Тема 3 - МАЙски коремчета започват да личат

  • 24 335
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Ооо Каролкее  Hug,  аз вече сви чувствам така, тъй като си ви чета редовно, само чаках да мине прегледа вчера и така се надявах да съм изчела всичко, ама пусто не мога да смогна и с работата и с четенето ( даже да си призная малко съм изоставила работата тия дни и сега ще ми излезе малко през носа...Simple Smile А иначе съм малко мара подробната..всичКО ДА ЗНАМ Joy
От София съм. Но пък толкова много обичам да пътувам и доста често си организираме разни пътешествия, така че със сигурност ще се радвам да се запозная с повечето от вас и лично живот и здраве Simple Smile
Тръгвам си от работа вече, ще пиша утре, че вкъщи абсурд да се добера до компа, а и гости чакам..как ще ги посрещна идея нямам, ама приятелката ми е бременна също, та ще ми влезе в положение..хихи, дори смятам сега да им съобщя. Лека по лека почвам да казвам на тоя-оня Simple Smile
Лека вечер на всички ! Hug

# 31
  • Мнения: 44
Лелеее, казваш, че все ти е лошо пък ще посрещаш гости  Simple Smile Калпазанка!  Mr. Green
Хайде, изненадай хората с добрата новина, та да ти се радват!
Лека вечер и на теб!   bouquet

# 32
  • Мнения: 413
 Аз да ви кажа от самото начало си се хваля за бебенцето.Вече всички роднини знаят.

# 33
  • Мнения: 44
Аз да ви кажа от самото начало си се хваля за бебенцето.Вече всички роднини знаят.

И аз тъй.

А да ви кажа какво е студенко времето тука, и като изляза на терасата мирише на кюмюр, и се замечтавам! Ах, защо не живея на селоооооо?! Някое село даалееече от града.

# 34
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата темичка!Коремчето ми си личи,ама аз по принцип си имам.спомен от предишни бременности.След едно кухо яйце,една "нормална"бременност със щастлив край,и един спонтанен в 18 г.с.,да ви кажа килограмите и коремчето много-много не ме вълнуват.Важното е бебо да си е ОК.Хапвам си от всичко което ми се дояде,но гледам да не прекалявам.Но на всякъде едни такива тестени изкушенияяяяя,че ........... newsm78 Crazy Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 1 619
За болничните - От 7ма - 8ма седмица трябва да стигнат.
Първо се смятат 180 дни и след това имате още 45 дни до раждането. Дните са календарни.

ще го напиша и с пример:
http://www.moetodete.bg/calculator/termin.html - ето тук се въвежда датата на последната менструация - например 18,07,2013. И калкулаторът смята, че болничния по майчинство /45-дни/ почва на 10,03,2014.
Брои се от 09,03,2014 - 180 дни назад - броят се календарни дни.
Ако не достигат 2-3 дни между 180те и 45те дни се пуска отпуска през 2014год.

# 36
  • Мнения: 0
Мале, мале, какво правите вие, човек да не излезе и да отиде на гости и вие изписахте 3 страници, страшни сте  smile3503
За коремчето и на мен си ми личи, но не защото бебето е пораснало  много, а защото и аз съм от пухкавите  Grinning Иначе и ние не крием, от самото начало всички знаят Simple Smile
amonita добре дошла и на теб  newsm51 и много усмивки по време на бременността Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Карола , супер щастлива съм, че всичко е наред при теб  newsm44 newsm68 newsm44 Стискам палци и занапред да е така  Praynig

# 37
  • Мнения: 0
Мамииии днес е първи ден без  Sick и толкова много се радвам  Peace
Ходих аз да се поглезя днес и ето резултата -  http://imgur.com/TJ93J9p  Two Hearts

Здравейте нови мами Simple Smile
 Hug

# 38
  • Мнения: 0
Мамииии днес е първи ден без  Sick и толкова много се радвам  Peace
Ходих аз да се поглезя днес и ето резултата -  http://imgur.com/TJ93J9p  Two Hearts

Здравейте нови мами Simple Smile
 Hug
Супер, дано отсега нататак всеки ден да е без  Sick а маникюра ти е просто страхотен, поздравления за маникюристката ти
А аз сега си направих салатка и бъркани яйчица със сиренце (така ми се доядоха) и ги чакам да изстинат и нападаааам  newsm62

# 39
  • Мнения: 44
Наистина е много красив маникюра!  Simple Smile Аз пък ям мечета Харибо  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 0
Харибоооо, ооо, Карола сега ще ме караш да ходя до магазина  newsm62
Или пък не, мъжлето ще отиде  newsm53

# 41
  • Мнения: 44
Точно така! Мъжлето да отиде, защото ти си бременна и не може да излизаш току така в мокрото и студеното! smile3521

# 42
  • Мнения: 2
Цоп и аз в новата темичка Simple Smile Благодаря CieraLeon  Hug
Добре дошли на новите мами Simple Smile Леко бременеене   newsm51
Наташка маникюра е страхотен Stuck Out Tongue
Радвам се за мамите, които вече не  Sick . Дано и занапред да е така  Hug

# 43
  • Мнения: 0
Вече си имаме и нова темичкаа  newsm44
Добре дошли на новите мами   bouquet
Мамчета, да ви се оплача, цял ден днес ми е зле - не съм станала от леглото  Cry Но пък поне сега ми е по-добре и даже сготвих (е сготвих е малко силно казано - правих ориз със зеленчуци). Все пак и  мъжът ми е човек и трябва да си похапва  Laughing

# 44
  • Мнения: 0
Вече с нищо не можете да ме изкушите  smile3534
Аз сега си купих банани, круша, кисело мляко и ще си забъркам плодова салатка, която ще украся с мед или сладко от ягодки   chef пък да видим какво ще се получи

Много ми е хубаво днес направо не искам да идва утре newsm76 едно такова ми е позитивно без гадене, без нерви, терапия на ноктите, успех в университета.Въпреки лошото време днес беше хубав ден.Разкошен!Дано и за вас да е бил така и дано ни чакат още поне 200 и няколко като този  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт