Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 684
  • 704
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 56
Леле  Crazy кви са тия патки, кво е туй чудо по обяд hahaha Joy hahaha Joy

# 376
  • Мнения: 16 173
Ами,подранихме с питиетата и позакъсняхме с желанията Wink

# 377
  • София
  • Мнения: 5 729
Лока,честит празник!Да си жива и здрава,обичана,желана!
Май "прикачито"не работи.Виждам,че почти всички са голи Mr. Green
Честита победа,Вили!
Относно предложенията,предпочитам конкретна тема.В смисъл щастие не мога да определя някаква конкретика.
Но в крайна сметка каквото излезе. Hug

# 378
  • Мнения: 56
Обявявам новата тема: ЩАСТИЕ
Ако някой има въпроси, насреща съм Hug

# 379
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Аз отсега казвам, че ще съм с лични снимки. Макар че ще се наложи да си наруша хелоинската линия.  Grinning

# 380
  • Мнения: 10 377
Страхотна е новата тема. Grinning

# 381
  • Мнения: 3 408
Лока, честит рожден ден! Да си жива, здрава, много щастлива, обичана и винаги усмихната! Весел празник!   bouquet

Виолетка, честита победа! Честито и на подгласничките, и на призьорките!   bouquet

Благодаря на всички, гласували за мен!

# 382
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Супер тема,ще се търси Party

# 383
  • Мнения: 2 339
Аз пък се чудя какво може да се направи като комбинация на тема "Щастие" newsm78Всичко,което разбирам като щастие ли newsm78

Единственото щастие е синът ми,та може и аз с лични снимки Peace

# 384
  • Мнения: 56
Може да представите самата емоция Щастие.
Може да е нещо което ви прави щастливи.
Може да е както Яни е написала детето ви или семейството ви.
Много неща могат да се измислят според мен по темата.
Ако яденето на шоколад ви прави щастливи защо пък и това да не е идея за комбинация Laughing
Всичко може, няма да ви давам повече жокери Mr. Green Joy

# 385
  • Мнения: 1 270
Единственото щастие е синът ми,***
И на мен  Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 30
Ей, много пишете, не може да ви изчете човек  Laughing

loca, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие, късмет и любов!
И вместо букет един Том Харди за подарък Grinning
Скрит текст:


Благодаря за второто място и за приза, трогната съм и от двете Hug
Честито на Вили, на подгласничките loca, green eyes, Hrisy и на призьорката скрита Фуста bouquet
Вили, комбинацията ти е страхотна, заслужено взе първо място Hug Ама сега сериозно ще ме затрудниш с тази тема, ще падне голямо чудене, понеже е адски обширна Crazy

# 387
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Добро утро! Поздравче от мен  Mr. Green :

# 388
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 656
Здравейте момичета Hug
Честита победа на Виолетка и останалите подгласнички! Страхотна котешка игра се получи! Wink

Лока - Честит Рожден ден, със закъснение! Пожелавам ти да си жива и здрава, много щастлива и обичана!    bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, каква е новата тема?

# 389
  • гр. София
  • Мнения: 12 306
Щастие е новата тема.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт