Есента скоро ще отлети,нека всички я изпратим с така желаните две черти-тема 44

  • 18 705
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21 282
Благодаря ви за хубавите пожелания момичета.

Аз има един тъп въпрос вероятно ама да питам- сега преди ден нали ми свърши цикъла, но аз явно съм била бременна вече - как ще ми се смята термина - на базата на миналия цикъл ли?


Да не е цветна бременност ?

# 736
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Мама Санчо,честити две черти   bouquet.Много епично се получи при теб.Явно караш цветна бременност.Пази се повече .Как ще мъкнеш 25 кг 7 етажа?Ясно,че тогава не си подозирала за бременността,но все пак.



Кой друг видя двете чертички тази тема,за да го впиша на първа страница на следващата ни тема?

# 737
  • Мнения: 2 965
Мама Сънчо, честито и от мен и успешна бременност! Hug

# 738
  • Мнения: 4 954
Фло, не знам какво да ти отговоря на въпроса, защото не го разбрах. От единична стойност на БТ нищо не може да се каже, а прогестеронът дали е нисък или не можеш да разбереш само ако пуснеш изследвания седем дни след овулация, доказана минимум с БТ и тест за овулация взети заедни или с фоликуметрия. Само по симптоми нищо не може да се прецени. Видях от графиката ти, че си имала повръщане и гадене, може да е било вирус и това да е качило БТ

# 739
  • Мнения: 64
 момичета много ви моля да ме извините че няма да отразя всички, но съм на гости и пиша от телефона.
Мама санчо просълзи ме! Безкрайно ти се радвам. От цялото ми сърце ти желая успешна бременност. Освен това съм ви безкрайно благодарна за подкрепата за работата. Не познавам никоя от вас, а ви чувствам ужасно близки. Благодаря ви и ви желая същото щастие като на мама санчо. Естларче стискам ти адски много палци
Прегръдки за всички  Hug

# 740
  • Мнения: 5 134
mama sancho, Ехааааа, честито. Страхотна новина. Наслаждавай се на бременността и се пази!

# 741
  • Мнения: 517
мама сънчо честито и от мен

Момичета нося ви хубава новина мама pepitta днес роди момченце казва се Борис ,и е с прекрасни мерки

# 742

Общи условия

Активация на акаунт