Отговори
# 30
  • Мнения: 185
Леле  ooooh!всичко живо изполягало, ша си кокувам сама.  Laughing
Лека и мека на всички!  Hug
Ренка  newsm51за темата и на останалите виновници също. newsm51

# 31
  • София
  • Мнения: 379
Ама не ми отговорихтеееееее  Joy Joy и аз да започна малко  Joy Joy дека са ВИПуити, кажувайте чи туй ми е единствената титла  Joy Joy па си легайте после  Joy Joy Joy Joy
Абе вие сте си ВИП и без да сте на 1-ва стр. Нали си титулувана...кат те видя щи бия една тояга в рамЪнйете... Joy
Ето аз съм си Нарцис и духовен вожд и никой не мой ми го вземе. Joy Joy Joy


Ааа нема такива работи  Naughty аз си сакам първата страница и тиквения медал  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImbo

А Зиз виж миналата тема, требе чичеците си събереш  Peace Mr. Green

# 32
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Утре ша помолим Ренка да я смени, че и мен ма напряга, лели каква е грозалия, да ги бяха събрали със Зъбко, брей каква страхотна двойка щяха да са  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 16 079
И аз ви казвам лека нощ  Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Айде,айде ти па за Еджето си се притеснила  Joy Joy ако сакаш се размениме, тебе те гони Меметя аз ще се оправа с Еджета меджета  Joy Joy Joy Joy

Габи още другата тема ще му подшушна  Mr. Green Joy Joy Joy
Да не ви подгони и бащата на Боцака ей,а Йо ония мустакатия брачед  Naughty Joy Joy Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 379
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Айде,айде ти па за Еджето си се притеснила  Joy Joy ако сакаш се размениме, тебе те гони Меметя аз ще се оправа с Еджета меджета  Joy Joy Joy Joy

Габи още другата тема ще му подшушна  Mr. Green Joy Joy Joy
Да не ви подгони и бащата на Боцака ей,а Йо ония мустакатия брачед  Naughty Joy Joy Joy

 bishop bishop bishop Пепел ти на клавиатурата  Praynig Praynig всичко да, само тва не  Confused Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ама не ми отговорихтеееееее  Joy Joy и аз да започна малко  Joy Joy дека са ВИПуити, кажувайте чи туй ми е единствената титла  Joy Joy па си легайте после  Joy Joy Joy Joy
Абе вие сте си ВИП и без да сте на 1-ва стр. Нали си титулувана...кат те видя щи бия една тояга в рамЪнйете... Joy
Ето аз съм си Нарцис и духовен вожд и никой не мой ми го вземе. Joy Joy Joy


Ай по този повод да се самочичечнем све Нарциси  Laughing newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • София
  • Мнения: 379
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Утре ша помолим Ренка да я смени, че и мен ма напряга, лели каква е грозалия, да ги бяха събрали със Зъбко, брей каква страхотна двойка щяха да са  Mr. Green Joy Joy Joy Joy


 smile3532 smile3532 въх представих си ги само  Joy Joy Joy

# 38
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Утре ша помолим Ренка да я смени, че и мен ма напряга, лели каква е грозалия, да ги бяха събрали със Зъбко, брей каква страхотна двойка щяха да са  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Чшшшшшшш, я малко уважение към труда ми... Naughty
Ко сте се разпасали тукя...нема се сменя нищо...аз се напрегам да ги прайм вие ше ги сменяте...ааааааа... Crossing Arms
Ше изтърпите тва и нема повече... Whistling

# 39
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирка  Hug Зизун  Hug лека  Heart Eyes

То след малко и аз  Laughing
Или ти чакаш да стане часа за нормалните хора  Joy Joy Joy

Ми тъй де, то още е ненормално рано да се ляга  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 40
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Диди,лека и сладки сънища  Hug  smile3524  Hug

И аз ви казвам лека,че ще пускам Красавицата и звяра и ше се приспивам сонра.Сладки сънища на всички  Hug  smile3524  Sleeping  smile3524  Hug

# 41
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Леле  ooooh!всичко живо изполягало, ша си кокувам сама.  Laughing
Лека и мека на всички!  Hug
Ренка  newsm51за темата и на останалите виновници също. newsm51


Дзверче  Hug Heart Eyes
А, ний си лягаме по няколко пъти, докато си легнем всъщност  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 379
Лека на всички лягащи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

# 43
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мен Чепика мой ме отпуща,ма Еджето я вижте щяла да идва да ма напряга  box box

Утре ша помолим Ренка да я смени, че и мен ма напряга, лели каква е грозалия, да ги бяха събрали със Зъбко, брей каква страхотна двойка щяха да са  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Чшшшшшшш, я малко уважение към труда ми... Naughty
Ко сте се разпасали тукя...нема се сменя нищо...аз се напрегам да ги прайм вие ше ги сменяте...ааааааа... Crossing Arms
Ше изтърпите тва и нема повече... Whistling


 Heart Eyes Heart Eyes Абе таз зъблата само, ама няма де, тамън ша ни е мостра за новата изгора на Зъбко  Mr. Green Joy Joy

А труда ти го уважаваме, ето още чичеци  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Диди,лека и сладки сънища  Hug  smile3524  Hug

И аз ви казвам лека,че ще пускам Красавицата и звяра и ше се приспивам сонра.Сладки сънища на всички  Hug  smile3524  Sleeping  smile3524  Hug

Дани, лека  Hug

Общи условия

Активация на акаунт