Есента скоро ще отлети,нека всички я изпратим с така желаните две черти-тема 44

  • 18 727
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 524
mama_sancho  Hug честито и сега спокойно почивай си.
ех ,че хубаво

# 721
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Момичета, коя кога не чака ? Да зная на кой трябва да стискам палци.Аз съм на 11.11.13г., има ли някой с мен?

# 722
  • Мнения: 1 726
Еййй видяхте слънчево време и никви ви няма да пишете Wink
Естлар как минаха изследванията?!? Сигурно ти е бръмнала главицата  Hug
Аз да ви кажа днес направих "малка" промяна във визията си...от руса се метнах на кестеняво, златисто, медно шоколадово....сега чакам да видя милото как ще реагира /един познат се избъзика, чче тая вечер ММ щял да е на чуждо Simple Smile hahaha
А и да ви питам, да си купя ли инофолик...все гледам пиете фолиева киселина....та да не остана по-назад!!!Някъде назад четох че той май най-добре да се приема  newsm78 желая ви приятна съботна вечер Wink

# 723
  • Мнения: 83
Мама Сънчо браво на теб! Това е чудесна новина! Най хубавата! Дано всичко е наред и да имаш лека бременност и здраво бебче на финала! Честито от мен!

Фло
, аз не чакам на 12ти ноември bouquet

Дано до края на ноември да видим още много двучертичкови тестчета Praynig

# 724
  • Мнения: 1 130
Мама Санчо, честито! Лекичка и спокойна бременност и разбира се сладко, здраво бебче да гушкате на финала!

Буцигном,
на теб честита нова визия! Simple Smile

На мен... ми дойде днес следобед. Знам, че се брои утре да е първи ден щом е след 12, НО... часът за цветната снимка ми се пада на 11 ден. Пууу, голям карък! Как не можа един ден да позадържи още! Утре ще звъня в клиниката да видим от там какво ще кажат сестрите.
Очертава ми се в Сидни поне кръвните тестове да започна, но ще видим какво ще ме посъветват утре тук...

ХУбава вечер на всички!
Аз едвам си държа очите отворени! Днес имахме парти вкъщи, а по същото време нашият разбойник беше на РД, та беше една шантава организация, но това като цяло ми е най-спокойният ден за последните 3-4, за другите направо не искам да разказвам! Вечер в 8 бях готова да си лягам!
Лека нощ от мен! Раничко ми се очертава да ставам утре, че багажът ми е още несъбран...

# 725
  • Мнения: 777
Мама СънчоHug Честито! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!!!   bouquet Много ме зарадва поста ти  Crazy

П.П. Аз нямам какво да кажа - БТ след О си падна и сега поддържа 36,3 .... определено бебе няма да има, но толкова ниска Т ме кара да мисля, че и МЦ няма да е редовен....  Sad

# 726
  • Мнения: 315
Аз не чакам на 14-15.11-ако съдя по тестовете за О трябва да е била вчера/аз уж нямаше да правя'но като наближи О и ме обхваща бебеправещата треска:-) /

# 727
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аз също съм решила да правя тестове за О, ако нищо не се е получило този месец...Аз бях писала преди....ако някой поръчва тестове от ИБЕЙ, да му пратя парички да поръча и за мен.

# 728
  • Мнения: 366
Благодаря ви за хубавите пожелания момичета.

Аз има един тъп въпрос вероятно ама да питам- сега преди ден нали ми свърши цикъла, но аз явно съм била бременна вече - как ще ми се смята термина - на базата на миналия цикъл ли?

# 729
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ами да....ти си забременяла в миналият цикъл  Simple Smile Я ми кажи ти мериш ли БТ Simple Smile Питам защото ми е любопитно при такава бременност както е при теб....остава ли висока БТ или си пада както при цикъл.

# 730
  • Мнения: 366
Ами да....ти си забременяла в миналият цикъл  Simple Smile

И аз така си мислех, но да попитам Simple Smile

# 731
  • Мнения: 366
Ами да....ти си забременяла в миналият цикъл  Simple Smile Я ми кажи ти мериш ли БТ Simple Smile Питам защото ми е любопитно при такава бременност както е при теб....остава ли висока БТ или си пада както при цикъл.

Не не съм мерила.

# 732
  • Мнения: 524
 mama_sancho  от миналия месец
floretka  аз си поръчах от там, по точно на сестра ми мъжа ,но още не са дошли а пише ,че са изпратени на 14,10 то бива пътуване ,та си купих от тука за тоя месец надявам се онези като пристигнат да не ми трябват Praynig
Affroditta никога не се знае, за цикъла може пък да е редовен  знаеш ли.
 InataCh  успех с изследванията и хайде  smile3524
 belora ,dbojidarova78 хайде стискам палци.
момичета вие ставате ли нервни около овулацията, моята е към 15 ден на цикъла това значи 8,11 някъде но съм като в пмс, и от разни миризми ми става лошо чак,пък не съм толкова чувствителна или е нещо инцидентно newsm78
и да ви се оплача свекито ми вдигна кръвното сега малката ,ще я гледа майка аз ще почвам работа ,та свеки вика от 1 месец ще я гледам и аз ама по два три дни ,че ходи на  работа ,оня ден вика мога и седмица ,че да не разкарвате детето-че майка са на село.ей сега пихме кафе и вика то като сте решили ,че там е по-добре няма повече да се  предлагам.а детето ще е на градина чак на пролет какво  пречи сега да иде на село преди да е паднал снега, и после да  дойде при нея в пловдив не знам. а аз изстрадах с нея загубата на свекъра,че чак аз си поставих хиляди диагнози, даже още ми става мъчно да него и днес ходихме до гробищата , абе  не знам,ама трябва да се отърся и да  мисля за себе си малко.
извинете ама ми се щеше да споделя,че мъжо вика а не си я разбрала и ме отсвири newsm45

# 733
  • Мнения: 131
mama_sancho Тихичко честито!!! Успешна и безпроблемна бременност    bouquet

# 734
  • Мнения: 1 185
привет! аз нямам много време да пиша, само исках да споделя нещо
планирам и аз да поръчвам тестове отново от ибея, та ще ви пиша -надявам се все пак да не ми трябват... ама не се знае; имам 8 за този месец, ако не стане, пак ще поръчвам  Hug и ще ви пиша

хубава вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт