Парфюмни размисли и страсти - 175

  • 58 571
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 429
   Вчера се силно се впечатлих от този парфюм Prima del Teatro di San Carlo Carthusia . Когато се прибрах и го погледнах във Фрагрантика за съставките , бях много изненадана ,   че парфюмът е for women and men и съдържа наистина силно мъжки съставки , които аз сякаш не долавям като чааак толкова присъстващи .....

   Ползвал ли го е някой ?
   Какви са вашите впечатления ?

 Бих се радвала да чуя мнения и за Honour Woman Amouage for women . Нa мен лично ми напомня Pure и Tender Poison .

    Благодаря ви за отзивите за книгата !  Hug

# 76
  • Мнения: 27
Cinema .....есен... есен... Simple Smile

# 77
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Нахлувам в ароматната ви тема с едно бързо питане: търся си ухание за есенно -зимния период.
Имате ли наблюдения относно Flowerbomb на Viktor&Rolf? И какво бихте ми препоръчали да преслушам, за ориентир харесвам Lancome Tresor Midnight Rose,Elie Saab Le Parfum.Онзи ден отидох да помириша Dolce&Gabbana Pour Femme Intense, но ми се стори доста остър и агресивен, но пък с течение на деня аромата се разви и ми хареса, но не съм 100% сигурна, че това е моят парфюм. Благодаря ви предварително, темата носи много настроение!  bouquet

# 78
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Идвам да похваля отново 1996 на Байредо. В петък забравих блотера и телефона си в джоба на якето. Днес, неделя, цялото яке, както и телефона ми ухаят на 1996. Направо се излъчва от тях, толкова присъствен аромат, отдавна не бях попадала. Още се чудя дали ми харесва толкова, или да помечтая още малко за Ambre Nuit на Диор Thinking
Селма, Прима де театро за мен е потресаващ парфюм, нищо друго няма да казвам, че няма да е добро. Но пък всеки парфюм си търси кожата, така че ако ти стои добре, защо да не е нова любов? Парфюмите на Картуся определено си искат повече проби. Спомням си, че уж бях харесала http://www.fragrantica.com/perfume/Carthusia/Aria-di-Capri-4017.html. Явно съм го пробвала в подходящо време, когато алдехидите бяха някак опитомени, обаче лятото го пробвах пак и щях да припадна, не знам какво съм харесала на първата проба, но на втората определено щях да умра, не са за мен алдехидите и това е Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 7 429
.......
Селма, Прима де театро за мен е потресаващ парфюм, нищо друго няма да казвам, че няма да е добро. Но пък всеки парфюм си търси кожата, така че ако ти стои добре, защо да не е нова любов? ............
  Хмммм......Точно този не съм пробвала в/у кожата ... Благодаря , КовачеваHug Със сигурност няма да го взема преди да съм го направила . Simple Smile Но днес цял ден се разхождах с напръскана с него хартиена лентичка в джоба и я подушвах периодически ....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Дано по същия начин ми допадне , като влезне в химия и с кожата ...

   По друго нещо си паднах , макар и не чак дотам , като с горния парфюм .....Още една "мъжка" история ( к'во ми става   Mr. Green Laughing ) .....Чудно дуо на Пачули и Роза Voleur de Roses L`Artisan Parfumeur
 
    Дами , носите ли мъжки парфюми ?  Blush

# 80
  • Мнения: 51
С идването на есента и аз се завръщам към по-силните аромати. Миднайт пойзън и Дюн на Диор са сред предпочитаните ми аромати  Heart Eyes


# 81
  • София
  • Мнения: 3 914
Вчера тествах Версаче Ноар кристал и много ми хареса.Досега не съм го отразявала този аромат.Обаче не обърнах внимание какво е,а като се прибрах и се разрових в онлайн магазините,установих че има и тоалетна вода,и парфюм.Някой знае ли има ли съществена разлика между двете?

# 82
  • Мнения: 31 430
Има да, но понеже ЕДП варианта вече рядко се среща, почти сигурно си пробвала ЕДТ. Той се намира навсякъде. Аз го извадих вчера. И този парфюм е страшен дразнител, но е много секси и доста мъже са луди по него.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 914
Има да, но понеже ЕДП варианта вече рядко се среща, почти сигурно си пробвала ЕДТ. Той се намира навсякъде. Аз го извадих вчера. И този парфюм е страшен дразнител, но е много секси и доста мъже са луди по него.

Благодаря, densi   bouquet

Не съм знаела,че мъжете са луди по него.По-важното е на мен да ми харесва как стои на самата мен.
По принцип из сайтовете има EDP, можеш ли да ми опишеш в какво точно е разликата?

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
И аз потвърждавам за Crystal Noir Versace, мъжете го харесват, днес и аз съм с него моя е ЕДТ понеже само тази му версия беше останала в Douglas. Иначе съм срещала ЕДП из сайтовете .

# 85
  • София
  • Мнения: 64
Цитат
Дами , носите ли мъжки парфюми ?  Blush

Йеп, носиме. Мислех че аз съм единствената почитателка на Прима дел театро. Ще допиша довечера, че сега ме ангажираха, но   superuu  superuu  superuu

# 86
  • Мнения: 7 429
Цитат
Дами , носите ли мъжки парфюми ?  Blush

Йеп, носиме. Мислех че аз съм единствената почитателка на Прима дел театро. Ще допиша довечера, че сега ме ангажираха, но   superuu  superuu  superuu
   thumbsup  чакам с нетърпение  Grinning

# 87
  • Мнения: 36
Страхотна темичка. Аз съм нова във форума, но се включвам тъй като няма как да не похваля любимият ми  парфюм -  Calvin Klein euphoria Simple Smile Ползвам го не само през есента, а почти постоянно Simple Smile

# 88
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Цитат
Дами , носите ли мъжки парфюми ?  Blush

Йеп, носиме.    superuu  superuu  superuu

И ние, и ние.  bowuu bowuu
Точно днес случайно или не, гледам в Лили са пуснали Кокорико.
Много ми харесва,  Heart Eyes Heart Eyes може би защото го намирам за родственик на Тъмния ауд на Монтал.
Чудя се дали да придобия цял или да врънкам на някой колега за отливка. Laughing

# 89
  • Мнения: 17 546
Някой в темата за ДМ и Лили спомена, че си е купил фалшив парфюм от Лили и е правил неуспешен опит да го връща. Не знам много подробности и дали е единичен случай, но го имай предвид и разгледай(пробвай) добре.

Общи условия

Активация на акаунт