Търся електронна книга - тема 7

  • 139 614
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Вместо запис да попитам някой намери ли Уиски Бийч на Нора Робъртс.  newsm78
За нея се записвам и аз  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 538
Вместо запис да попитам някой намери ли Уиски Бийч на Нора Робъртс.  newsm78
За нея се записвам и аз  Simple Smile
с риск да съм нахална и аз на опашката за книгата "Уиски Бийч" .Някой намери ли "Библиотекатката"на бълг....прочетох я на руски и доколкото я разбрах е интересна Simple Smile

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да попитам дали случайно някой има електронен вариант   или е само на хартия за момента?  newsm78

# 18
  • Мнения: 58
Вместо запис да попитам някой намери ли Уиски Бийч на Нора Робъртс.  newsm78
За нея се записвам и аз  Simple Smile
с риск да съм нахална и аз на опашката за книгата "Уиски Бийч" .Някой намери ли "Библиотекатката"на бълг....прочетох я на руски и доколкото я разбрах е интересна Simple Smile
+1 (от предната тема)

# 19
  • Мнения: 13
Да попитам дали случайно някой има електронен вариант   или е само на хартия за момента?  newsm78
На английски? Peace

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси, Хлапе. Току що я купих на хартия, взех и Домът на Хадес.  Peace

# 21
  • Мнения: 13
Мерси, Хлапе. Току що я купих на хартия, взех и Домът на Хадес.  Peace
Извинявам се за спама!
Да споделиш впечатление и препоръка Hug Hug

Някой има ли поредицата за Алхимикът на Майкъл Скот на английски? Thinking Thinking

# 22
  • Мнения: 793
При мен и новата версия  на Мейлбукс не работи  Cry Имам книги за приемане,а като натисна бутона след мноооого дълго време изписва,че е неуспешно.Всичко съм спряла и торенти и рестартирах и пак същото,дали е от значение ако интернета не е много силен  newsm78

Нета има значение, особено ако е много бавен , защото все пак трябва да се осъществи връзка със сървъра...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Благодаря за темата   bouquet

Търся "Конклав на сенки " в pdf формат?

Да питам има ли издадена 6-та книга от поредицата "Реликвите на смъртните" и 10-та от "Братството на черния кинжал"?

# 24
  • Мнения: 3
Мерси за темата Hug Сериозно ли никой няма на Джон Грийн някоя от книгите му /"Вината в нашите звезди", "Къде си, Аляска?"/? Embarassed Май ще се наложи да си я взимам в книжен вариант...

# 25
  • Мнения: 331
Бух в темата с един не много умен върпос - в коя папка се запазват свалените книжки от MailBooks? Blush
В папка books където е самата програма.
Отваря се и от бутончето в дясно от бутона FTP.
бух Simple Smile
С бутона в дясно от FTP (папка) , не ми отваря файл или папка Books.  Имам 4 папки, но нито една от тях не е Books
Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 19:52 от Норе

# 26
  • Мнения: 90
Бух в темата с един не много умен върпос - в коя папка се запазват свалените книжки от MailBooks? Blush
В папка books където е самата програма.
Отваря се и от бутончето в дясно от бутона FTP.
бух Simple Smile
С бутона в дясно от FTP (папка) , не ми отваря файл или папка Books.  Имам 4 папки, но нито една от тях не е Books
Rolling Eyes


Там, където за първи път си свалила и разархивирала програмата MailBooks, там компютърът при първо получаване на книга, създава папка BOOKS. Peace

# 27
  • UK
  • Мнения: 4 309
И аз днес за първи път използвах програмата, всичко е наред. Благодаря за получената книга. Няма да качвам все още нищо, още ми е бедна библиотеката, това което имам го има вече.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 58



Някой има ли поредицата за Алхимикът на Майкъл Скот на английски? Thinking Thinking

Виж тук: http://thepiratebay.sx/search/The%20Secrets%20of%20the%20Immorta … s%20Flamel/0/99/0
Има ги всички шест книги. Peace

# 29
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ако не се лъжа някой питаше в предната тема за "Вкусът на мечтите" - има я в mobi в MailBooks.
Иначе и аз чакам "Крадецът на книги"
"А планините ехтяха" до миналата седмица постоянно следях дали не са качени някъде но ги нямаше, но пък ми я дадоха да я прочета на хартия.

Общи условия

Активация на акаунт