Търся електронна книга - тема 7

  • 147 192
  • 731
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3
Здравейте, нова съм във форума и не съм сигурна дали тук трябва пиша. Търся книгите на Братството на черния кинжал.  Praynig ukonit@abv.bg

# 361
  • Мнения: 63
Здравейте, нова съм във форума и не съм сигурна дали тук трябва пиша. Търся книгите на Братството на черния кинжал.  Praynig ukonit@abv.bg
Поредицата е в мейл букса  Simple Smile
Ако имаш затруднения пиши на лични  Wink

# 362
  • Мнения: 12 590
 Вени***,
а съвсем на финала се оказа, че май пишеш в грешната тема  Laughing Laughing Laughing

# 363
  • Мнения: 0
Здравейте! Търся следните книги:
1. Адски устройства - Ангел с часовников механизъм и Принц с часовников механизъм (ако има и Принцеса с часовников механизъм не отказвам ;д)
2. Училище за вампири след 5-та книга
3. Реликвите на смъртните - Град на изгубени души (ако има и следващата още по-добре)
4. С.е.к.р.е.т.
5. Опиянена от теб, Отразена от теб и Открита от теб
6. Братството на черния кинжал цялата поредица
7. Аз, вещицата
8. Прелестни създания и Прелестен Мрак
9. Изгубеният рай на Джон Милтън
10. Божествена комедия на Данте
11. Създадена от дим и кост
12. Книга за гробището
13. 13 причини защо
14. 18% сиво
e-mail: arhegonia@abv.bg
Ако може файловете да са pdf ще бъда много благодарна !  Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 21:52 от Rossiie Sykes

# 364
  • Мнения: 90
Здравейте! Търся следните книги:
1. Адски устройства - Ангел с часовников механизъм и Ангелс часовников механизъм (ако има и Принцеса с часовников механизъм не отказвам ;д)
2. Училище за вампири след 5-та книга
3. Реликвите на смъртните - Град на изгубени души (ако има и следващата още по-добре)
4. С.е.к.р.е.т.
5. Опиянена от теб, Отразена от теб и Открита от теб
6. Братството на черния кинжал цялата поредица
7. Аз, вещицата
8. Прелестни създания и Прелестен Мрак
9. Изгубеният рай на Джон Милтън
10. Божествена комедия на Данте
11. Създадена от дим и кост
12. Книга за гробището
13. 13 причини защо
14. 18% сиво
e-mail: arhegonia@abv.bg
Ако може файловете да са pdf ще бъда много благодарна !  Simple Smile

Част от книгите ги има в програмата MailBooks, която се сваля от първа страница и вътре подробно е обяснено как се работи с нея. Успех!  Hug

# 365
  • Мнения: 275
Здравейте! Търся следните книги:
1. Адски устройства - Ангел с часовников механизъм и Ангелс часовников механизъм (ако има и Принцеса с часовников механизъм не отказвам ;д)
2. Училище за вампири след 5-та книга
3. Реликвите на смъртните - Град на изгубени души (ако има и следващата още по-добре)
4. С.е.к.р.е.т.
5. Опиянена от теб, Отразена от теб и Открита от теб
6. Братството на черния кинжал цялата поредица
7. Аз, вещицата
8. Прелестни създания и Прелестен Мрак
9. Изгубеният рай на Джон Милтън
10. Божествена комедия на Данте
11. Създадена от дим и кост
12. Книга за гробището
13. 13 причини защо
14. 18% сиво
e-mail: arhegonia@abv.bg
Ако може файловете да са pdf ще бъда много благодарна !  Simple Smile

09. http://chitanka.info/person/john-milton
10. http://chitanka.info/person/dante-alighieri

П.П. Това изискване  да са в pdf файловете
не ми стана много ясно... на какво ги четеш...

# 366
  • Мнения: 0
Здравейте! Търся следните книги:
1. Адски устройства - Ангел с часовников механизъм и Ангелс часовников механизъм (ако има и Принцеса с часовников механизъм не отказвам ;д)
2. Училище за вампири след 5-та книга
3. Реликвите на смъртните - Град на изгубени души (ако има и следващата още по-добре)
4. С.е.к.р.е.т.
5. Опиянена от теб, Отразена от теб и Открита от теб
6. Братството на черния кинжал цялата поредица
7. Аз, вещицата
8. Прелестни създания и Прелестен Мрак
9. Изгубеният рай на Джон Милтън
10. Божествена комедия на Данте
11. Създадена от дим и кост
12. Книга за гробището
13. 13 причини защо
14. 18% сиво
e-mail: arhegonia@abv.bg
Ако може файловете да са pdf ще бъда много благодарна !  Simple Smile

09. http://chitanka.info/person/john-milton
10. http://chitanka.info/person/dante-alighieri

П.П. Това изискване  да са в pdf файловете
не ми стана много ясно... на какво ги четеш...

За сега ги чета на компютър, защото не мога да си позволя таблет или телефон

# 367
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 275
Търся "Гравитация" на Тес Геритсън

# 368
  • София
  • Мнения: 6 890
За сега ги чета на компютър, защото не мога да си позволя таблет или телефон

Ако си позволяваш нещо по-добре да е четец с e-ink, ако ще е за четене. Таблета и телефона много изморяват очите.
А и на компютъра освен pdf можеш да четеш и doc, rtf, txt, epub.

