Моля Ви, хайде да помогнем

  • 10 542
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 657
Йоана,
можеш ли да провериш дали памперсите, които изпратих във вторник са пристигнали?

Рошко,
изпращането на един пакет памперси от София (90 бр. 4-9 кг) струва 2.50. Хартия за опаковане продават на самите гишета в пощата - 55 ст. и ще ти стигне за два пъти.


Гал4е,няма как да проверя WinkМога да ти кажа в понеделник или вторник,когато отидеме при семейството Grinning

# 121
  • Мнения: 3 479
Йоана, нещо такова имах предвид, в зависимост от възможностите ти, но не се изразих правилно. Благодаря
Тъй като не знам дали ще имам време да следя темата постоянно, ако бебето има нужда от нещо и видинските мами се нуждаят от помощ да го осигурят, може да ми пишеш на лични.

# 122
  • Мнения: 2 657
Гал4е ще те държа в те4ение Wink
Но според мен в бизките 2-3 месеца няма да са необходими памперси,а за козметика да не говорим Grinning

# 123
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Гал4е ще те държа в те4ение Wink
Но според мен в бизките 2-3 месеца няма да са необходими памперси,а за козметика да не говорим Grinning

момичета,днес най-накрая този мой познат ще дойде и закара нещата на семейството.Помолих го до изкопче макимално инфо за детето и семейството.
Няма да пращам адаптираното мляко щом не го искат.
има дрешки ,играчки..........такива неща Simple Smile

# 124
  • Мнения: 2 657
Браво,Лавендър Hug
И ние тези дни ще отидем да видим какво е положението Wink

# 125
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Браво,Лавендър Hug
И ние тези дни ще отидем да видим какво е положението Wink

да,и дали самите родители имат нужда от нещо-дрехи,обувки newsm78Питайте какви номера носят Wink
моят човек взе багажа,сега заминава и утре ще отиде до тях Wink

# 126
  • Мнения: 2 657
Ок,ще питаме Grinning

# 127
  • sofia
  • Мнения: 7 477

вчера ми се обади моят познат и каза,че е оставил нещата на хората.Иванчо бил добре,но живеели в ужасни условия SadТаткото искал да работи,но нямало работа в района.Каза,че ще опита неща през кмета да уреди поне по социалната заетост да му намерят работа.Но ще се чака.Ще ви кажа какво естанало,но този мой познат по принцип повечко говори отколкото действа Wink,та ще си покаже.

# 128
  • Мнения: 2 657
Моми4ета,сега се връщаме със Зори от Иван4о GrinningМалкия сладур е на 4 месеца и е в отли4но здраве GrinningМного хубаво бебе е и тежи 7кг и нещо.
Уверявам ви,4е вси4ки неща които сме пращали са налице.Даже майката не бе ползвала козметиката,защото се притеснявала 4е ще му залюти на малкия на о4ите.Зори вси4ко и обясни на жената Wink
Хората живеят в пълна мизерия,нямат ток от 8 години.Живеят в мазето на кащата,защото самата къща е много зле.Нямат прозорци и на тяхно място са сложили найлони Cry
Много ни се зарадваха като ни видяха GrinningНо неможахме да снимаме детенцето,защото и аз и Зори бяхме забравили апарат4етата Rolling EyesНо следващият път като отидем ще го снимаме Grinning

Оф,много ми стана мъ4но като видях как живеят.Но пък от друга страна ми стана радостно,4е можем да им помогнем поне малко GrinningНе мога да ви опиша когато го видях,4е е обле4ен с на Люби дрехите-идваше ми да запла4а от радост.

# 129
  • Мнения: 7 106
Аз направо съм потресена от обстановката в която живеят тези хора  Sad. Полусрутена къща, предверието на мазето в което живеят е хванало мухъл и чак мъх, в една стаичка 2 на 3 менра която е и кухня и хол и спалня.......и килер.
на фона на всичкото това бебето поне е шишко, изглежда здравичко от това което видях мисля, че е обично наистина. Бащата не работи, майката не получава майчинство и се чудя тези хора как оцеляват изобщо. Моят мъж им даде 10 лв. малко но от сърце.  Памперси ще имат поне още 3-4 месеца. Козметика и дрешки също. Всичко изпратено от нас беше в наличност, някои неща, както писа Йо даже не са ги ползвали още.
радвам се че помогнахме на тези хора и благодаря от сърце на всички, които се включиха.

# 130
  • Мнения: 4 195
мамка му - ако циганите във факултета не си платят тока - никой нищо не прави, но ако едно бедно българско семейство не го плати - майната им, и в 21-век може без ток така ли #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ясно е че и финансово трябва да им се помага.
веднага щом си намеря работа ще започна да им пращам поне по 10 лв месечно - сега нямам възможност. ще пращям дрехи и тн всеки път на свекъра по приятеля - той често си ходи на Гъмзово, а лятото ще ида и до там така или иначе да ги видя.
няма ли как нещо надомно да му измислим на тоя човек, да изкара някой лев. питайте го другия път какво може да прави - и ще мислим нещо.
толкова тъжно ми стана. в такива моменти искам да съм богата ама много - за да имнаправя дом и детето да е добре.
ей Видин - търсете му работа на тоя човек - 17 км не са много - все ще ги  пътува - явно са много зле..............

# 131
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и на мен така ми каза моят познат,но не с такива подробности Sad
как са с кухненските прибори,дрехите,обувките newsm78

с пари за сега ще е трудно,но поне другото да набавяме newsm78

# 132
  • Мнения: 2 657
По вси4ко ли4и 4е хората имат нужда и от дрехи за тях.

ей,много ме е яд 4е не взех апарат4ето с нас,голяма съм заспа Embarassedно се надявам в най-скоро врема пак да отско4им до там GrinningНищо 4удно да накарам мъжо да идем другата събота,само дано не ни спрат 4е нямаме винетка Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 14:41 от Ioana

# 133
  • sofia
  • Мнения: 7 477
По вси4ко ли4и 4е хората имат нужда и от дрехи за тях.

ей,много ме е яд 4е не взех апарат4ето с нас,голяма съм заспа Embarassedно се надявам в най-скоро врема пак да отско4им до там GrinningНищо 4удно да накарам мъжо да идем другата събота,само дано не ни спрат 4е нямаме винетка Rolling Eyes

Сега говорих със Шушони и тя каза 4ев кашоните има около 200памперса WinkОтделно тези ние който сме занесли със Зори Grinning

ок,аз ще проверя кога ще се пътува от тук пак и ще пратя дрехи на хората.Горе-долу какви размери са newsm78

# 134
  • Мнения: 4 195
Роси аз доколкото знам мъжа е едричък и то доста.
имам на село много запазени неща - дрехи, обувки, одеяла.....абе квот се сетиш - айде с мен един уикенд - тамън да се разходиш да видиш красота - тамън да напълним колата с неща чакащи нови собственници.близо е - Ярлово...40 км от София...........(само да не спукаме гума Wink)

Общи условия

Активация на акаунт