Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 16

  • 44 327
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 590
Благодаря за темата, много успех да донесе на всички ни   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 130
запис и от мен  55

# 17
  • София
  • Мнения: 770
 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 99
Привет и от мен. Да си пожелаем с новата тема, нов късмет и нови успехи.

# 19
  • Мнения: 266
Запис и от мен, хубав ден на всички!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 16 691
Благодаря за темата и успех на всички!

# 21
  • Мнения: 330
Запис и от мен в новата тема. Успех на всички!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 343
 Успех на всички и много ,много бебенца в тази тема да има ylinfant  ylinfant  ylinfant

# 23
  • Мнения: 115
Успех на всички и от мен  Peace

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 144
И аз се записвам с един въпрос, вече имам няколко неуспешни опита при др.Персенска и искам да се прехвърля при др. Стаменов,как може да се случи това?

# 26
  • София
  • Мнения: 16 691
И аз се записвам с един въпрос, вече имам няколко неуспешни опита при др.Персенска и искам да се прехвърля при др. Стаменов,как може да се случи това?
записваш си час за консултация с Д-р Стаменов. Peace

# 27
  • Мнения: 774
Добро утро/Добър ден Grinning,момичета!
Надявам се темата да ви харесва в този си вид...имах желание за нещо друго,ама никой не ми изпрати снимка на новия доФтор и нямаше как да сътворя едно колажче Grinning

# 28
  • Мнения: 161
Момичета,попаднах на това видео http://play.novatv.bg/play/230398/ и реших да го споделя с вас.
Вижте до какво довеждат синтетичните хормони,с които ни блъскат  Shocked...направо нЕмам думи!
Аз всеки божи ден пия Л-тироксин и бромокриптин-синтетични хормони...  
Да не говорим и за хормоните,с които ни блъскат при стимулациите!
П.С. Получих втори ( Rolling Eyes) смс от д-р Стаменов:"Биопсията трябва да се повтори БЕЗ лекарства.Преглед на 10 ден"...съвсем различен смс от първия!И още,за к'ви лекарства ми пише,та биопсията я правих без никакви лекарства!В първия смс  пише недостатъчен взет  материал,а сега пък това!К'во става бе хора?! newsm78 Помня,че някоя от вас писа ,че и на нея е изпратил 2 смс със различно съдържание.
Записах си час за ноември и ще видим какво ще ми каже д-р Стаменов,ще му покажа и двата смс-а

 

# 29
  • Мнения: 646
Имам молба - може ли някой, ако знае цените за пункция, трансфер и други съпътстващи разходи по инвитрото на ЕЦ, да ми пише на ЛС?

Общи условия

Активация на акаунт