# 369
  • Мнения: 13
За сега ги чета на компютър, защото не мога да си позволя таблет или телефон

Ако си позволяваш нещо по-добре да е четец с e-ink, ако ще е за четене. Таблета и телефона много изморяват очите.
А и на компютъра освен pdf можеш да четеш и doc, rtf, txt, epub.
Моля? При 6 диоптара и астигматизъм мога да ти кажа че таблета е най-доброто за четене може да си намалиш и увеличиш яркостта и шрифта освен това чете също doc,pdf,rtf,epub и много други формати зависи дали си и изтеглила съответните приложения за това !! Rolling Eyes Rolling Eyes
Аз лично си избрах Престижо реадър който пак е таблет но е и ридър което е най добрия вариант Rolling Eyes

Здравейте! Търся следните книги:
1. Адски устройства - Ангел с часовников механизъм и Ангелс часовников механизъм (ако има и Принцеса с часовников механизъм не отказвам ;д)
2. Училище за вампири след 5-та книга
3. Реликвите на смъртните - Град на изгубени души (ако има и следващата още по-добре)
4. С.е.к.р.е.т.
5. Опиянена от теб, Отразена от теб и Открита от теб
6. Братството на черния кинжал цялата поредица
7. Аз, вещицата
8. Прелестни създания и Прелестен Мрак
9. Изгубеният рай на Джон Милтън
10. Божествена комедия на Данте
11. Създадена от дим и кост
12. Книга за гробището
13. 13 причини защо
14. 18% сиво
e-mail: arhegonia@abv.bg
Ако може файловете да са pdf ще бъда много благодарна !  Simple Smile

09. http://chitanka.info/person/john-milton
10. http://chitanka.info/person/dante-alighieri

П.П. Това изискване  да са в pdf файловете
не ми стана много ясно... на какво ги четеш...


1. В мейлбуукс първата и втората
2. http://cheti.me/node/11747
3. Да има я изтлегли пак мейлбуукс
4. Мейлбуукс
5. Потърси в гугъл
6.  http://cheti.me/node/11721  http://cheti.me/node/11722 http://cheti.me/node/11723
7. http://cheti.me/node/11732
8. Мейлбуукс

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 00:08 от МалкотоХлапе

# 370
  • Мнения: 0
Все още се чудя между телефон и таблет (скоро ще си взимам), но не мога да преценя. Телефон ми трябва за много неща, а таблет само за четене.

# 371
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За сега ги чета на компютър, защото не мога да си позволя таблет или телефон

Ако си позволяваш нещо по-добре да е четец с e-ink, ако ще е за четене. Таблета и телефона много изморяват очите.
А и на компютъра освен pdf можеш да четеш и doc, rtf, txt, epub.
Моля? При 6 диоптара и астигматизъм мога да ти кажа че таблета е най-доброто за четене може да си намалиш и увеличиш яркостта и шрифта освен това чете също doc,pdf,rtf,epub и много други формати зависи дали си и изтеглила съответните приложения за това !! Rolling Eyes Rolling Eyes
Аз лично си избрах Престижо реадър който пак е таблет но е и ридър което е най добрия вариант Rolling Eyes

....
Ако ти си избрала светещия дисплей на таблета, това не означава, че е по-добро за очите. Четците с електронно мастило не светят и по нищо не се различават с хартиената книга като изглед и натоварване на зрението.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Ако ти си избрала светещия дисплей на таблета, това не означава, че е по-добро за очите. Четците с електронно мастило не светят и по нищо не се различават с хартиената книга като изглед и натоварване на зрението.
+1  Grinning също така и при електронната книга можеш да увеличаваш размера на шрифта. Именно липсата на излъчваща светлина (не бъркайте с подсветката при Нуук Гло и Киндъл Пейпъруайт) от екрана на четеца е това, което не товари окото. Когато човек има някакво заболяване на очите или висок диоптър, най-доброто решение за четене е да си вземе четец с е-инк мастило. Всичко друго - таблет, лаптоп, монитор си товари окото, при това яко! Peace

# 373
  • Мнения: 1 589
Ако ти си избрала светещия дисплей на таблета, това не означава, че е по-добро за очите. Четците с електронно мастило не светят и по нищо не се различават с хартиената книга като изглед и натоварване на зрението.
+1  Grinning също така и при електронната книга можеш да увеличаваш размера на шрифта. Именно липсата на излъчваща светлина (не бъркайте с подсветката при Нуук Гло и Киндъл Пейпъруайт) от екрана на четеца е това, което не товари окото. Когато човек има някакво заболяване на очите или висок диоптър, най-доброто решение за четене е да си вземе четец с е-инк мастило. Всичко друго - таблет, лаптоп, монитор си товари окото, при това яко! Peace

+2  Mr. Green И никой не може да ме убеди в обратното, при положение че съм с диоптър и със сериозно очно заболяване.

# 374
  • Мнения: 43
Ако ти си избрала светещия дисплей на таблета, това не означава, че е по-добро за очите. Четците с електронно мастило не светят и по нищо не се различават с хартиената книга като изглед и натоварване на зрението.
+1  Grinning също така и при електронната книга можеш да увеличаваш размера на шрифта. Именно липсата на излъчваща светлина (не бъркайте с подсветката при Нуук Гло и Киндъл Пейпъруайт) от екрана на четеца е това, което не товари окото. Когато човек има някакво заболяване на очите или висок диоптър, най-доброто решение за четене е да си вземе четец с е-инк мастило. Всичко друго - таблет, лаптоп, монитор си товари окото, при това яко! Peace

+2  Mr. Green И никой не може да ме убеди в обратното, при положение че съм с диоптър и със сериозно очно заболяване.

+3 напълно съм съгласна за четците - и аз съм с висок диоптър.Чета на kindle paperwhite без да вкл . подсветката когато не се налага.Ако ще е за четене - трябва да е е ink четец  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт