Есента скоро ще отлети,нека всички я изпратим с така желаните две черти-тема 44

  • 18 720
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 185
Чета ви.пиша от тел. Сънчо мен съшо ми се вижда доста висок...да не е бременност

# 691
  • Мнения: 366
Ми нали правих един тест преди 9 дни беше отрицателен - да ти призная и а това си помислих, но ако имаше бременност тя нямаше ли да я види днес- незнам - чудя се да си купя един тест профилактично утре

# 692
  • София
  • Мнения: 1 121
Mama_sancho, на мен LH и FSH ми се виждат много ниски, лх почти близко до 0.
Нали ти е дошла лелката? Имаше ли нещо.различно при нея този месец?
Прогестерона е много висок.

# 693
  • Мнения: 1 726
Добро утроооо Wink
Айде да слагаме закуската и кафето на масата


днес аз черпя...защотоооо....ми щото така ми е кеф... Wink нещо рано - рано ме е пернала съчмата и дано да не ми развали някой настроението Wink
Мама_Санчо не знам какво да ти кажа за изследванията, защото не съм много веща по тая част, но ако искаш попитай Денис в темата за хормоните, тя ще ти даде най-добри насоки!  Hug Желая ти късмет!
ний май тоя месец или изпуснахме момента или тепърва ша го гоним Ицето...вчера правих тест за О и показа бледа втора чертичка ама ми се  появи по-късно, а от онези дни забравих да се тествам, а вчера не успяхме да поработим  Tired но пък имах доволна ЦС  Embarassed ох не знам....хич не искам и да го мисля вече че взех да изперкулясвам, а това не е на добре!!!
Усмихнат ден на всички   bouquet

# 694
  • Мнения: 4 954
Буци, действайте тази вечер задължително, че и през деня пробвайте. Наитина е добре да си пуснеш микробиология, дано е чиста. Попитайте доктора защо толкова често имате инфекции. Успех!
мама санчо, прогестеронът е висок, препишкай едно тестче ей така. Стават грешки лабораторни и човешки, тези резултати не ми се виждат много съмнителни. На кой ден от МЦ си ги пускала?
рости щом пробвате от 10 месеца, може да действате поне за хормоните и спермограмата. Ако имате 6 месеца със засичане на овулация, е задължително да ги правите и няма смисъл да отлагате повече.
яна, честита нова работа, да се чувстваш добре на нея!
ината съжалявам, че не е е получило, следващия месец ще стане.
фло скоро разбрах, че противно на всяка логика и ниски нива на прогестерон могат да водят до ПМС, особено по-продължителния (от ову до цикъл). Аз сега съм на прогестерон и нямам никакви ПМС симптоми, ама за това по-късно
грахче с една тръба става, но се приготви да ходиш на фоликуметрия всеки месец, за да можете да знаете кога овулирате от правилното място и задължително проверете състоянието на твоя мъж и неговия отбор. Ако всичко е наред, може да продължавате да действате за естествено, но ако има проблем при него, по-добре да се насочите към асистираната репродукция. Сигурно това ти идва много като информация, но е най-краткия път към успеха - фоликуметрия и СГ на мъжа ти. Това с продухването на тръбите сега го водят за остаряло, така че... аз не бих рискувала. Така или иначе е временно, а и ти имаш една напълно проходима.

Сигурно изпускам някого, извинете. При мен - щастие голямо. Лекарят ми беше изписал Дуфастон. Не знам защо, но е гениално. Болките ми изчезнаха, нямам ПМС, нямам обичайните си симптоми. Най-вече, да повторя отново - НЯМАМ БОЛКИ. От месеци се мъча с болки по време на секс и във втората половина на цикъла, като пишкам, като седя дори. Сега - нищо. Магическо хапче, ще му благодаря на доки като го видя. Днес пускаме всички изследвания за инвитрото, стискайте палци да няма неприятни изненади там, че съм се настроила до края на месеца да съм мама.

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 07:35 от Estlar

# 695
  • София
  • Мнения: 1 121
Добро утро!

Естлар, стискам палци!

Буци, действайте, може и да не сте изпуснали О. Днес да не забравиш да си направиш тест.

Аз след малко заминавам да ми правят натоварване с глюкоза, това ми се явява контролно изследване (предишното беше преди 6 месеца). Дано всичко да е ок.

После имаме семейни задачки – аз, ММ, мама и сестра ми.

Днес е Архангелова задушница  Flowers Rose Flowers Rose
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 1 726
Ох, Естлар да действаме и през деня, ама няма как да ни се получи през деня, мен за това ме е най-много яд, защото аз излезнах сутринта в 6 от дома....естествено ММ спинкаше сладко - сладко, довечера ще се видим чак след 6 и ще тръгваме на РД и надали ще намерим време за това  Embarassed а и другите месеци съм си мислела: "Само ако можеше и през деня да пробваме, може би щяхме да имаме по-голям шанс!"  Thinking ноооо то и баба ми ако беше мъжка.....
Дано, Еличка да не забравя и днес да се тествам, то вчера и не спазих това с непиенето на вода и изобщо тоя месец го карам през просото....
Естлар, стискам ти палци, естествено и направо ти се ВЪЗХИЩАВАМ за пореден път за бързите реакции...решихте ли къде в крайна сметка ще правите опита, в коя клиника?

# 697
  • Мнения: 366
Буци,
мама санчо, прогестеронът е висок, препишкай едно тестче ей така. Стават грешки лабораторни и човешки, тези резултати не ми се виждат много съмнителни. На кой ден от МЦ си ги пускала?

На седмия

# 698
  • Мнения: 83
Добро утро мили момичета Hug

Благодаря ви много за хубавите пожелания! Да ви се връща всичко многократно!

Много сте изписали вчера, едвам ви изчетох тази сутрин Simple Smile

Буци познато ми е чувството когато знаеш че това е момента, а няма кога Confused. Ние понякога действаме много късно и много уморени, което ми е ясно, че не е най идеалния вариант, но.... все пак сега вече като съм сигурна кога ми е овулацията и двамата гледаме да сме на малко по лека програма и да си планираме времето така, че да остава време за важните неща Wink

Естлар това е прекрасно! Стискам ти палци от сърце още този месец да успеете да направите процедурата и тя да е УСПЕШНА!

Мама Сънчо за задържания фоликул го разбирам, но как така не се е изчистила матката? Нали преди два месеца си била на преглед и са ти казали, че всичко е ок. От какво не се е изчистила? Shocked  И тия изследвания честно казано ми се виждат направо абсурдни, да не са ги объркали в лабораторията, доста често се случва. . Доколкото знам на 7ми ден от МЦ освен пролактина другите ти показатели не са много актуални, но направо пускай нови другия месец.

Грахче, все пак новините не са толкова лоши. Аз също знам, че с една проходима тръба се забременява. Пиши какво е казал доктора. Колко е голямо първото ти дете? Кога е успяла да се запуши тая тръба? Rolling Eyes

Ели, добре че каза за задушницата, да взема да мина през църквата днес.

За прогестерона и аз имам съмнения че ми е нисък..... с тая къса ЛФ  Confused Досега не съм го изследвала, но от този месец почвам да си пускам изследвания. Поне вече след три месеца ФМ и мерене на температура със сигурност знам, че имам овулация и кога е. След една седмица ще ходя на ултразвук за видим как е лигавицата на матката във втората половина на цикъла, че май там е проблема Tired

На всички ви желая прекрасни почивни дни.  bouquet

# 699
  • Мнения: 366


Мама Сънчо за задържания фоликул го разбирам, но как така не се е изчистила матката? Нали преди два месеца си била на преглед и са ти казали, че всичко е ок. От какво не се е изчистила? Shocked  И тия изследвания честно казано ми се виждат направо абсурдни, да не са ги объркали в лабораторията, доста често се случва. . Доколкото знам на 7ми ден от МЦ освен пролактина другите ти показатели не са много актуални, но направо пускай нови другия мес

И на мен ми беше много странно - в средата на август бях на лекар и тя ми каза че имам матка слънце. И сега колкото повече го мисля толкова по- не ми е ясно. Чак се чудех дали не съм направила някой спонтанен аборт и да не съм разбрала - макар че и това ми е малко абсурдно но незнам. Странното беше че тя вчера два пъти ме пита имам ли скорошни тестове за бременност.
Незнам днес мъжа ми замина при свекър и свекърва ми на вилата и мисля тайничко да препишкам един тест за всеки случай - защото като четох такива стойностти на хормоните са характерни за бременност. И аз незнам вече много ми е странно - четох много и имам симптоми на дефицит а не на излишък на прогестерон. Просто ми е странно - нямам никои от симптомите за излишък. Незнам ще видим какво ще каже доки в понеделник.

# 700
  • Мнения: 21 314
Добро утро ,момичета !   bouquet

Малката след седмица на градина пак е сополива и както изглежда ще се гледаме и другата седмица
mama_sancho , пожелавам ти  EFP


# 701
  • Мнения: 4 954
мама санчо, наистина, вземи препишкай един тест... Иначе, тези резултати евентуално перистиращо жълто тяло или де да знам какво, нещо трябва да го отделя този прогестерон, а вариантите са само 2 - жълто тяло (да си имала адски ранна овулация или да е продължило да функционира от предния цикъл) или бременност. Ако трябва повтори изследването на прогестерона в друга лаборатория, че знае ли се знае ли се. Може да е и от задържания фоликул, ако има такъв, но тогава май ФСх също е по-височък, твоят е.... Симптомитена дефицит и излишък на прогестерон са еднакви, между другото. Колко мм ти е лигавицата? Би трябвало да е удебелена. С две думи - нормален цикъл ли иаше миналата седмица?

# 702
  • Мнения: 366
Да с изключение на началото - 12 часа имаше едно супер тъмно кафяво зацапване и след това си почна нормално и съответно с много силни симптоми на ПМС - в смисъл за мен не е характерно да са така силно изявени. Другото е че спря за половин ден и реших че е свършил дори, после след наистина тежко натоварване- наложи се да се кача 7 етажа носейки едновременно и сина ми и колелото ми ( което е около 25 кг ) пак почна едва едва цапайки, но червено не кафяво. И вчера тя като ме преглеждаше имаше малко кръв по ехографа. Тя каза че не било проблем защото мие седми ден- но за мен е странно.

# 703
  • Мнения: 4 954
Миличка, по това, което казваш си имала течение само половин ден, а през останалото време - зацапване, това не е нормален цикъл, обясни го на лекаря си това, и пишкай веднага да изключиш или потвърдш бременност, да знае какво да прави лекаря ти. Няма значение какъв е цвета на кръвта, а колко е силно кървенето, обилно нормално кървене си имала, доколкото разбирам половин ден.

# 704
  • Мнения: 366
Миличка ESTLAR - БЛАГОДАРЯ ТИ  - АКО не беше настояла два пъти никога нямаше да си направя тест за бременност. Преди малко ми стана адски зле повръщаше ми се и ме болеше главата и погледнах поста ти и изтичах до аптеката и EFP. Звънах и на гинеколожката си и и тя се засмя и каза че това обяснява всичко и е толкова мила - вместо да се разсърди тя ми благодари че съм казала така добра новина. Но ми каза да лягам и да взема две нош па и да кротувам. Боже пиша и плача и за пръв път от толкова време е от щастие - малко нещо ми нашепва да не се радвам много много преди да видя че всичко е наред, но ...................... Боже няма такова щастие.
Благодаря на всички ви ( НЯМА ДА ИЗБРОЯВАМ ПОИМЕННО ЧЕ ВЗЕМА ДА ИЗПУСНА НЯКОЙ ) - толкова ме подкрепяхте еле пък тези последни два дни - въобразих си най-лошото а то - БЛАГОДАРЯ ВИ

Общи условия

Активация на акаунт