикети за всяко нещо. Звънят, чао  Hug

Последна редакция: пт, 18 окт 2013, 15:37 от Анонимен

# 84
  • Мнения: 1 826
Barefoot Kontesa горката,много ти е натоварено.Стискам палци всичко да мине и да бъде наред. Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 85
  • Мнения: X
Barefoot Kontesa горката,много ти е натоварено.Стискам палци всичко да мине и да бъде наред. Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
благодаря ти, бях си дала час почивка и почетох тук, сега заминавам пак ,че кутията с мейлите показва 14  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 954
Мари, мила, какво да ти кажа? Ще минат три, трийсет и пак ще боли. Прегръщам ви двамата с Цвети. Правя пиле с картофки, ще подам довечера чиния и за Вальо.
Контеса, да се преместите накрая успешно и ние с вас да отдъхнем. Защо ми се струва, че при теб денят е 48 часа? А там тепърва ли ще търсите работа или?

# 87
  • Мнения: X
Хортензия- благодаря, дано Wink Не е 48 часа денят ми, но би било добре да мога да спя 14 часа както ми се иска. Мъжа ми заминава с намерена работа из започва работа от първия ден ,аз ще търся немедленно като пристигнем Wink
Мари сърцето ми се къса като те прочета и тук и във Ф. . Всеки път ми напомняш какво е важното в живота и да не се преотдавам на стреса ,защото когато загубиш някой толкова ценен и любим нищо ,нищо друго няма значение тогава  Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 644
Господ си знае работата!
Обадиха се и ми казаха,че трябва да работя ,и събота ,и неделя.А на мъжа ми тея дни са му най-силните и отказах.Първо измениха условията веднъж ,сега 2.ДА си намерят някой да им работи на 2 длъжности без пари.Ще си търся къщи за почистване.Дано изпадне нещо поне за дните ,в които Емо е на градина.Поуспокоих се ,че 3 дни тая работа я мислех.С късмет все ще излезе нещо.
Контеса натоварено ти е,но мечтите се сбъдват.Смело напред!

# 89
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Привет,
Мари, прегръщам те силно! Каквото и да кажа все ще е клише.  Hug
Контеса, сигурно ти се иска клонирането да е разрешено  Hug
На това време голяма скука. Какво ще правим цяла зима  newsm78 Искам си слънцетооооо

Общи условия

Активация на акаунт