Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 684
  • 704
  •   1
Отговори
# 360
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сосче, като дойде ред, и за теб ще има Wink
А ако не ти се чака, Акаша и аз можем да ти кажем къде да се запишеш, за да получиш подарък на лични Mr. Green.

# 361
  • Мнения: 16 174
Не ми се чака-пишете Praynig

# 362
  • Мнения: 2 843
За ЩАСТИЕ  Flutter
Виолетка, наистина прекрасна комбинация, дано имаш такъв котак  Hug
Лока, Честит рожден ден! Бъди здрава и мноооого щастлива  Hug  bouquet
Много стрелци верно  Mr. Green

# 363
  • Мнения: 117
Аз въпреки че съм от кучкарките (или от кучките, не знам вече от кои съм  Joy), предлагам малко по-нататък да играем кучета. Нека да не е веднага след котетата.
За мен щастие звучи доста предизвикателно, така че давайте нея.

# 364
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Значи, Сосче, да видиш колко съм добра Mr. Green
пишеш в тази тема, че искаш ЛС от nadaren tatko. На твой личен риск обаче hahaha

# 365
  • Варна
  • Мнения: 7 255
Лока, честит празник! Бъди щастлива! Hug

Други осмокраци няма ли тук! Crazy Май сме само две.

# 366
  • Мнения: 16 174
 Joy направо ме разби Mr. Green

Определено подарък от теб предпочитам.При съседите много въздух под налягане-не ми е по вкуса.

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 13:29 от Sause baus!

# 367
  • Мнения: 796
Благодаря отново, момичета Hug

Джой, само ако ме видиш каква блаженна усмивка имам на лицето от 5 минути, ох Heart Eyes  Joy

п.п. заради гифчето, де, темата на надарен татко е  Crazy

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 13:58 от loca

# 368
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хех Laughing Hug

# 369
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Хахах, Джой как подлъга Сосчето. Laughing
Сосче, внимавай какво си пожелаваш! Laughing Hug

# 370
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Акаша, аз се събудих и без кафе тая сутрин. Този е от типа "вътре, вън, 5 шева" Joy. А какво го кара да си разпраща патката ан непознати в нета, акълът ми не побира.

# 371
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 643
Глас за ЩАСТИЕ. Heart Eyes

# 372
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Мен ме достраша чак! Този ако ме подгони ще хвърча като финикиец. Laughing

# 373
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Баш Joy

# 374
  • Мнения: 16 174
Подлъгах  се аз,подлъгах Embarassed
Джойката спомена Акаша-и си мисля сериозна таз работа-ама Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт